Zapojení komunity

Snažíme se vracet zpět, ať jsme kdekoli

Společnost Ivanti má zájem

Vytváříme IT software světové třídy, abychom pomohli vaší organizaci být bezpečnější a fungovat efektivněji. Věříme však i v to, že podnikání je také o tom udělat svět lepším místem k životu. Našich 1 600 zaměstnanců pochází z nejrůznějšího zázemí, vyniká jedinečnými talenty a má velká srdce a my děláme to nejlepší, aby to mělo význam.

Na začátku roku 2019 společnost Ivanti vyhlásila program „Ivanti má zájem“, který poskytuje každému zaměstnanci neomezený čas na dobrovolnickou činnost (dobrovolnické volno), aby věnoval svůj čas a úsilí oblasti svého vlastního výběru. Naši zaměstnanci věnují každý rok okolo 16 000 hodin službě v komunitě, aby podpořili širokou řadu institucí včetně škol, nemocnic a řady uznávaných neziskových organizací.

Jsme v tom společně

Sjednocování IT a sjednocování lidí

Společnost Ivanti rovněž povzbuzuje dobrovolnické aktivity na úrovni jednotlivých oddělení. Mezi mnoha dalšími dobrovolnickými činnostmi pracují týmy dobrovolníků v potravinových bankách, spolupracují ve vytváření uklidňujících materiálů pro dětské nemocnice a vytvářejí venkovní herní plochu pro místní centrum péče. 

Navíc k tomu všemu se společnost Ivanti připojila k projektu Five for the Fight pro získávání financí na výzkum rakoviny potom. Program poskytuje zaměstnancům možnost odečíst si 5 $ (nebo více) z každé výplaty na centrum výzkumu rakoviny a společnost Ivanti souhlasila dorovnat každý darovaný dolar dolarem. 

Individuálně i dohromady jako společnost se radujeme z toho, že můžeme vracet zpět komunitě, jakkoli jen můžeme.

#STEM - Zapojte se

Naším oficiálním firemním projektem je vzdělávání STEM. Společnost Ivanti dokonce v roce 2016 získala ocenění Podnik roku od Asociace pro kariéru a technické vzdělávání (UACTE). Co je ale ještě důležitější, chceme, abyste se i vy zapojili do projektu STEM ve svém regionu. Podpořte vaše zaměstnance v dobrovolnické činnosti na místních školách nebo se připojte ke klubu, který vyučuje sociálně slabé komunity například nezbytně důležité technologické dovednosti. 

Pokud jste měli dobrou zkušenost s dobrovolnickou činností pro vzdělávání STEM, klikněte prosím na tlačítko níže a řekněte nám o tom!

Video Copyright 2016 Sinclair Broadcast Group

Právě jsme začali

Od STEM až někam mnohem dál, stále se budeme snažit vracet zpět našim komunitám v globálním měřítku.