LANDESK

Průkopník správy IT systémů

LANDESK se stal průkopníkem správy IT systémů před více než 25ti lety a je stále v čele s jedním z nejuznávanějších a nejoceňovanějších řešení na trhu — LANDESK Management Suite (nyní Ivanti Endpoint Manager).

LANDESK byla založen v roce 1985 jako LANSystems, koupen společností Intel v roce 1991 jako divize LANDESK a od roku 2002 je samostatnou společností. Soukromá společnost Thoma Bravo pak získala LANDESK Software v roce 2011. LANDESK v roce 2012 koupil společnosti Managed Planet a Wavelink, poskytovatele softwarového řešení mobility dodavatelského řetězce. V 2013 LANDESK od VMware koupil společnost Shavlik, inovátora v oblasti správy patchů a síťové bezpečnosti.

V roce 2015 LANDESK získal Xtraction Solutions, společnost přinášející business intelligence do provozních řešení IT. V roce 2016 LANDESK získal AppSense, předního poskytovatele řešení správy bezpečného uživatelského prostředí. Skupina Clearlake Capital získala v lednu 2017 LANDESK od firmy Thoma Bravo a poté vytvořila Ivanti ze společností LANDESK a HEAT.

Řešení LANDESK

Technologie LANDESK jsou nabízeny buď přímo nebo prostřednictvím partnerů obsluhujících trhy zdravotní péče, státního sektoru, vzdělání, finančních služeb, práva, výroby, prodeje, dopravy a komunálních služeb.

Endpoint Manager
Endpoint Security

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

LANDESK nabízí osvědčená řešení zahrnující aplikace Unified Endpoint Management, Security Management, Asset Management a Service Management, která uživatelům pomáhají maximalizovat uživatelskou produktivitu a zároveň snižovat související komplikace, rizika a náklady pro podnik.

LANDESK vám pomáhá co nejvíce využít vaše technologické investice, a to od technické dokumentace po uživatelskou podporu vašich klientů telefonicky a online.

Odkazy na užitečné informace