Výkonný tým

Zkušenosti a odbornost

Naši výkonní zaměstnanci mají roky zkušeností v seniorním managementu IT technologie. (Podívejte se na jejich profily na LinkedIn). Jsou odborníci v odvětví s rozsáhlými zkušenostmi. Pracují opravdu tvrdě—velkou část svého času cestují po světě—, aby se ujistili, že každý zákazník a zaměstnanec Ivanti ví, že jsou součástí týmu, který mění IT svět.

Jim Schaper
předseda a výkonný ředitel
Jim Schaper
předseda a výkonný ředitel

Jim je předseda dozorčí rady společnosti Ivanti a rovněž vykonává funkci výkonného ředitele společnosti. Je zodpovědný za veškeré aspekty strategie, spuštění a provozů společnosti Ivanti. 

Jim má více než 30 let zkušeností ve vedení společností v oblasti softwaru a technologií v obdobích rychlého růstu, což si s sebou nese rozsáhlé zkušenosti s podnikáním v soukromých společnostech.  Jim byl zakladatelem a výkonným ředitelem společnosti Infor, globálního lídra na poli softwarových technologií, a dovedl růst společnosti z ročního obratu 40 miliónů amerických dolarů k více než 2 miliardám, a to za méně než pět let. Byl také výkonným ředitelem společností Dun & Bradstreet Software a Primis Corporation a výkonným viceprezidentem a provozním ředitelem společnosti Per-Se Technologies, která je nyní součástí společnosti McKesson. 

Jim získal svůj akademický titul na University of South Carolina, kde také dvakrát zvítězil v běhu na dlouhou vzdálenost pořádaném v celoamerickém měřítku a stále drží školní rekord. Za své výsledky byl v roce 2019 uveden do univerzitní Síně slávy.

Jeff Abbott
prezident
Jeff Abbott
prezident

Jako prezident společnosti Ivanti Jeff dohlíží na všechny aspekty strategie produktů, protržní strategie a spuštění, a to včetně vývoje produktů, produktového managementu, marketingu, globálního prodeje, zákaznické zkušenosti a provozů.

Jeff má více než 25 let zkušeností práce pro velké společnosti zabývající se softwarovými a servisními řešeními včetně společností Accenture, Oracle a Infor. U společnosti Oracle pracoval Jeff jako generální manažer globální provozní jednotky s plnou zodpovědností za zisk a ztrátu (P&L) a dohlížel na celou prodejní strukturu 66 % zákaznické základny společnosti Oracle. U společnosti Infor zastával Jeff četné globální výkonné pozice spočívající ve vedení aliancí, kanálů, marketingu a produktového managementu.

Jeff je držitelem akademických titulů z Georgia State University a University of Tennessee. Sedí ve výboru sdružení Georgia Leukemia and Lymphoma Society a je členem Národní rady nadace Posse — což je nezisková organizace, která rozpoznává, rekrutuje a školí studentské lídry ze středních škol napříč Spojenými státy.

Michael McClellan
finanční ředitel
Michael McClellan
finanční ředitel

Michael je finančním ředitelem společnosti Ivanti a je zodpovědný za fungování společnosti v oblasti finanční, IT, právní, nemovitostí a lidských zdrojů.

Prokazatelně se osvědčil v pomoci organizacím v růstu, minimalizaci finančních rizik a implementaci finančních rizik a kontrol. Než se stal finančním ředitelem společnosti Tolt Solutions, strávil Michael prvních 18 let své kariéry ve společnosti Ingram Micro na různých účetních a finančních pozicích. Naposledy byl Michael finančním ředitelem u společnosti JetSmarter.

Je držitelem akademických titulů BA v oblasti financí na University of Utah a MBA na Pepperdinské univerzitě. Je rovněž certifikovaným manažerským účetním.

Mary Trick
výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení
Mary Trick
výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení

Mary je ředitelka pro zákaznická řešení u společnosti Ivanti, kde je zodpovědná za podporu úspěchu zákazníků, uživatelskou podporu a služby zákazníkům. Pracuje napříč organizací, aby poskytovala prvotřídní uživatelskou zkušenost všem zákazníkům. 

