Ženy společnosti Ivanti ve světě technologií

Podpora žen v technologické komunitě

S nadšením vítáme rozmanitost v naší organizaci, a tak jsme vytvořili komunitu lidí, která se zabývá podporou žen v technologickém směru. Od síťových událostí a průzkumů po užitečné zprávy, blogy a novinky směřujeme k tomu, abychom lidem poskytli fórum, kde budou sdílet nejlepší postupy, co se týče zvyšování pestrosti pohlaví, a dali jim příležitost pro síťování a sdílení.

Ženy v technologickém průzkumu 2019

Provedli jsme průzkum, kterého se zúčastnilo více než 800 žen pracujících v IT, abychom se více dozvěděli o jejich myšlenkách, zkušenostech a doporučeních z oboru. Vytvořili jsme infografiku a zprávu s podrobnostmi některých fascinujících výsledků.

#MySuperPower

Chceme oslavit fantastické pracovní nasazení, které přinášejí ženy na naše pracoviště, a tak vyzýváme všechny naše zaměstnankyně, zákaznice a obchodní partnerky, aby sdílely svůj skvělý výkon na sociálních sítích pomocí #MySuperPower.

Mluvíme s „Women in Tech“ o jejich zkušenostech

Naše každoroční zákaznická konference EMEA, Interchange, sdružuje stovky zákazníků z celého světa a vždy využíváme příležitosti k vytvoření akce pro „Women in Tech“. Ve videu hovoříme s některými ženami, které se akce zúčastnily v roce 2018, aby nám sdělily své myšlenky a zkušenosti ze své kariéry.

Sledujte nás na Twitteru
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Připojte se ke skupině na LinkedIn

Podívejte se na náš blog
Rozmanitost ve zprávě ITSM
Odebírejte náš zpravodaj