Výkonný tým

Zkušenosti a odbornost

Naši výkonní zaměstnanci mají roky zkušeností v seniorním managementu IT technologie. (Podívejte se na jejich profily na LinkedIn). Jsou odborníci v odvětví s rozsáhlými zkušenostmi. Pracují opravdu tvrdě—velkou část svého času cestují po světě—, aby se ujistili, že každý zákazník a zaměstnanec Ivanti ví, že jsou součástí týmu, který mění IT svět.

Jim Schaper
předseda a výkonný ředitel
Jim Schaper
předseda a výkonný ředitel

Jim je předseda dozorčí rady společnosti Ivanti a rovněž vykonává funkci výkonného ředitele společnosti. Je zodpovědný za veškeré aspekty strategie, spuštění a provozů společnosti Ivanti. 

Jim má více než 30 let zkušeností ve vedení společností v oblasti softwaru a technologií v obdobích rychlého růstu, což si s sebou nese rozsáhlé zkušenosti s podnikáním v soukromých společnostech.  Jim byl zakladatelem a výkonným ředitelem společnosti Infor, globálního lídra na poli softwarových technologií, a dovedl růst společnosti z ročního obratu 40 miliónů amerických dolarů k více než 2 miliardám, a to za méně než pět let. Byl také výkonným ředitelem společností Dun & Bradstreet Software a Primis Corporation a výkonným viceprezidentem a provozním ředitelem společnosti Per-Se Technologies, která je nyní součástí společnosti McKesson. 

Jim získal svůj akademický titul na University of South Carolina, kde také dvakrát zvítězil v běhu na dlouhou vzdálenost pořádaném v celoamerickém měřítku a stále drží školní rekord. Za své výsledky byl v roce 2019 uveden do univerzitní Síně slávy.

Jeff Abbott
prezident
Jeff Abbott
prezident

Jako prezident společnosti Ivanti Jeff dohlíží na všechny aspekty strategie produktů, protržní strategie a spuštění, a to včetně vývoje produktů, produktového managementu, marketingu, globálního prodeje, zákaznické zkušenosti a provozů.

Jeff má více než 25 let zkušeností práce pro velké společnosti zabývající se softwarovými a servisními řešeními včetně společností Accenture, Oracle a Infor. U společnosti Oracle pracoval Jeff jako generální manažer globální provozní jednotky s plnou zodpovědností za zisk a ztrátu (P&L) a dohlížel na celou prodejní strukturu 66 % zákaznické základny společnosti Oracle. U společnosti Infor zastával Jeff četné globální výkonné pozice spočívající ve vedení aliancí, kanálů, marketingu a produktového managementu.

Jeff je držitelem akademických titulů z Georgia State University a University of Tennessee. Sedí ve výboru sdružení Georgia Leukemia and Lymphoma Society a je členem Národní rady nadace Posse — což je nezisková organizace, která rozpoznává, rekrutuje a školí studentské lídry ze středních škol napříč Spojenými státy.

David Earhart
President, Security Business Unit
David Earhart
President, Security Business Unit

David je u Ivanti prezidentem Jednotky pro bezpečné podnikání.

David má více než 25 let zkušeností v oblasti správy zabezpečení a systémů, přitom podává konzistentní růst příjmů a vede vysoce výkonné organizace. Ještě před nedávnem byl prezidentem One Identity, jednotky pro bezpečné podnikání u společnosti Quest. Před touto pozicí David rovněž zastával místo výkonného ředitele a vedoucí pozice u Core Security, CA, BMC Software a dalších společností.

Svůj bakalářský titul v obchodní administrativě v oblasti financí získal na Texas Tech University. David v současné době sedí ve třech výborech zabývajících se bezpečností a je členem výboru North Georgia Autism Foundation (Nadace pro autismus v Severní Georgii) ve spojení s IT Bridge Academy.

Michael McClellan
finanční ředitel
Michael McClellan
finanční ředitel

Michael je finančním ředitelem společnosti Ivanti a je zodpovědný za fungování společnosti v oblasti finanční, IT, právní, nemovitostí a lidských zdrojů.

Prokazatelně se osvědčil v pomoci organizacím v růstu, minimalizaci finančních rizik a implementaci finančních rizik a kontrol. Než se stal finančním ředitelem společnosti Tolt Solutions, strávil Michael prvních 18 let své kariéry ve společnosti Ingram Micro na různých účetních a finančních pozicích. Naposledy byl Michael finančním ředitelem u společnosti JetSmarter.

Je držitelem akademických titulů BA v oblasti financí na University of Utah a MBA na Pepperdinské univerzitě. Je rovněž certifikovaným manažerským účetním.

