RES Software

Technologie je o lidech

Předvídatelná a dobře ovladatelná uživatelská zkušenost je nezbytná pro digitální pracovní prostředí. Pracovní aplikace by měly být zabezpečené a měly by se snadno aplikovat, spravovat a používat tak, jako uživatelské aplikace. Poskytování přístupu ke správným aplikacím ve správný čas by neměla být zátěž.

RES optimalizuje digitální pracovní prostředí. Pracovníci mají samoobslužné řešení a zabezpečenější, lépe ovladatelný přístup k aplikacím a IT službám, které se nejlépe hodí do okamžitého pracovního prostředí.

RES, získaný Ivanti v roce 2017 se zázemím skupiny Clearlake Capital, je ve velké míře zastoupen v Evropě, zejména v zemích Beneluxu. RES pomůže Ivanti s rozšířením stávajících možností automatizace pro více aplikací, platforem a databází.

Šampióni pro business a IT

Lidí v RES věří, že IT může splnit své cíle s podnikem bez nutnosti obětovat produktivitu. Větší efektivita, lepší zabezpečení a nižší náklady mohou existovat současně s lepší uživatelskou zkušeností. Řešení RES posiluje pracovníky a vytváří IT hrdiny s jednou platformou.

Workspace Control
Identity Director
Automation

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám tak, aby vaši koncoví zákazníci byli produktivní a poskytovali informace umožňující snadné hledání odpovědí na obvyklé otázky.

Přihlaste se k technické podpoře přes samoobslužné řešení, kontaktujte svůj místní podpůrný tým a získejte od nich osobní služby, spolupracujte s experty, vyhledávejte odborné články a účastněte se diskuzních fór.

Odkazy na užitečné informace