Výkonný tým

Zkušenosti a odbornost

Naši výkonní zaměstnanci mají roky zkušeností v seniorním managementu IT technologie. (Podívejte se na jejich profily na LinkedIn). Jsou odborníci v odvětví s rozsáhlými zkušenostmi. Pracují opravdu tvrdě—velkou část svého času cestují po světě—, aby se ujistili, že každý zákazník a zaměstnanec Ivanti ví, že jsou součástí týmu, který mění IT svět.

Jeff Abbott
Výkonný ředitel
Jeff Abbott
Výkonný ředitel

Jako generální ředitel společnosti Ivanti dohlíží Jeff na všechny aspekty růstové strategie a směřování společnosti. Než byl v říjnu 2021 jmenován generálním ředitelem Ivanti, zastával Jeff od ledna 2020 post prezidenta společnosti. Jeff má více než 25 let zkušeností s prací pro firmy dodávající podnikový software a služby, včetně Accenture, Oracle a Infor. Jeff promoval na University of Tennessee a na Georgia State University. Je členem Národní rady absolventů na University of Tennessee a dříve zastával funkce ve správní radě neziskové organizace Georgia Leukemia and Lymphoma Society a nadace Posse Foundation.

Nayaki Nayyar
Prezidentka, skupina řešení pro správu služeb a produktová ředitelka
Nayaki Nayyar
Prezidentka, skupina řešení pro správu služeb a produktová ředitelka

Nayaki Nayyar pracuje u společnosti Ivanti jako výkonná viceprezidentka a vedoucí oddělení péče o produkty. Je zodpovědná za vedení inovace příští generace v oblasti kybernetické bezpečnosti, robotické automatizace, správy koncových bodů a okrajových zařízení a správy podnikových služeb Ivanti.

Než se připojila ke společnosti Ivanti, byla Nayaki prezidentkou podnikové jednotky správy digitálních služeb a provozu u společnosti BMC Software, Inc., kde vedla vývoj BMC směrem do kognitivní éry pomocí spuštění a růstu sady BMC Helix.  Nayaki také pracovala jako generální manažerka divize Internet of Things společnosti SAP a zastávala vedoucí postavení v oblasti korporátní strategie a cloudové jednotky SAP.  Byla rovněž starší viceprezidentkou podnikové jednotky v oblasti cloudu SAP pro zapojení zákazníka, kde dosáhla významného růstu cloudu společnosti, CRM a mobilních podnikových jednotek. Nayaki získala obrovské zkušenosti v oboru během svého zapojení v raných letech u společností Shell a Valero.

Nayaki je v současné době členkou správní rady společnosti Veritone, vedoucího poskytovatele technologických řešení v oblasti umělé inteligence, a správní rady společnosti Corteva, Inc., veřejně obchodovatelné společnosti zabývající se moderním zemědělstvím. Je držitelkou bakalářského titulu B.E. v oblasti mechanického inženýrství na Osmania University (Indie) a magisterského titulu M.S. v oblasti počítačových věd na University of Houston, dále je absolventkou programu Stanford Executive Program.

Michael McClellan
Finanční ředitel
Michael McClellan
Finanční ředitel

Michael je finančním ředitelem společnosti Ivanti a je zodpovědný za fungování společnosti v oblasti finanční, IT, právní, nemovitostí a lidských zdrojů.

Prokazatelně se osvědčil v pomoci organizacím v růstu, minimalizaci finančních rizik a implementaci finančních rizik a kontrol. Než se stal finančním ředitelem společnosti Tolt Solutions, strávil Michael prvních 18 let své kariéry ve společnosti Ingram Micro na různých účetních a finančních pozicích. Naposledy byl Michael finančním ředitelem u společnosti JetSmarter.

Je držitelem akademických titulů BA v oblasti financí na University of Utah a MBA na Pepperdinské univerzitě. Je rovněž certifikovaným manažerským účetním.

Helen Masters
Výkonná viceprezidentka, mezinárodní prodej
Helen Masters
Výkonná viceprezidentka, mezinárodní prodej

Helen Masters je výkonnou viceprezidentkou pro mezinárodní prodej ve společnosti Ivanti.

Helen je zkušenou vedoucí v oblasti prodeje s více než 20ti lety zkušeností jako starší konzultantka v oblasti výkonu a strategie podnikových softwarových řešení. Úzce spolupracuje se svými týmy a zákazníky, aby porozuměli specifickým bolestným místům a dodali kýžené výsledky. Dříve Helen zastávala strategické pozice v oblasti prodeje pro společnosti CA, SAP, Infor a Cisco Systems.

Svůj bakalářský titul z ekonomie získala na Macquarie University.

Cyrus Hatfield
Výkonný viceprezident pro prodej v Americe
Cyrus Hatfield
Výkonný viceprezident pro prodej v Americe

Cyrus je výkonným viceprezidentem pro prodej v Americe ve společnosti Ivanti a je zodpovědný za vedení hlavní prodejní organizace.

Cyrus se přidal k Ivanti v roce 2016 a měl velký vliv na utváření organizace prodeje u společnosti Ivanti, to vše se zaměřením na zákazníka. Dříve, než přišel k Ivanti, pracoval Cyrus jako viceprezident pro digitální obchodní řešení u společnosti Pitney Bowes Software a jako viceprezident pro řešení udržitelnosti podniku u společnosti Infor.

