Výkonný tým

Zkušenosti a odbornost

Naši výkonní zaměstnanci mají roky zkušeností v seniorním managementu IT technologie. (Podívejte se na jejich profily na LinkedIn). Jsou odborníci v odvětví s rozsáhlými zkušenostmi. Pracují opravdu tvrdě—velkou část svého času cestují po světě—, aby se ujistili, že každý zákazník a zaměstnanec Ivanti ví, že jsou součástí týmu, který mění IT svět.

Jeff Abbott
Výkonný ředitel
Jeff Abbott
Výkonný ředitel

Jako generální ředitel společnosti Ivanti dohlíží Jeff na všechny aspekty růstové strategie a směřování společnosti. Než byl v říjnu 2021 jmenován generálním ředitelem Ivanti, zastával Jeff od ledna 2020 post prezidenta společnosti. Jeff má více než 25 let zkušeností s prací pro firmy dodávající podnikový software a služby, včetně Accenture, Oracle a Infor. Jeff promoval na University of Tennessee a na Georgia State University. Je členem Národní rady absolventů na University of Tennessee a dříve zastával funkce ve správní radě neziskové organizace Georgia Leukemia and Lymphoma Society a nadace Posse Foundation.

Nayaki Nayyar
Prezidentka, skupina řešení pro správu služeb a produktová ředitelka
Nayaki Nayyar
Prezidentka, skupina řešení pro správu služeb a produktová ředitelka

Nayaki Nayyar pracuje u společnosti Ivanti jako výkonná viceprezidentka a vedoucí oddělení péče o produkty. Je zodpovědná za vedení inovace příští generace v oblasti kybernetické bezpečnosti, robotické automatizace, správy koncových bodů a okrajových zařízení a správy podnikových služeb Ivanti.

Než se připojila ke společnosti Ivanti, byla Nayaki prezidentkou podnikové jednotky správy digitálních služeb a provozu u společnosti BMC Software, Inc., kde vedla vývoj BMC směrem do kognitivní éry pomocí spuštění a růstu sady BMC Helix.  Nayaki také pracovala jako generální manažerka divize Internet of Things společnosti SAP a zastávala vedoucí postavení v oblasti korporátní strategie a cloudové jednotky SAP.  Byla rovněž starší viceprezidentkou podnikové jednotky v oblasti cloudu SAP pro zapojení zákazníka, kde dosáhla významného růstu cloudu společnosti, CRM a mobilních podnikových jednotek. Nayaki získala obrovské zkušenosti v oboru během svého zapojení v raných letech u společností Shell a Valero.

Nayaki je v současné době členkou správní rady společnosti Veritone, vedoucího poskytovatele technologických řešení v oblasti umělé inteligence, a správní rady společnosti Corteva, Inc., veřejně obchodovatelné společnosti zabývající se moderním zemědělstvím. Je držitelkou bakalářského titulu B.E. v oblasti mechanického inženýrství na Osmania University (Indie) a magisterského titulu M.S. v oblasti počítačových věd na University of Houston, dále je absolventkou programu Stanford Executive Program.

Michael McClellan
Finanční ředitel
Michael McClellan
Finanční ředitel

Michael je finančním ředitelem společnosti Ivanti a je zodpovědný za fungování společnosti v oblasti finanční, IT, právní, nemovitostí a lidských zdrojů.

Prokazatelně se osvědčil v pomoci organizacím v růstu, minimalizaci finančních rizik a implementaci finančních rizik a kontrol. Než se stal finančním ředitelem společnosti Tolt Solutions, strávil Michael prvních 18 let své kariéry ve společnosti Ingram Micro na různých účetních a finančních pozicích. Naposledy byl Michael finančním ředitelem u společnosti JetSmarter.

Je držitelem akademických titulů BA v oblasti financí na University of Utah a MBA na Pepperdinské univerzitě. Je rovněž certifikovaným manažerským účetním.

Mary Trick
Výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení
Mary Trick
Výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení

Mary je ředitelka pro zákaznická řešení u společnosti Ivanti, kde je zodpovědná za podporu úspěchu zákazníků, uživatelskou podporu a služby zákazníkům. Pracuje napříč organizací, aby poskytovala prvotřídní uživatelskou zkušenost všem zákazníkům. 

Mary má za sebou desetiletí zkušeností v technologickém odvětví, a to včetně pozic výkonného a generálního manažera v Evropě a Spojených státech, kde pracovala pro společnosti zabývající se softwarovými řešeními a poradenstvím. Zastávala vedoucí pozice v oblasti prodeje, služeb a provozních záležitostí u společností Information Advantage, Sterling Software a Harris Corporation.

