AppSense

Protože na uživatelské zkušenosti záleží

AppSense je předním poskytovatelem řešení správy bezpečného uživatelského prostředí. Společnost od svého založení v roce 1999 pomohla tisícům klientů optimalizovat a zabezpečit milióny koncových bodů, což IT oddělením pomáhá v co největším využití pracovního prostředí podniků.

Společnost AppSense, původně založená v Daresbury v Anglii, otevřela v roce 2010 ústředí v New Yorku a technologické a vývojové cetrum v Sunnyvale v Kalifornii. V roce 2013 společnost přesunula své ústředí z New Yorku do Sunnyvale.

LANDESK převzal AppSense v dubnu 2016. V lednu 2017 byly produktové řady AppSense a LANDESK začleněny do řady technologických řešení Ivanti, a to jako důsledek převzetí společnosti LANDESK skupinou Clearlake Capital a založení nové společnosti Ivanti.

Řešení AppSense

S AppSense IT přináší uživatelskou zkušenost, která pracovníkům-nositelům znalostí umožňuje větší produktivitu a efektivitu. Dávají uživatelům přesně to, co ke své práci potřebují — nic více, nic méně.

Řízení aplikace
Environment Manager
DesktopNow
Performance Manager

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám tak, aby vaši koncoví zákazníci byli produktivní a poskytovali informace umožňující snadné hledání odpovědí na obvyklé otázky.

Přihlaste se k technické podpoře přes samoobslužné řešení, kontaktujte svůj místní podpůrný tým a získejte od nich osobní služby, spolupracujte s experty, vyhledávejte odborné články a účastněte se diskuzních fór.

Odkazy na užitečné informace