Je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě (BBA) na Marshall University.

Glenn Goldberg
Senior viceprezident, lidské zdroje
Glenn Goldberg
Senior viceprezident, lidské zdroje

Glenn je u Ivanti starší vicepezident pro lidské zdroje. Je zodpovědný za globální strategii a funkce společnosti Ivanti v oblasti lidských zdrojů.

Glenn si s sebou přináší desítky let zkušeností v oblasti lidských zdrojů společností doprovázené jedinečným přehledem o operacích a správě stejně jako o vývoji zaměstnanců. Dříve také zastával pozice viceprezidenta u společností Infor a NxTrend Technology.

Glenn získal své bakalářské vzdělání v oboru psychologie na American University.

Melissa Puls
Senior viceprezidentka a marketingová ředitelka
Melissa Puls
Senior viceprezidentka a marketingová ředitelka

Melissa zastává u společnosti Ivanti pozici starší viceprezidentky a marketingové ředitelky (CMO) a má na zodpovědnost globální marketingové fungování společnosti Ivanti.

Melissa vnáší do společnosti Ivanti desetiletí zkušeností spolu s prokazatelným osvědčením v oblasti stimulace růstu prostřednictvím přístupu orientovaného na zákazníka a integrace marketingových strategií pro získané společnosti. Naposledy byla Melissa starší vicepezidentkou a marketingovou ředitelkou ve společnosti Avid. Před touto pozicí Melissa rovněž zastávala místo marketingové ředitelky a vedoucí pozice v oblasti marketingu u firem Optanix, Progress, Iron Mountain a Infor.

Melissa získala bakalářské vzdělání v oboru komunikace a psychologie na Franklin Pierce University.

Jason Incorvaia
Senior viceprezident pro globální operace
Jason Incorvaia
Senior viceprezident pro globální operace

Jason je hlavním viceprezidentem pro globální operace ve společnosti Ivanti, kde odpovídá za vedoucí týmy prodeje, služeb, marketingu i vývoje a také za kancelář pro správu projektů. Do společnosti Ivanti nastoupil po akvizici Pulse Secure, společnosti pro zabezpečení mobilního přístupu, v prosinci 2020.

Jason má více než 15 let zkušeností v oblasti softwaru a zastával různé vedoucí pozice v oblasti prodeje, marketingu, rozvoje podnikání a globálního managementu. Před nástupem do společnosti Ivanti v roce 2021 zastával pozici senior viceprezidenta pro globální provoz v Pulse Secure, kde byl odpovědný za řízení globálních operací. Před Pulse Secure pracoval jako manažer globálních vztahů pro celosvětové vztahy a kanály společnosti Oracle, kde odpovídal za řízení vztahů s globálními ISV, které přinesly tržby ve výši 100 milionů dolarů. Kariéru zahájil ve společnosti Sun Microsystems, kde dohlížel na partnerský program a byl odpovědný za zavádění technologií a tržní strategii u partnerů z regionu EMEA.

Je držitelem bakalářského titulu v mezinárodním podnikání státní univerzity San Jose.

Matt Grabow
Senior viceprezident fúzí a akvizicí
Matt Grabow
Senior viceprezident fúzí a akvizicí

Matt pracuje v Ivanti jako Senior Vice President pro fúze a akvizice. Zodpovídá za všechny záležitosti spojené s akvizicemi, a to včetně identifikace akvizice, potvrzení dohody nebo plánu začlenění a jeho provedení. 

Matt s sebou přináší více jak deset let zkušeností s fúzemi a akvizicemi ve velkých softwarových společnostech.Do Ivanti přišel z Inforu, kde z pozice ředitele pro globální fúze a akvizice dokončil přes 30 akvizic a strategických investic.Předtím se věnoval stejné práci pro Lawson Software. Taktéž pracoval jako equity analytik se zaměřením na podnikový software pro investiční banku Piper Jaffray.   

Je držitelem titulu BA z Gustavus Adolphus College a titulu MBA z University of St Thomas. 

Brooke Johnson
Senior viceprezident a hlavní právní zástupce
Brooke Johnson
Senior viceprezident a hlavní právní zástupce

Brooke řídí globální právní oddělení společnosti Ivanti a je poradkyní společnosti v široké řadě právních a obchodních záležitostí.

Brooke se připojila ke společnosti Ivanti v roce 2017 jako starší právnička a v oddělení měla na zodpovědnost dohlížení na globální obchodní transakce a spravování licencí, soudní spory, ochranu osobních údajů, bezpečnostní otázky, zaměstnanecké problémy, správu majetku a jiné naléhavé záležitosti pro mezinárodní tým. Dříve než nastoupila do Ivanti, byla Brooke hlavní partnerkou u společnosti Manning Curtis Bradshaw & Bednar, kde zastupovala veřejnoprávní i soukromé společnosti v řadě rozmanitých firemních a obchodních sporů.

Brooke získala svůj anglický bakalářský titul na University of Utah a je držitelkou titulu J.D. z University of Utah S.J. Quinney College of Law.