Pulse Secure

Snadný, komplexní a flexibilní zabezpečený přístup

V roce 2014 koupila společnost Siris Capital od Juniper Networks divizi Junos Pulse a vytvořila samostatný subjekt Pulse Secure. S cílem zvýšit produktivitu podniků prostřednictvím bezpečné a bezproblémové mobility se společnost vydala na novou cestu s cílem pomáhat při řešení problémů souvisejících s mobilním zabezpečením. Ve stejném roce získala společnost Pulse Secure předního poskytovatele mobilního zabezpečení MobileSpaces. V roce 2015 uvedla Pulse Secure na trh řešení Pulse One, které zajišťovalo centrální správu zásad umožňující bezpečný přístup všech koncových bodů a mobilních zařízení k firemním aplikacím na pracovišti i v cloudu.

1. prosince 2020 byla Pulse Secure zakoupena společností Ivanti.

Produkty Pulse Secure

Řešení zabezpečeného přístupu, na která firmy spoléhají, aby zvýšily produktivitu svých zaměstnanců.

Pulse Zero Trust Access (PZTA)
Pulse Connect Secure
Pulse Policy Secure
Pulse Virtual Traffic Manager
Pulse One

Váš partner i po prodeji

Nepropagujeme všemožně naše technologie, abychom mlčeli, když dojde na jejich podporu.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám udržet produktivitu vašich koncových uživatelů a poskytnou vám informace obsahující snadno dostupné odpovědi na běžné otázky.

Problém vyžadující podporu oznamte prostřednictvím samoobsluhy, obraťte se na místní tým podpory pro individuální pomoc, spolupracujte s odborníky, prohledávejte články znalostní databáze a účastněte se diskusních fór.

Odkazy na užitečné informace