Shavlik

Realizujte hodnoty v minutách, ne v hodinách

Shavlik Značně snižuje hodnotu času pro IT profesionály z měsíců na minuty.

Ověřené spolehlivé místní a cloudové technologie Shavlik umožňují zákazníkům spravovat fyzická a virtuální zařízení, zavádět software, zjišťovat majetek, zjednodušit konfiguraci a zajistit zabezpečení koncového bodu. Shavlik umožňuje demokratizaci IT tím, že organizacím všech velikostí a typů přináší sofistikované možnosti velkým podnikům.

V dubnu 2013 LANDESK získal skupiny produktů ochrany řešení správy IT VMware, kterou VMware získal nákupem Shavlik Technologies v roce 2011. V lednu 2017 byly produktové řady Shavlik a LANDESK začleněny do řady technologických řešení Ivanti, a to jako důsledek převzetí společnosti LANDESK skupinou Clearlake Capital a založení nové společnosti Ivanti.

Jakýkoliv patch, kdykoli

Řešení Shavlik poskytuje všechno, co vaše organizace potřebuje pro efektivní strategii správy patchů, zahrnující Microsoft System Center Configuration Manager (MEM), Mac OS, virtuální infrastrukturu a patchové aplikace třetích stran.

Patch for Endpoints
Patch pro MEM
Patch pro servery Microsoft

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám tak, aby vaši koncoví zákazníci byli produktivní a poskytovali informace umožňující snadné hledání odpovědí na obvyklé otázky.

Přihlaste se k technické podpoře přes samoobslužné řešení, kontaktujte svůj místní podpůrný tým a získejte od nich osobní služby, spolupracujte s experty, vyhledávejte odborné články a účastněte se diskuzních fór.

Odkazy na užitečné informace