Mary studovala Manažerské informační systémy na University of Minnesota – Twin Cities a má certifikát manažera zákaznického úspěchu od Rutgers. Zasedá ve výkonném výboru asociace TSIA (Technical Services Industry Association) a je rovněž členkou poradního orgánu Forrester’s Customer Experience Advisory Council. 

Glenn Goldberg
Senior viceprezident, lidské zdroje
Glenn Goldberg
Senior viceprezident, lidské zdroje

Glenn je u Ivanti starší vicepezident pro lidské zdroje. Je zodpovědný za globální strategii a funkce společnosti Ivanti v oblasti lidských zdrojů.

Glenn si s sebou přináší desítky let zkušeností v oblasti lidských zdrojů společností doprovázené jedinečným přehledem o operacích a správě stejně jako o vývoji zaměstnanců. Dříve také zastával pozice viceprezidenta u společností Infor a NxTrend Technology.

Glenn získal své bakalářské vzdělání v oboru psychologie na American University.

Melissa Puls
Senior viceprezidentka a marketingová ředitelka
Melissa Puls
Senior viceprezidentka a marketingová ředitelka

Melissa zastává u společnosti Ivanti pozici starší viceprezidentky a marketingové ředitelky (CMO) a má na zodpovědnost globální marketingové fungování společnosti Ivanti.

Melissa vnáší do společnosti Ivanti desetiletí zkušeností spolu s prokazatelným osvědčením v oblasti stimulace růstu prostřednictvím přístupu orientovaného na zákazníka a integrace marketingových strategií pro získané společnosti. Naposledy byla Melissa starší vicepezidentkou a marketingovou ředitelkou ve společnosti Avid. Před touto pozicí Melissa rovněž zastávala místo marketingové ředitelky a vedoucí pozice v oblasti marketingu u firem Optanix, Progress, Iron Mountain a Infor.

Melissa získala bakalářské vzdělání v oboru komunikace a psychologie na Franklin Pierce University.

Jason Incorvaia
Senior viceprezident pro globální operace
Jason Incorvaia
Senior viceprezident pro globální operace

Jason je hlavním viceprezidentem pro globální operace ve společnosti Ivanti, kde odpovídá za vedoucí týmy prodeje, služeb, marketingu i vývoje a také za kancelář pro správu projektů. Do společnosti Ivanti nastoupil po akvizici Pulse Secure, společnosti pro zabezpečení mobilního přístupu, v prosinci 2020.

Jason má více než 15 let zkušeností v oblasti softwaru a zastával různé vedoucí pozice v oblasti prodeje, marketingu, rozvoje podnikání a globálního managementu. Před nástupem do společnosti Ivanti v roce 2021 zastával pozici senior viceprezidenta pro globální provoz v Pulse Secure, kde byl odpovědný za řízení globálních operací. Před Pulse Secure pracoval jako manažer globálních vztahů pro celosvětové vztahy a kanály společnosti Oracle, kde odpovídal za řízení vztahů s globálními ISV, které přinesly tržby ve výši 100 milionů dolarů. Kariéru zahájil ve společnosti Sun Microsystems, kde dohlížel na partnerský program a byl odpovědný za zavádění technologií a tržní strategii u partnerů z regionu EMEA.

Je držitelem bakalářského titulu v mezinárodním podnikání státní univerzity San Jose.

Erik Randles
Senior viceprezident pro globální program a aliance
Erik Randles
Senior viceprezident pro globální program a aliance

Z pozice Senior viceprezident pro globální program a aliance dohlíží Erik na zahraniční partnerské programy a program Ivanti Global Partner.

Do týmu přináší přes 15 let zkušeností s vyhledáváním globálních obchodních příležitostí, aliancemi a partnerským prodejem, které získal v předních softwarových společnostech a službách. Před Ivanti působil na vedoucí pozici ve VMware, kde řídil globální program a aliance. Předtím vedl globální partnerské programy ve významných společnostech, mj. Hewlett-Packard Enterprise SimpliVity, Symantec nebo Veritas. Jeho zkušenosti z oblasti služeb zahrnují působení v KPMG Management Consulting a Cap Gemini.

Erik je absolventem University of Notre Dame a Baylor University. Je členem několika řídících orgánů a provozním poradcem předních investičních firem.

Matt Grabow
Senior viceprezident fúzí a akvizicí
Matt Grabow
Senior viceprezident fúzí a akvizicí

Matt pracuje v Ivanti jako Senior Vice President pro fúze a akvizice. Zodpovídá za všechny záležitosti spojené s akvizicemi, a to včetně identifikace akvizice, potvrzení dohody nebo plánu začlenění a jeho provedení. 

