Kariéra u Ivanti

Globální. Lukrativní. Rostoucí.

Co je Ivanti?

Ivanti je společnost posedlá sjednoceným IT, která pečuje o své zákazníky jako o svou rodinu. Naší různorodé skupině zaměstnanců pomáháme dosáhnout úspěchu a pocitu naplnění. 

Společnost Ivanti sídlí v Utahu a zaměstnává téměř 1700 zaměstnanců ve 23 zemích. S kancelářemi v Londýně a v Paříži a zcela novým ústředím zhotoveným na zakázku v Utahu pro vás možná nadešel ten správný čas začít pracovat pro Ivanti. 

Jsme globální, lukrativní a rostoucí společnost. A potřebujeme vaši pomoc, abychom se dostali na další úroveň.
 

Poslání společnosti Ivanti: Sjednocení IT

Odpověď na COVID-19

Neustále pracujeme na tom, abychom vám poskytli co nejrelevantnější a nejaktuálnější informace.
Přečtěte si informace, které vám pomohou se orientovat ve změnách v náborovém procesu.
Mám ráda práci v Ivanti, protože je to zdravé prostředí, kde jsou lidé moji přátelé, a je bezpečné být kreativní. V Ivanti je také plno příležitostí k růstu a učení.

Úspěchy uznávané v našem oboru

Na vaší práci u nás záleží

Společnost Ivanti má tu správnou velikost. Jsme dostatečně velkou společností, abychom byli stabilní a silní, ale pořád dost malí na to, aby na vaší práci a názoru opravdu záleželo. V příštích pěti letech se společnost Ivanti zdvojnásobí. A abychom to uskutečnili, potřebujeme právě vás.

Blízkost k zákazníkovi

Naši zákazníci přinášejí opravdový vklad do našich produktů, našich procesů a do našich lidí. To je vitální.

Přístupnost

Ať jde o oběd s výkonným ředitelem nebo poskytnutí vstupu produktovému manažerovi, jsme přístupní.

Rozmanitost a inkluze

Přidejte svůj hlas, perspektivu a názor k naší již globální a různorodé pracovní síle.

Opravdová globální společnost

Společnost Ivanti má své sídlo v prudce se rozvíjející oblasti Utahu v „Silicon Slopes“. Nicméně, téměř polovina našeho příjmu pochází z oblastí mimo USA a pouze okolo 25 % našich zákazníků pracuje v ústředí. 

Máme velmi významné kanceláře v Nizozemí, Londýně, Frankfurtu, Paříži, Šanghaji, Sydney a Singapuru. A americké kanceláře v San Jose, Seattlu, Coloradu a Minnesotě. 

Pokud jste jednou provždy skončili s anonymitou obří společnosti a jste otrávení z nestabilního uvádění něčeho nového do chodu, pojďte pracovat k Ivanti.
 

Práce u Ivanti

Vezměte předního hráče v oboru do našeho nového ústředí. Od stanice South Jordan je to pouze 87 kroků k našim dveřím. Pozdravte se s výkonným ředitelem ve výtahu a hlavu vzhůru vstříc pomáhat našim zákazníkům.  

Budete-li v Paříži, vystoupíte z vlaku v Le Defense a namíříte si to ke skleněnému mrakodrapu, kde najdete různorodý tým profesionálů z oblasti prodeje, GA, marketingu a zákaznických služeb.

Budete-li v jedné z našich kanceláří, začnete svůj den konfrontací a potom budete vytvářet produkty, které přemění svět IT.  
 

Kultura a požitky

Žebříček a transparentnost

Jsme jedna velká, různorodá a živá rodina. A jsme transparentní v každém aspektu našeho podnikání.

Mezinárodní přesah

S našimi 1700 zaměstnanci ve 28 kancelářích po celé zeměkouli v závislosti na vaší pozici uvidíte svět.

Nové ústředí a kanceláře

Nové ústředí v roce 2020 a rozrůstající se kanceláře v Paříži, Londýně a jinde. Pochlubte se svou kanceláří.

Zábava

Zaměstnanci ústředí mají přístup k lístkům na džez, koncerty a jiné události v Utahu. Zažijete zábavu!

Kultura společnosti

Bláznivá každoroční halloweenská párty, barbecue, různé hry společnosti, turnaje ve videohrách a všemožné párty.

Stabilita

Lukrativní a rostoucí. Pokud splácíte studentskou půjčku nebo hypotéku nebo platíte nájem, záleží na tom.

Inkluze a různorodost

Záleží nám na tom. Máme zaměstnance ze všech vrstev v desítkách zemí v řadě pozic. 

Ať jde o naši globální a oceňovanou iniciativu Ženy ve světě technologií, naše interní skupinová setkání a akce D.R.I.V.E., naše odhodlání udělat ze společnosti Ivanti skvělé místo pro práci pro KAŽDÉHO nebo naše zaměření na vzdělávání dívek STEM, skutky za nás mluví hlasitěji než slova. 

Společnost Ivanti se stará

Zákazníci společnosti Ivanti odpracují v roce 2019 více než 16 000 hodin na charitativních projektech a jsou za každou z těchto hodin zaplaceni.

Ať jde o naše kanceláře v Bracknellu nebo Dublinu, Frankfurtu nebo Paříži, Minnesotě nebo San Jose, nebo naše ústředí v Salt Lake City, společnost Ivanti se stará. Každý zaměstnanec společnosti Ivanti má placené tzv. VTO (pracovní volno na dobrovolnické práce), aby jednoduše odplácel své komunitě. Týmy Ivanti tráví svůj čas službou druhým ve velkých iniciativách jako je vzdělávání STEM nebo charitativní akce pro boj proti rakovině 5 for The Fight. Můžete strávit čas zapojením se do naší iniciativy Ženy ve světě technologií, která získala ocenění. Jednotlivci také mohou pomáhat ve svých místních školách, věnovat čas charitě, která je pro ně významná nebo se dokonce zapojit do veřejných služeb. Naše kancelář v Dublinu podporovala organizaci Garden of Hope v Iveagh Gardens v Den narcisů.
 
Příležitosti jsou nekonečné… a je to jen na vás.

Informace o benefitech - je to v detailech

Společnost Ivanti je dostatečně velká, aby poskytovala konkurenceschopný plat a benefity, kterým se začínající společnosti nemohou rovnat, ale pořád dostatečně malá, abyste se v ní cítili jako jedna velká rodina. To je ojedinělé. Ale pro nás je to důležité.

Vypněte se a dobijte

20 dní placené pracovní volno pro začátek, placené pracovní volno na dobrovolnické práce pro jakoukoli užitečnou aktivitu, kterou si zvolíte, a flexibilita.

Vaše peníze

Konkurenceschopný plat, provize a bonusy

Zdraví a wellness

Tělocvična na místě v novém ústředí, jóga, neuvěřitelné pojištění, zdravotní spořící účet (HSA) založený společností a životní pojištění.

Je společnost Ivanti vaše budoucnost?

Talentovaní lidé vyvíjející skvělé produkty

Poslechněte si naše zaměstnance

Neexistuje lepší způsob dozvědět se, jaké je to pracovat pro společnost Ivanti, než se to doslechnout od lidí, kteří u nás pracují. Můžete si přečíst střípky zajímavostí od našich zaměstnanců, dozvědět se o našem zaměření na Ženy ve světě technologií a setkat se s vedoucími této skupiny, přečíst si příspěvky na blogu o naší kultuře, párty akcích a o způsobu, jak trávíme své dny.

Střípky našich zaměstnanců
Ženy ve světě technologií
Kultura Ivanti