Archiv s e-maily

11. březen 2020

Zdravíme všechny zákazníky Ivanti –

Děkujeme vám za neutuchající důvěru, kterou v nás a naše zaměstnance vkládáte po celém světě. V současném prostředí a měnící se situaci je pro nás všechny důležité mít dostatečné povědomí a být informováni, protože obchodujeme globálně napříč celým světem.

Protože se virus COVID-19 neustále šíří, společnost Ivanti činí některá opatření, aby zajistila, že naplno vyhoví potřebám svých zákazníků a aby udržela zdraví a bezpečnost svých zaměstnanců. Na celou situaci a její globální dopad jsme velmi citliví, proto monitorujeme aktuální informace od věrohodných zdravotnických organizací. Zatímco nemůžeme mít pod kontrolou, co se děje s koronavirem a jeho další prudké šíření, můžeme mít pod kontrolou, jak na to zareagujeme. Chceme proto znovu ujistit své zákazníky o tom, jaké kroky podnikáme, abychom naše lidi po celém světě udrželi v bezpečí, a že jsme připraveni udržovat konzistentní obchodní činnosti globálně.

  • Vedení z různých týmů po celém světě má pravidelné schůzky, aby zajistilo, že bude společnost připravena jednat podle toho, jak se situace vyvine. Ve společnost Ivanti také působí Bezpečnostní rada, která monitoruje a proaktivně řídí postupy a plány našich zaměstnanců/partnerů, aby nabídla zaměstnancům flexibilitu pracovat z domova. Cestovní omezení do všech oblastí s vysokým rizikem jsou na místě a zaměstnanci, kteří se nedávno vrátili z cest, mají povinnou 14denní karanténu.
  • Zaměstnanci, kteří žijí v infikovaných regionech byli požádáni, aby pracovali až do odvolání z domova. Podle potřeby jsou zaměstnanci, kteří vyžadují flexibilitu pracovat z domova, vybaveni nezbytnou technologií a přístupem, abychom zajistili udržení podnikání jako obvykle.
  • Protože se situace neustále vyvíjí, budeme pokračovat v hodnocení a aktualizaci našich podmínek přitom, jak se globální a lokální podmínky budou měnit. Mezitím zůstaneme zaměřeni na zajišťování bezpečnosti našich zaměstnanců a plnění potřeb našich klientů.
  • Všichni zaměstnanci byli vyzváni k tomu, aby co se týče práce a cestování dodržovali směrnice Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a Světové zdravotnické organizace (WHO).

Přiložené Často kladené otázky byly sestaveny tak, aby zodpověděly některé z vašich nejpalčivějších otázek ohledně připravenosti společnosti Ivanti na COVID-19.

Vaše podnikání je naše podnikání. Prosím buďte si jistí, že celý tým společnosti Ivanti se zavazuje k tomu, aby vám poskytoval neuvěřitelnou uživatelskou zkušenost a podpořil to, na co naši zákazníci spoléhají a co nyní a vždy očekávají.  

Pokud máte více otázek na pohotovostní plán společnosti Ivanti ohledně COVID-19, obraťte se prosím na svého zástupce Ivanti nebo pošlete e-mail na adresu [email protected]

S pozdravem,

Bezpečnostní tým Ivanti

Aktuální informace ohledně COVID-19 – Podívejte se na nejnovější informace a veřejná sdělení ohledně COVID-19