Poslání a základní hodnoty Ivanti

Prohlášení o našem poslání a základní hodnoty, které jsme si stanovili, jsou pro nás jako Polárka. Díky nim nikdy neztrácíme směr, protože jsou neměnným referenčním bodem, s jehož pomocí víme, kam jdeme a jakou cestou.

Ivanti umožňuje a zabezpečuje práci odkudkoli tak, aby přinášela rozkvět lidem i organizacím.

Posláním společnosti Ivanti je stát v čele globální technologie umožňující organizacím prosperovat v prostředí Everywhere Workplace automatizací úloh, které detekují, spravují, zabezpečují a udržují všechna jejich IT aktiva.

Právě díky rozmanitému a inkluzivnímu náboru pracovníků, rozhodování a závazku vůči našim zaměstnancům a partnerům budeme i nadále vytvářet a poskytovat prvotřídní řešení pro naše zákazníky.

Základní hodnota Ivanti:

Spojené ruce

Týmová práce je neodmyslitelnou součástí toho, co děláme a proč to děláme. Zodpovídáme se jeden druhému – a vzájemně se podporujeme. Poskytujeme příležitosti k růstu, učení, zvyšování hodnoty a prosperitě – a zároveň dosahujeme nových úrovní výkonů. Ke každému přistupujeme s uznáním, důstojností a respektem.

Locking arms

Základní hodnota Ivanti:

Boj za dobrou věc

Svět technologií svádí zápas s kybernetickým terorizmem. Den co den se budíme s odhodláním vytvořit pro naše zákazníky možnosti, připravit je a chránit, aby mohli dosáhnout vlastní obchodní úspěch. Když jsou naši zákazníci, naše vlády a naši lidé chráněni před nebezpečím, VÍTĚZÍME!

A technology user is protected from cyber attacks because they are an Ivanti customer

Základní hodnota Ivanti:

Šampioni pro své zákazníky

Očekáváme potřeby našich zákazníků, citlivě na ně reagujeme a přinášíme inovativní řešení, která přesahují jejich očekávání.

An Ivanti customer smiling at her desk

Základní hodnota Ivanti:

Nejdůležitější je výsledek

Již na startu myslíme na cíl – pro naše zákazníky, zaměstnance, partnery a investory. Jsme soustředěni na výkon a našim vítězstvím je dosažení požadovaných výsledků.

A successful business leader values his relationship with Ivanti

Spojte své ruce s našimi

Největším aktivem Ivanti jsou naši lidé, proto vždy hledáme ty nejlepší a nejschopnější. Přidejte se k našemu poslání.