Concorde Solutions

Přináší budoucnost SAM

Na rozdíl od tradičních řešení SAM, kde musíte kupovat drahé moduly pro různé prodejce nebo platformy, Concorde vám pomůže pochopit složité, serverové a podnikové produkty, podobné těm, které nabízí Oracle, Microsoft, VMware a IBM.  

Ivanti (koupený skupinou Clearlake Capital), dřívější partner programu Ivanti One, získal Concorde Solutions v dubnu 2017. Účast Concorde v partnerském programu dal společnosti Ivanti možnost prověřit technologii a stanovit hodnotu pro klienta Ivanti před získáním společnosti.

Společnost Ivanti plánuje investovat do probíhajícího vývoje a integrace, aby organizacím pomáhala optimalizovat výdaje na klientské a datové aplikace, minimalizovala náklady a čas na provedení auditů a lépe předvídala rozpočtové cykly, to vše s pomocí týmu Concorde v Readingu v U.K.

Zlepšete viditelnost a správu softwarových aktiv

Získejte vše pro správu licenčního software a smluv předplatného k Hybrid IT na jednom místě. Zajistíte si přehled o správě nákladů a závazcích, náhled na úspory a zachování shody, ať už se jedná o IBM ve vašem datovém centru, VMware pro virtualizaci, Office 365 na vašem počítači nebo AWS v cloudu.

IT Asset Management Suite
Správa majetku pro koncové body
Optimalizátor licence pro klienty
Optimalizátor licence pro servery

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám tak, aby vaši koncoví zákazníci byli produktivní a poskytovali informace umožňující snadné hledání odpovědí na obvyklé otázky.

Přihlaste se k technické podpoře přes samoobslužné řešení, kontaktujte svůj místní podpůrný tým a získejte od něj osobní služby, spolupracujte s experty, vyhledávejte odborné články a účastněte se diskuzních fór.

Odkazy na užitečné informace