Lumension Security

Dosažení optimální bezpečnosti a IT úspěchu

Lumension Security, Inc., jako globální lídr v oblasti správy koncového bodu a zabezpečení, vyvíjí, integruje a prodává softwarové řešení zabezpečení, která podnikům pomáhají: 1) zabránit ztrátám dat a krádeži vynucením standardů šifrování pro odnímatelná zařízení; 2) identifikovat a opravovat zranitelné stránky v heterogenních operačních systémech, konfiguracích a aplikacích třetích stran; 3) zajistit ověřené prostředí koncového bodu prevencí malware a neoprávněných aplikací; 4) redukovat celkové náklady shody a spravovat IT riziko, na kterém nejvíce záleží a 5) zjistit všechny aplikace, které běží na síti.
 
Od roku 2010 do 2014 byla společnost Lumension označována jako Vizionář v magickém kvadrantu společnosti Gartner pro platformy ochrany koncového bodu.
 
V roce 2015 se spojily společnosti Lumension a FrontRage a vytvořily společnost HEAT Software řízenou soukromým vlastníkem Clearlake Capital. Clearlake začlenil HEAT Software do nové investiční platformy LANDESK v lednu 2017, a to jako součást koupě společnosti LANDESK skupinou Clearlake. Nová společnost byla výsledně založena pod názvem Ivanti.

Řešení Lumension

Řešení Lumension pokrývá vše od datových center přes stolní počítače po mobilní zařízení. Výsledkem je lepší zabezpečení, zmírnění rizika a připravenost na audit při nižší investici za provozní zdroje, kratším čase a menších finančních zdrojích.

Zabezpečení koncového bodu
Patch pro Linux, UNIX, Mac
Patch pro MEM

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám tak, aby vaši koncoví zákazníci byli produktivní a poskytovali informace umožňující snadné hledání odpovědí na obvyklé otázky.

Přihlaste se k technické podpoře přes samoobslužné řešení, kontaktujte svůj místní podpůrný tým a získejte od něj osobní služby, spolupracujte s experty, vyhledávejte odborné články a účastněte se diskuzních fór.

Odkazy na užitečné informace