HEAT Software

Zlepšuje kvalitu služeb v cloudu

HEAT umožňuje zákazníkům poskytovat osvědčená cloudová řešení, díky kterým jsou jejich podniky efektivnější, ve větším souladu a bezpečnější.

Společnost posiluje IT oddělení, personální oddělení, správu majetku, zákaznickou službu a další oddělení v podniku, aby došlo ke zjednodušení a automatizaci obchodních procesů a tím ke zlepšení kvality služeb, zatímco zároveň spravují a zabezpečují koncové body za účelem detekce a ochrany před ohrožením podnikové kontinuity.

Clearlake začlenil HEAT Software, společnost ze svého portfolia, do nové investiční platformy LANDESK, jako součást nabytí společnosti LANDESK skupinou Clearlake Capital v lednu 2017. Nová společnost byla výsledně založena pod názvem Ivanti.  

Řešení HEAT

IT potřebuje lépe pochopit, co se děje v uživatelském prostředí při zabezpečování životně důležitého majetku a dat. HEAT přináší slíbené skutečně flexibilní, rozšířitelné a zabezpečené služby a řešení správy koncového bodu, které řeší běžné podnikové výzvy.

Service Manager
Podpora uživatelů
Servisní podpora
Správa služeb

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám tak, aby vaši koncoví zákazníci byli produktivní a poskytovali informace umožňující snadné hledání odpovědí na obvyklé otázky.

Přihlaste se k technické podpoře přes samoobslužné řešení, kontaktujte svůj místní podpůrný tým a získejte od něj osobní služby, spolupracujte s experty, vyhledávejte odborné články a účastněte se diskuzních fór.

Odkazy na užitečné informace