Glenn Goldberg
Senior Vice President, Human Resources
Glenn Goldberg
Senior Vice President, Human Resources

Glenn je u Ivanti starší vicepezident pro lidské zdroje. Je zodpovědný za globální strategii a funkce společnosti Ivanti v oblasti lidských zdrojů.

Glenn si s sebou přináší desítky let zkušeností v oblasti lidských zdrojů společností doprovázené jedinečným přehledem o operacích a správě stejně jako o vývoji zaměstnanců. Dříve také zastával pozice viceprezidenta u společností Infor a NxTrend Technology.

Glenn získal své bakalářské vzdělání v oboru psychologie na American University.

Nayaki Nayyar
Výkonná viceprezidentka a vedoucí oddělení péče o produkty
Nayaki Nayyar
Výkonná viceprezidentka a vedoucí oddělení péče o produkty

Nayaki Nayyar pracuje u společnosti Ivanti jako výkonná viceprezidentka a vedoucí oddělení péče o produkty. Je zodpovědná za vedení inovace příští generace v oblasti kybernetické bezpečnosti, robotické automatizace, správy koncových bodů a okrajových zařízení a správy podnikových služeb Ivanti.

Než se připojila ke společnosti Ivanti, byla Nayaki prezidentkou podnikové jednotky správy digitálních služeb a provozu u společnosti BMC Software, Inc., kde vedla vývoj BMC směrem do kognitivní éry pomocí spuštění a růstu sady BMC Helix.  Nayaki také pracovala jako generální manažerka divize Internet of Things společnosti SAP a zastávala vedoucí postavení v oblasti korporátní strategie a cloudové jednotky SAP.  Byla rovněž starší viceprezidentkou podnikové jednotky v oblasti cloudu SAP pro zapojení zákazníka, kde dosáhla významného růstu cloudu společnosti, CRM a mobilních podnikových jednotek. Nayaki získala obrovské zkušenosti v oboru během svého zapojení v raných letech u společností Shell a Valero.

Nayaki je v současné době členkou správní rady společnosti Veritone, vedoucího poskytovatele technologických řešení v oblasti umělé inteligence, a správní rady společnosti Corteva, Inc., veřejně obchodovatelné společnosti zabývající se moderním zemědělstvím. Je držitelkou bakalářského titulu B.E. v oblasti mechanického inženýrství na Osmania University (Indie) a magisterského titulu M.S. v oblasti počítačových věd na University of Houston, dále je absolventkou programu Stanford Executive Program.

Mary Trick
výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení
Mary Trick
výkonná viceprezidentka a ředitelka pro zákaznická řešení

Mary je ředitelka pro zákaznická řešení u společnosti Ivanti, kde je zodpovědná za podporu úspěchu zákazníků, uživatelskou podporu a služby zákazníkům. Pracuje napříč organizací, aby poskytovala prvotřídní uživatelskou zkušenost všem zákazníkům. 

Mary má za sebou desetiletí zkušeností v technologickém odvětví, a to včetně pozic výkonného a generálního manažera v Evropě a Spojených státech, kde pracovala pro společnosti zabývající se softwarovými řešeními a poradenstvím. Zastávala vedoucí pozice v oblasti prodeje, služeb a provozních záležitostí u společností Information Advantage, Sterling Software a Harris Corporation.

Mary studovala Manažerské informační systémy na University of Minnesota – Twin Cities a má certifikát manažera zákaznického úspěchu od Rutgers. Zasedá ve výkonném výboru asociace TSIA (Technical Services Industry Association) a je rovněž členkou poradního orgánu Forrester’s Customer Experience Advisory Council. 

Mark Chamberlain
Senior viceprezident pro globální operace
Mark Chamberlain
Senior viceprezident pro globální operace

Mark je senior viceprezidentem pro globální operace u společnosti Ivanti a má na zodpovědnost operační týmy z oblasti prodeje, služeb, marketingu, vývoje a PMO. 

Mark je vedoucím v oblasti financí a operací po dobu více než 20 let, jeho poslední pracovní pozicí byla funkce viceprezidenta pro finance u společnosti Avetta, rychle rostoucí softwareové společnosti v oblasti správy majetku, energie a výroby. Zastával rovněž pracovní pozice v oblasti kontroly a financí v dalších technologických společnostech a již dříve byl viceprezidentem pro prodejní operace a partnerské programy a viceprezidentem pro finance u Ivanti – jsme rádi, že ho máme zpět v našem týmu Ivanti! 

Je držitelem bakalářského titulu BA v oboru mezinárodní vztahy na Brigham Young University a magisterského titulu MBA v oboru finance na University of Illinois v Urbana-Champaign. 

