Unified ITFiremní licenční smlouva (ELA)

Nová cesta k ELA

Získejte nejdůležitější fakta.Poznejte výhody.

Co je Unified IT?

Potřebujete více podrobností?

Najdete je zde.

Lepší způsob koupě

Získejte Unified IT

Pokud se snažíte sjednotit úsilí IT prostřednictvím široce integrovaných iniciativ nebo rozmanitých projektů, řešení Unified IT ELA je vaše nejlepší volba. Obdržíte všechny hlavní produkty Ivanti přibližně za cenu jednoho dalšího produktu. Žádné další zdlouhavé procesy nakupování u každého projektu. S řešením Unified IT ELA všechny vaše projekty spojené s uživateli, koncovými body, identitou, majetkem a správou služeb dostanou rychleji zelenou — protože již budete mít technologii.

ELA je v současné době dostupná pro organizace s počtem 1000 uživatelů a více. Vyberte si buď řešení Unified IT nebo Pick 2 ELA. Volba řešení Pick 2 ELA vám poskytne všechny hlavní produkty v rámci skupiny produktů Ivanti. Ať si zvolíte Unified IT ELA nebo verzi Pick 2, jde o snadné, vysoce hodnotné a na uživateli založené předplatné, které poskytuje všestranné řešení vašich největších výzev v oblasti IT.

Ušetřete více než jen své duševní zdraví se správným partnerem v oblasti technologie

Spousta úsilí a nákladů jde na spolupráci s různými dodavateli. Ale zkušenost přesahuje nejrůznější nákupy, podporu, údržbu a problémy se shodou. Má také dopad na váš rozpočet a návratnost vaší investice.

Svoboda volby
Používejte jakoukoli nebo všechny technologie z rozmanité skupiny produktů, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
Ochraňuje vaše investice
Vyberte si dvouletou nebo tříletou smlouvu bez drahých obnovování.
Libuje si ve slevách
Slevy na dvou úrovních ELA — další slevy založené na počtu uživatelů.ELA je rovněž dostupná prostřednictvím channelových partnerů.
Poskytuje předvídatelný rozpočet
Předplatné založené na uživateli usnadňuje výpočty a projekty.
Zjednodušuje pravidla a shodu
Zapomeňte na náklady na vyrovnání.Náš progresivní proces vám umožňuje růst bez pocitu, že se vám smrskává rozpočet.
Snižuje únavu z dodavatelů
Příliš mnoho dodavatelů a málo času na vybudování smysluplného partnerství.

Více než jen příjemná cena

Ano, cena je příznivá. Nicméně, když se rozhodnete ubírat směrem ELA, získáte mnohem více. Za prvé, většina nákladů na vyrovnání od dodavatelů je drahou a bolestivou záležitostí, ale my usnadňujeme růst a zůstáváme věrni rozpočtu s „progresivními“ licencemi. Progresivní znamená, že můžete překročit vaši licenci až o 20 % vaší smluvené částky. V každé výroční datum přizpůsobíme smluvenou částku, aniž bychom uplatňovali nějaké zpětné poplatky. Za druhé, získáte nástroj Xtraction k vytvoření panelů a s volbou řešení Unified IT ELA obdržíte bonus — 10 špičkových propojení k datovým zdrojům dodavatelů z řad třetích stran. Není nic, co vás uklidní víc, než povědomí, co se děje ve vašem prostředí — na první pohled.

Progrese
Získáte více z vaší smlouvy, a to bez zpětných poplatků.
Server Xtraction
+ mnohem více
Xtraction Enterprise plus 10 špičkových propojení.

Mnoho z našich řešení je dokonalých pro využití ELA.

Zde je pouze několik z nich:

Provozní shoda
(Pick 2)

Pozvedněte bezpečnost a dodržování licenčních podmínek softwaru a zmírníte tím riziko. Poznejte, co je na vaší síti a spravujte zranitelné stránky softwaru a hardwaru. Poskytujte náležité panely k rolím, které monitorují vaši bezpečnost a dodržování licenčních podmínek a dejte jim možnost jednat — záplatovat, hlásit a dodávat zprávy z auditu. Bude se vám lépe spát a vaše společnost se vyvaruje pokut a ohrožení své reputace.

Migrace na Windows 10 a aktualizace rozvinutí
(Pick 2)

Migrujte na Windows 10 a spravujte šílené tempo aktualizací. Usnadněte si migrace vyjímáním nastavení profilů a uživatelských souborů ze zařízení, stanovením OS a aplikací spojených s uživatelem a následně novým aplikováním nastavení profilů a uživatelských souborů, to všechno hladce. Plus Ivanti vám pomůže nastavit automatizovaný proces pro aktualizaci rozvinutí, so můžete dodat každý kanál Windows 10 jiné skupině podle vlastního harmonogramu. Zkoušejte, testujte a používejte bez obav z nadměrného provozu na síti.

Zjistěte více

Automatizovaná izolace a náprava (Unified IT)

Urychluje řešení bezpečnostních incidentů, aniž byste se museli dotknout zařízení. Ivanti vám umožňuje automaticky izolovat stroj potom, co byl nalezen malware. Potom můžete zařízení diagnostikovat, opravit a znovu zobrazit — všechno dálkově — a umístit ho zpět na síť, jakmile je vyčištěné a řádně funguje.

Sjednocené IT panely (Unified IT)

Rychlé vytváření vizualizovaných panelů, které vám poskytnou ucelený přehled o vašem IT majetku. Panely jsou snadno propojeny s daty z vašich Ivanti produktů stejně jako s hlavními dodavateli ve vašem oboru. Ponořte se hlouběji a identifikujte podrobnější data, abyste si odpověděli na ty nejdrsnější otázky. 

Samoobslužné IT (Unified IT)

Služby, znalosti, software a další v portálu koncového uživatele. Ano, váš portál zmocňuje uživatele, ale nejlepší část je, co dělá sofistikovaný samoobslužný katalog pro IT. Poskytuje automatizaci, sledování a viditelnost na konci, takže vaše procesy správy, shody a řídící procesy se aktualizují. Jako příklad můžete automatizovat vaše požadavky na software schváleními, reklamovat nepoužívaný software a optimalizovat tím náklady, a využívat software bez jakýchkoli manuálních kroků. 

Nástup a odchod zaměstnanců (Unified IT)

Zjednodušení procesů zřizování a rušení zřizování. Pracovníkům jsou poskytovány náležité úrovně přístupu podle kontextu, které jim pomáhají zůstat produktivní, ať jsou kdekoli. Přitom, jak mění role, podnikání zůstává bezpečné, protože práva se ruší a aktualizují. Řešení poskytuje automatizované pracovní toky identity, které jsou integrovány s IT procesy ze správy majetku, bezpečnosti a služeb.

Zjistěte více

Witness IT Unified

Nyní k nákupu zjednodušené řešení