Risksense

Širokospektrální správa zranitelností na bázi rizik

Společnost RiskSense® byla založena v roce 2015 skupinou odborníků na kybernetickou bezpečnost a poskytuje správu zranitelností a stanovení priorit pro měření a kontrolu kybernetických bezpečnostních rizik. Platforma RiskSense využívala technologii strojového učení s lidskou interakcí a ztělesňovala odborné znalosti a důvěrné poznatky získané z reálných zkušeností při ochraně kritických sítí před nejnebezpečnějšími kybernetickými protivníky na světě.

Od svého vzniku společnost RiskSense intenzivně investovala do výzkumu, což vedlo k řadě patentů, které se staly součástí DNA platformy RiskSense. Aby si společnost RiskSense udržela náskok před kybernetickými protivníky, zaměstnala řadu bezpečnostních výzkumníků a prostřednictvím svého stipendijního programu spolupracovala s předními IT a kyberbezpečnostními programy mimo jiné na New Mexico Tech, UC Riverside a Carnegie Mellon University.

2. srpna 2021 se společnost Risk Sense stala součástí společnosti Ivanti. Akvizice přidala do Ivanti Neurons for Patch Intelligence robustní funkce společnosti RiskSense pro určování priorit a nápravu zranitelností na základě rizik.

Produkty RiskSense

Rozšiřte svou infrastrukturu o zjištění týkající se zabezpečení aplikací prostřednictvím rozsáhlých informací o zranitelnostech, které umožňují rychlou prioritizaci podle rizik protivníků. Zajistěte komplexní dohled nad sledováním potenciálních zranitelností a ověřováním nápravy.

Risk-Based Vulnerability Management
Application Security & Threat Correlation
Vulnerability Intelligence

Váš partner i po prodeji

Nepropagujeme všemožně naše technologie, abychom mlčeli, když dojde na jejich podporu.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám udržet produktivitu vašich koncových uživatelů a poskytnou vám informace obsahující snadno dostupné odpovědi na běžné otázky. Problém vyžadující podporu oznamte prostřednictvím samoobsluhy, obraťte se na místní tým podpory pro individuální pomoc, spolupracujte s odborníky, prohledávejte články znalostní databáze a účastněte se diskusních fór.

Odkazy na užitečné informace