Mary má za sebou desetiletí zkušeností v technologickém odvětví, a to včetně pozic výkonného a generálního manažera v Evropě a Spojených státech, kde pracovala pro společnosti zabývající se softwarovými řešeními a poradenstvím. Zastávala vedoucí pozice v oblasti prodeje, služeb a provozních záležitostí u společností Information Advantage, Sterling Software a Harris Corporation.

Mary studovala Manažerské informační systémy na University of Minnesota – Twin Cities a má certifikát manažera zákaznického úspěchu od Rutgers. Zasedá ve výkonném výboru asociace TSIA (Technical Services Industry Association) a je rovněž členkou poradního orgánu Forrester’s Customer Experience Advisory Council. 

John Flavin
starší viceprezident a generální manažer nezávislé obchodní jednotky, obchodní jednotky dodavatelského řetězce a správy licence
John Flavin
starší viceprezident a generální manažer nezávislé obchodní jednotky, obchodní jednotky dodavatelského řetězce a správy licence

John Flavin řídí týmy obchodních jednotek IBU a SCBU společnosti Ivanti, které jsou organizovány a provozovány jako kompletní organizace v rámci společnosti Ivanti. Má více než 25 let zkušeností ve výkonném managementu a oblasti prodeje a konzultací softwaru aplikací.

Než se připojil ke společnosti Ivanti, byl John manažerem ve společnosti Infor. Ke společnosti Infor se přidal prostřednictvím akvizice společnosti Future Three, kde byl prezidentem a výkonným ředitelem. U společnosti Infor jeho pozice zahrnovala zodpovědnost za globální vedení prodejů u výroby a distribuce, profesionální služby a strategii a vývoj produktů. Johnova pracovní historie čítá podobné pracovní pozice u společností JBA International a Unisys.

Dříve, u společností Ford Motor Company a Massey Ferguson, Ltd., měl John na zodpovědnost přímou produkci a výrobu. Také zastával místo v radě sdružení Auto Industry Action Group (AIAG). Je nositelem bakalářského titulu BS (bakalář přírodních věd) z ekonomie na Eastern Michigan University.

Brooke Johnson
hlavní právní poradkyně
Brooke Johnson
hlavní právní poradkyně

Brooke řídí globální právní oddělení společnosti Ivanti a je poradkyní společnosti v široké řadě právních a obchodních záležitostí.

Brooke se připojila ke společnosti Ivanti v roce 2017 jako starší právnička a v oddělení měla na zodpovědnost dohlížení na globální obchodní transakce a spravování licencí, soudní spory, ochranu osobních údajů, bezpečnostní otázky, zaměstnanecké problémy, správu majetku a jiné naléhavé záležitosti pro mezinárodní tým. Dříve než nastoupila do Ivanti, byla Brooke hlavní partnerkou u společnosti Manning Curtis Bradshaw & Bednar, kde zastupovala veřejnoprávní i soukromé společnosti v řadě rozmanitých firemních a obchodních sporů.

Brooke získala svůj anglický bakalářský titul na University of Utah a je držitelkou titulu J.D. z University of Utah S.J. Quinney College of Law.

Nayaki Nayyar
Executive Vice President & Chief Product Officer
Nayaki Nayyar
Executive Vice President & Chief Product Officer

Nayaki Nayyar is the Executive Vice President and Chief Product Office at Ivanti. She is responsible for driving Ivanti’s next generation innovation in Cybersecurity, Robotic Automation, Endpoint and Edge Device Management, and Enterprise Service Management.

Prior to joining Ivanti, Nayaki was President of the Digital Service and Operations Management Business Unit at BMC Software, Inc., where she led BMC’s evolution into the cognitive era with launch and growth of the BMC Helix suite.  Nayaki also served as General Manager of SAP’s Internet of Things division and held senior leadership positions in corporate strategy and SAP’s cloud unit.  She was senior vice president of SAP’s cloud for customer engagement business unit, where she drove significant growth in the company’s cloud, CRM, and mobile business units. Nayaki gained tremendous industry experience during her early years at Shell and Valero.

Nayaki currently serves on the board of Veritone, a leading provider of artificial intelligence technology solutions and on the board of Corteva, Inc.. a publicly traded agriscience company. She holds a B.E. in mechanical engineering from Osmania University (India) and an M.S. in computer science from the University of Houston, and she is a graduate of the Stanford Executive Program.