Výkonný tým

Zkušenosti a odbornost

Naši výkonní zaměstnanci mají roky zkušeností v seniorním managementu IT technologie. (Podívejte se na jejich profily na LinkedIn). Jsou odborníci v odvětví s rozsáhlými zkušenostmi. Pracují opravdu tvrdě—velkou část svého času cestují po světě—, aby se ujistili, že každý zákazník a zaměstnanec Ivanti ví, že jsou součástí týmu, který mění IT svět.

Jim Schaper
předseda a výkonný ředitel
Jim Schaper
předseda a výkonný ředitel

Jim je předseda dozorčí rady společnosti Ivanti a rovněž vykonává funkci výkonného ředitele společnosti. Je zodpovědný za veškeré aspekty strategie, spuštění a provozů společnosti Ivanti. 

Jim má více než 30 let zkušeností ve vedení společností v oblasti softwaru a technologií v obdobích rychlého růstu, což si s sebou nese rozsáhlé zkušenosti s podnikáním v soukromých společnostech.  Jim byl zakladatelem a výkonným ředitelem společnosti Infor, globálního lídra na poli softwarových technologií, a dovedl růst společnosti z ročního obratu 40 miliónů amerických dolarů k více než 2 miliardám, a to za méně než pět let. Byl také výkonným ředitelem společností Dun & Bradstreet Software a Primis Corporation a výkonným viceprezidentem a provozním ředitelem společnosti Per-Se Technologies, která je nyní součástí společnosti McKesson. 

Jim získal svůj akademický titul na University of South Carolina, kde také dvakrát zvítězil v běhu na dlouhou vzdálenost pořádaném v celoamerickém měřítku a stále drží školní rekord. Za své výsledky byl v roce 2019 uveden do univerzitní Síně slávy.

Jeff Abbott
prezident
Jeff Abbott
prezident

Jako prezident společnosti Ivanti Jeff dohlíží na všechny aspekty strategie produktů, protržní strategie a spuštění, a to včetně vývoje produktů, produktového managementu, marketingu, globálního prodeje, zákaznické zkušenosti a provozů.

Jeff má více než 25 let zkušeností práce pro velké společnosti zabývající se softwarovými a servisními řešeními včetně společností Accenture, Oracle a Infor. U společnosti Oracle pracoval Jeff jako generální manažer globální provozní jednotky s plnou zodpovědností za zisk a ztrátu (P&L) a dohlížel na celou prodejní strukturu 66 % zákaznické základny společnosti Oracle. U společnosti Infor zastával Jeff četné globální výkonné pozice spočívající ve vedení aliancí, kanálů, marketingu a produktového managementu.

Jeff je držitelem akademických titulů z Georgia State University a University of Tennessee. Sedí ve výboru sdružení Georgia Leukemia and Lymphoma Society a je členem Národní rady nadace Posse — což je nezisková organizace, která rozpoznává, rekrutuje a školí studentské lídry ze středních škol napříč Spojenými státy.

Michael McClellan
finanční ředitel
Michael McClellan
finanční ředitel

Michael je finančním ředitelem společnosti Ivanti a je zodpovědný za fungování společnosti v oblasti finanční, IT, právní, nemovitostí a lidských zdrojů.

Prokazatelně se osvědčil v pomoci organizacím v růstu, minimalizaci finančních rizik a implementaci finančních rizik a kontrol. Než se stal finančním ředitelem společnosti Tolt Solutions, strávil Michael prvních 18 let své kariéry ve společnosti Ingram Micro na různých účetních a finančních pozicích. Naposledy byl Michael finančním ředitelem u společnosti JetSmarter.

Je držitelem akademických titulů BA v oblasti financí na University of Utah a MBA na Pepperdinské univerzitě. Je rovněž certifikovaným manažerským účetním.

Mary Trick
výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení
Mary Trick
výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení

Mary je ředitelka pro zákaznická řešení u společnosti Ivanti, kde je zodpovědná za podporu úspěchu zákazníků, uživatelskou podporu a služby zákazníkům. Pracuje napříč organizací, aby poskytovala prvotřídní uživatelskou zkušenost všem zákazníkům. 