Melissa Puls
Starší viceprezidentka a marketingová ředitelka
Melissa Puls
Starší viceprezidentka a marketingová ředitelka

Melissa zastává u společnosti Ivanti pozici starší viceprezidentky a marketingové ředitelky (CMO) a má na zodpovědnost globální marketingové fungování společnosti Ivanti.

Melissa vnáší do společnosti Ivanti desetiletí zkušeností spolu s prokazatelným osvědčením v oblasti stimulace růstu prostřednictvím přístupu orientovaného na zákazníka a integrace marketingových strategií pro získané společnosti. Naposledy byla Melissa starší vicepezidentkou a marketingovou ředitelkou ve společnosti Avid. Před touto pozicí Melissa rovněž zastávala místo marketingové ředitelky a vedoucí pozice v oblasti marketingu u firem Optanix, Progress, Iron Mountain a Infor.

Melissa získala bakalářské vzdělání v oboru komunikace a psychologie na Franklin Pierce University.

John Flavin
starší viceprezident a generální manažer nezávislé obchodní jednotky, obchodní jednotky dodavatelského řetězce a správy licence
John Flavin
starší viceprezident a generální manažer nezávislé obchodní jednotky, obchodní jednotky dodavatelského řetězce a správy licence

John Flavin řídí týmy obchodních jednotek IBU a SCBU společnosti Ivanti, které jsou organizovány a provozovány jako kompletní organizace v rámci společnosti Ivanti. Má více než 25 let zkušeností ve výkonném managementu a oblasti prodeje a konzultací softwaru aplikací.

Než se připojil ke společnosti Ivanti, byl John manažerem ve společnosti Infor. Ke společnosti Infor se přidal prostřednictvím akvizice společnosti Future Three, kde byl prezidentem a výkonným ředitelem. U společnosti Infor jeho pozice zahrnovala zodpovědnost za globální vedení prodejů u výroby a distribuce, profesionální služby a strategii a vývoj produktů. Johnova pracovní historie čítá podobné pracovní pozice u společností JBA International a Unisys.

Dříve, u společností Ford Motor Company a Massey Ferguson, Ltd., měl John na zodpovědnost přímou produkci a výrobu. Také zastával místo v radě sdružení Auto Industry Action Group (AIAG). Je nositelem bakalářského titulu BS (bakalář přírodních věd) z ekonomie na Eastern Michigan University.

Helen Masters
Senior Vice President, International Sales
Helen Masters
Senior Vice President, International Sales

Helen Masters je u Ivanti starší vicepezidentkou pro mezinárodní prodej.

Helen je zkušenou vedoucí v oblasti prodeje s více než 20ti lety zkušeností jako starší konzultantka v oblasti výkonu a strategie podnikových softwarových řešení. Úzce spolupracuje se svými týmy a zákazníky, aby porozuměli specifickým bolestným místům a dodali kýžené výsledky. Dříve Helen zastávala strategické pozice v oblasti prodeje pro společnosti CA, SAP, Infor a Cisco Systems.

Svůj bakalářský titul z ekonomie získala na Macquarie University.

Cyrus Hatfield
Starší viceprezident pro globální prodeje
Cyrus Hatfield
Starší viceprezident pro globální prodeje

Cyrus je starší viceprezident pro globální prodeje u společnosti Ivanti a má na zodpovědnost vedení klíčových prodejů organizace.

Cyrus se přidal k Ivanti v roce 2016 a měl velký vliv na utváření organizace prodeje u společnosti Ivanti, to vše se zaměřením na zákazníka. Dříve, než přišel k Ivanti, pracoval Cyrus jako viceprezident pro digitální obchodní řešení u společnosti Pitney Bowes Software a jako viceprezident pro řešení udržitelnosti podniku u společnosti Infor.

Je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě (BBA) na Marshall University.

Brooke Johnson
hlavní právní poradkyně
Brooke Johnson
hlavní právní poradkyně

Brooke řídí globální právní oddělení společnosti Ivanti a je poradkyní společnosti v široké řadě právních a obchodních záležitostí.

Brooke se připojila ke společnosti Ivanti v roce 2017 jako starší právnička a v oddělení měla na zodpovědnost dohlížení na globální obchodní transakce a spravování licencí, soudní spory, ochranu osobních údajů, bezpečnostní otázky, zaměstnanecké problémy, správu majetku a jiné naléhavé záležitosti pro mezinárodní tým. Dříve než nastoupila do Ivanti, byla Brooke hlavní partnerkou u společnosti Manning Curtis Bradshaw & Bednar, kde zastupovala veřejnoprávní i soukromé společnosti v řadě rozmanitých firemních a obchodních sporů.

Brooke získala svůj anglický bakalářský titul na University of Utah a je držitelkou titulu J.D. z University of Utah S.J. Quinney College of Law.