Matt s sebou přináší více jak deset let zkušeností s fúzemi a akvizicemi ve velkých softwarových společnostech.Do Ivanti přišel z Inforu, kde z pozice ředitele pro globální fúze a akvizice dokončil přes 30 akvizic a strategických investic.Předtím se věnoval stejné práci pro Lawson Software. Taktéž pracoval jako equity analytik se zaměřením na podnikový software pro investiční banku Piper Jaffray.   

Je držitelem titulu BA z Gustavus Adolphus College a titulu MBA z University of St Thomas. 

John Flavin
Senior viceprezident, rozšířená obchodní jednotka, jednotka dodavatelského řetězce a prodej v Americe
John Flavin
Senior viceprezident, rozšířená obchodní jednotka, jednotka dodavatelského řetězce a prodej v Americe

John Flavin řídí týmy obchodních jednotek IBU a SCBU společnosti Ivanti, které jsou organizovány a provozovány jako kompletní organizace v rámci společnosti Ivanti. Má více než 25 let zkušeností ve výkonném managementu a oblasti prodeje a konzultací softwaru aplikací.

Než se připojil ke společnosti Ivanti, byl John manažerem ve společnosti Infor. Ke společnosti Infor se přidal prostřednictvím akvizice společnosti Future Three, kde byl prezidentem a výkonným ředitelem. U společnosti Infor jeho pozice zahrnovala zodpovědnost za globální vedení prodejů u výroby a distribuce, profesionální služby a strategii a vývoj produktů. Johnova pracovní historie čítá podobné pracovní pozice u společností JBA International a Unisys.

Dříve, u společností Ford Motor Company a Massey Ferguson, Ltd., měl John na zodpovědnost přímou produkci a výrobu. Také zastával místo v radě sdružení Auto Industry Action Group (AIAG). Je nositelem bakalářského titulu BS (bakalář přírodních věd) z ekonomie na Eastern Michigan University.

Helen Masters
Senior viceprezidentka pro mezinárodní prodej
Helen Masters
Senior viceprezidentka pro mezinárodní prodej

Helen Masters je u Ivanti starší vicepezidentkou pro mezinárodní prodej.

Helen je zkušenou vedoucí v oblasti prodeje s více než 20ti lety zkušeností jako starší konzultantka v oblasti výkonu a strategie podnikových softwarových řešení. Úzce spolupracuje se svými týmy a zákazníky, aby porozuměli specifickým bolestným místům a dodali kýžené výsledky. Dříve Helen zastávala strategické pozice v oblasti prodeje pro společnosti CA, SAP, Infor a Cisco Systems.

Svůj bakalářský titul z ekonomie získala na Macquarie University.

Cyrus Hatfield
Senior viceprezident pro prodej bezpečnostních řešení
Cyrus Hatfield
Senior viceprezident pro prodej bezpečnostních řešení

Cyrus je starší viceprezident pro globální prodeje u společnosti Ivanti a má na zodpovědnost vedení klíčových prodejů organizace.

Cyrus se přidal k Ivanti v roce 2016 a měl velký vliv na utváření organizace prodeje u společnosti Ivanti, to vše se zaměřením na zákazníka. Dříve, než přišel k Ivanti, pracoval Cyrus jako viceprezident pro digitální obchodní řešení u společnosti Pitney Bowes Software a jako viceprezident pro řešení udržitelnosti podniku u společnosti Infor.

Je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě (BBA) na Marshall University.

Brooke Johnson
Senior viceprezident a hlavní právní zástupce
Brooke Johnson
Senior viceprezident a hlavní právní zástupce

Brooke řídí globální právní oddělení společnosti Ivanti a je poradkyní společnosti v široké řadě právních a obchodních záležitostí.

Brooke se připojila ke společnosti Ivanti v roce 2017 jako starší právnička a v oddělení měla na zodpovědnost dohlížení na globální obchodní transakce a spravování licencí, soudní spory, ochranu osobních údajů, bezpečnostní otázky, zaměstnanecké problémy, správu majetku a jiné naléhavé záležitosti pro mezinárodní tým. Dříve než nastoupila do Ivanti, byla Brooke hlavní partnerkou u společnosti Manning Curtis Bradshaw & Bednar, kde zastupovala veřejnoprávní i soukromé společnosti v řadě rozmanitých firemních a obchodních sporů.

Brooke získala svůj anglický bakalářský titul na University of Utah a je držitelkou titulu J.D. z University of Utah S.J. Quinney College of Law.