Informace a zdroje pro kandidáty ohledně nemoci COVID-19

Během těchto nejistých dob je tu mnoho informací, které je zapotřebí znát. S tím, jak přezkoumáváte své potřeby, potřeby vaší rodiny a komunity, ve které žijete, chápeme, že z profesního hlediska můžete mít také otázky. Neustále pracujeme na tom, abychom vám poskytovali nejdůležitější a nejaktuálnější informace o našich volných místech, stavu vaší žádosti a výstupu vašeho posledního pohovoru, a to podle toho, co se vás zrovna týká. Na této stránce najdete informace a zdroje, které vás navedou na aktuální a nadcházející změny ohledně našeho procesu přijímání zaměstnanců a k informacím, na koho se obrátit s případnými otázkami.

Jak se v následujících týdnech budeme dozvídat víc, budeme tuto stránku aktualizovat a zároveň posílat upozornění na naše stránky na sociálních sítích.

Často kladené otázky ohledně náboru a přijímání zaměstnanců během pandemie COVID-19

Přijímá stále společnost Ivanti zaměstnance?
Ano, společnost Ivanti globálně aktivně nabírá zaměstnance na mnoho míst. Začněte hledat práci právě zde.

Dělají se pohovory osobně nebo on-line?
Koordinaci pohovorů mají na zodpovědnost Akvizice Ivanti Talent a manažeři pro přijímání zaměstnanců. První pohovory probíhají obvykle po telefonu, poté následují osobní pohovory nebo občas pohovory po telefonu nebo videokonference. Protože zdraví a bezpečnost mají u zaměstnanců a kandidátů prvořadý význam, společnost Ivanti bude v dohledné budoucnosti provádět všechny pohovory po telefonu a prostřednictvím videokonference.

Vyskytují se místa, na jaká přijímáte zaměstnance na požadovanou práci, v kanceláři nebo mohu pracovat z domu?
Během pandemie COVID-19 se u míst s povinnostmi, které se dají vykonávat na dálku, velmi doporučuje práce na dálku. Společnost Ivanti vyvinula na nadcházející měsíce plán na navrácení většiny zaměstnanců do jejich určených kanceláří s flexibilní prací z domova.

Kde se mohu dozvědět více o opatřeních společnosti Ivanti v reakci na COVID-19?
Společnost Ivanti neustále aktualizuje komplexní seznam Často kladených otázek v souvislosti s nemocí COVID-19.

Jaké tipy máte pro kandidáty, kteří se připravují na virtuální pohovor?Pohovory na dálku jsou stejné jako osobní pohovory, a to v mnoha směrech: Stále se snažíte udělat dobrý dojem a sdělit své silné stránky, jen to neděláte ve stejné místnosti. Příprava je při pohovoru na dálku stejně důležitá jako při osobním pohovoru.

Při přípravě na pohovor vezměte v úvahu následující nejlepší doporučené postupy:

  1. Přečtěte si pokyny a položte si otázky v dostatečném časovém předstihu, pokud je vám něco nejasné. Ujistěte se, že rozumíte požadavkům na pohovor a stáhněte si videokonferenční programy a testy v dostatečném časovém předstihu. Společnost Ivanti například používá pro pohovory na dálku po telefonu nebo prostřednictvím videa nástroj Microsoft Teams. Pokud nejste s Microsoft Teams příliš obeznámeni, připravte se předem, abyste se ujistili, že rozumíte aplikaci a tomu, jak funguje. Váš partner Akvizice Ivanti Talent vám rovněž poskytne přihlašovací údaje a pokyny pro uživatele ještě předtím, než pohovor začne, aby vám pomohl se připravit.
  2. Připravte si vhodné místo pro pohovor:Ať jde o pohovor po telefonu nebo prostřednictvím videa, ujistěte se, že bude pohovor probíhat na místě,kde nebudete rušeni. První dojem je velmi důležitý, tak budete určitě chtít prezentovat profesionální a uspořádané pracovní místo.Vezměte v úvahu osvětlení pokoje. Nejlepšího osvětlení docílíte například, pokud si sednete před okno. Okno za zády naproti tomu uvrhne vaši tvář do stínu a osoba, která s vámi bude dělat pohovor, vás velmi špatně uvidí. Vyzkoušejte si vybrané místo ještě před pohovorem.
  3. Dbejte na malé věci Udělejte všechno pro to, abyste předešli potencionálním problémům a eliminovali je dříve, než se objeví. Co se týče pohovorů na dálku, patří zde zavření všeho zbytečného softwaru na počítači, vypnutí všech upozornění, ujištění se, že je váš počítač plně nabitý, dohlédnutí na to, aby vás při pohovoru nerušily děti ani domácí mazlíčci.
  4. Vhodně se oblékněte.Vyhněte se oblečení nebo oděvu, který odvrátí pozornost. Můžete si obléci ležérní pracovní oblečení a stále působit profesionálně.
  5. Udržujte oční kontakt. Pracovní pohovor na dálku za pomoci videa je poněkud ošemetný a je přirozené se dívat na všechno, co se děje na obrazovce. A tak se snažte a dívejte se do kamery, co nejvíce to jen jde, než abyste koukali na obrazovku
  6. Buďte sami sebou. Pomozte osobě, která s vámi vede pohovor, zjistit, kdo jste a pomozte jí cítit se příjemně. Buďte připraveni, buďte zapojeni a poslouchejte.

Přejeme vám při vašem pohovoru hodně štěstí a stejně tak při jiných příležitostech, kdy přijdete do styku se společností Ivanti. Pokud máte nějaké další otázky, obraťte se na tým Ivanti Talent.