Mary má za sebou desetiletí zkušeností v technologickém odvětví, a to včetně pozic výkonného a generálního manažera v Evropě a Spojených státech, kde pracovala pro společnosti zabývající se softwarovými řešeními a poradenstvím. Zastávala vedoucí pozice v oblasti prodeje, služeb a provozních záležitostí u společností Information Advantage, Sterling Software a Harris Corporation.

Mary studovala Manažerské informační systémy na University of Minnesota – Twin Cities a má certifikát manažera zákaznického úspěchu od Rutgers. Zasedá ve výkonném výboru asociace TSIA (Technical Services Industry Association) a je rovněž členkou poradního orgánu Forrester’s Customer Experience Advisory Council. 

John Flavin
starší viceprezident a generální manažer nezávislé obchodní jednotky, obchodní jednotky dodavatelského řetězce a správy licence
John Flavin
starší viceprezident a generální manažer nezávislé obchodní jednotky, obchodní jednotky dodavatelského řetězce a správy licence

John Flavin řídí týmy obchodních jednotek IBU a SCBU společnosti Ivanti, které jsou organizovány a provozovány jako kompletní organizace v rámci společnosti Ivanti. Má více než 25 let zkušeností ve výkonném managementu a oblasti prodeje a konzultací softwaru aplikací.

Než se připojil ke společnosti Ivanti, byl John manažerem ve společnosti Infor. Ke společnosti Infor se přidal prostřednictvím akvizice společnosti Future Three, kde byl prezidentem a výkonným ředitelem. U společnosti Infor jeho pozice zahrnovala zodpovědnost za globální vedení prodejů u výroby a distribuce, profesionální služby a strategii a vývoj produktů. Johnova pracovní historie čítá podobné pracovní pozice u společností JBA International a Unisys.

Dříve, u společností Ford Motor Company a Massey Ferguson, Ltd., měl John na zodpovědnost přímou produkci a výrobu. Také zastával místo v radě sdružení Auto Industry Action Group (AIAG). Je nositelem bakalářského titulu BS (bakalář přírodních věd) z ekonomie na Eastern Michigan University.

Angie Gunter
starší viceprezidentka a marketingová ředitelka
Angie Gunter
starší viceprezidentka a marketingová ředitelka

Jako marketingová ředitelka společnosti Ivanti Angie řídí všechny aspekty marketingu společnosti včetně všech interních i externích komunikací, kampaní, digitálního marketingu, marketingu v terénu a událostí. 

Angie má zkušenosti jako vedoucí marketingu v oblasti technologií a softwaru po dobu více než 20 let včetně hojných zkušeností v rychle rostoucích společnostech s frekventovanými akvizicemi a integracemi. Byla mezi prvními firemními zaměstnanci v oblasti marketingu u společnosti Infor, kde pracovala jako viceprezidentka pro marketing. Naposledy zastávala pozici viceprezidentky a vedoucí marketingu u společnosti Gordian.

Svůj titul bakaláře humanitních věd v oblasti vztahů s veřejností a marketingu získala na Georgia State University.

Brooke Johnson
hlavní právní poradkyně
Brooke Johnson
hlavní právní poradkyně

Brooke řídí globální právní oddělení společnosti Ivanti a je poradkyní společnosti v široké řadě právních a obchodních záležitostí.

Brooke se připojila ke společnosti Ivanti v roce 2017 jako starší právnička a v oddělení měla na zodpovědnost dohlížení na globální obchodní transakce a spravování licencí, soudní spory, ochranu osobních údajů, bezpečnostní otázky, zaměstnanecké problémy, správu majetku a jiné naléhavé záležitosti pro mezinárodní tým. Dříve než nastoupila do Ivanti, byla Brooke hlavní partnerkou u společnosti Manning Curtis Bradshaw & Bednar, kde zastupovala veřejnoprávní i soukromé společnosti v řadě rozmanitých firemních a obchodních sporů.

Brooke získala svůj anglický bakalářský titul na University of Utah a je držitelkou titulu J.D. z University of Utah S.J. Quinney College of Law.