Unified IT

Firemní licenční smlouva (ELA)

Rychlý přehled

Získejte hlavní informace o produktu. Pochopte výhody.

Gartner report: tříletý plán pro optimalizaci nákladů

Potřebujete více podrobností?

Najdete je zde.

Lepší způsob koupě

Získejte Unified IT

Pokud se snažíte sjednotit úsilí IT prostřednictvím široce integrovaných iniciativ nebo rozmanitých projektů, řešení Unified IT ELA je vaše nejlepší volba. Obdržíte všechny hlavní produkty Ivanti přibližně za cenu jednoho dalšího produktu. Žádné další zdlouhavé procesy nakupování u každého projektu. S řešením Unified IT ELA všechny vaše projekty spojené s uživateli, koncovými body, identitou, majetkem a správou služeb dostanou rychleji zelenou — protože již budete mít technologii.

Vyberte a realizujte — nemůžete nic ztratit

Zvolte si mezi řešeními Unified IT, Pick 2 nebo Pick 1 ELA pro firmy s 500 uživateli a více. Volba řešení Pick 2 nebo Pick 1 ELA vám poskytne všechny hlavní produkty v rámci dvou skupin produktů Ivanti respektive jedné skupiny produktů Ivanti.  Jde o snadné, vysoce hodnotné a na uživateli založené předplatné, které poskytuje všestranné řešení vašich největších výzev v oblasti IT — bez ohledu na to, pro jaké řešení ELA se rozhodnete.

Přidaná hodnota pro vzdělání a SMB

Abychom  vyhověli potřebám více organizací, zavádíme řešení Academic ELA, které nabízí další slevy na ELA Unified IT, Pick 2 a Pick 1. Dodáváme také ELA pro malé až střední firmy (SMB). Tato ELA nabízí firmám se 100 nebo více uživateli výběrovou sadu produktů ze skupiny produktů Ivanti, která je tou pravou volbou pro řešení potřeb rostoucích podniků. Přemýšlejte o ní jako o Unified IT ELA pro SMB.

Ušetřete více než jen své duševní zdraví se správným partnerem v oblasti technologie

Spousta úsilí a nákladů jde na spolupráci s různými dodavateli. Ale zkušenost přesahuje nejrůznější nákupy, podporu, údržbu a problémy se shodou. Má také dopad na váš rozpočet a návratnost vaší investice.

Snižuje únavu z dodavatelů
Příliš mnoho dodavatelů a málo času na vybudování smysluplného partnerství.
Zjednodušuje pravidla a shodu
Zapomeňte na náklady na vyrovnání. Náš progresivní proces vám umožňuje růst bez pocitu, že se vám smrskává rozpočet.
Poskytuje předvídatelný rozpočet
Předplatné založené na uživateli usnadňuje výpočty a projekty.
Libuje si ve slevách
Slevy na dvou úrovních ELA — další slevy založené na počtu uživatelů. ELA je rovněž dostupná prostřednictvím channelových partnerů.
Ochraňuje vaše investice
Vyberte si dvouletou nebo tříletou smlouvu bez drahých obnovování.
Svoboda volby
Používejte jakoukoli nebo všechny technologie z rozmanité skupiny produktů, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Více než jen příjemná cena

Ano a cena je rovněž příznivá. Nicméně, když se rozhodnete ubírat směrem ELA, získáte mnohem více. Za prvé, většina nákladů na vyrovnání od dodavatelů je drahou a bolestivou záležitostí, ale my usnadňujeme růst a zůstáváme věrni rozpočtu s „progresivními“ licencemi. Progresivní znamená, že můžete překročit vaši licenci až o 20 % vaší smluvené částky. Potom v každé výroční datum přizpůsobíme smluvenou částku, aniž bychom uplatňovali nějaké zpětné poplatky.

Za druhé, získáte nástroj Xtraction k vytvoření panelů a s volbou řešení Unified IT ELA obdržíte bonus — 10 špičkových propojení k datovým zdrojům dodavatelů z řad třetích stran.

Progrese
Získáte více z vaší smlouvy, a to bez zpětných poplatků.
Server Xtraction
+ mnohem více
Xtraction Enterprise plus 10 špičkových propojení.

Mnoho z našich řešení je dokonalých pro využití ELA.

Zde je pouze několik z nich:

Zjednodušení procesů zřizování a rušení zřizování. Pracovníkům jsou poskytovány náležité úrovně přístupu podle kontextu, které jim pomáhají zůstat produktivní, ať jsou kdekoli. Přitom, jak mění role, podnikání zůstává bezpečné, protože práva se ruší a aktualizují. Řešení poskytuje automatizované pracovní toky identity, které jsou integrovány s IT procesy ze správy majetku, bezpečnosti a služeb.

Zjistěte více

Služby, znalosti, software a další v portálu koncového uživatele. Ano, váš portál zmocňuje uživatele, ale nejlepší část je, co dělá sofistikovaný samoobslužný katalog pro IT. Poskytuje automatizaci, sledování a viditelnost na konci, takže vaše procesy správy, shody a řídící procesy se aktualizují. Jako příklad můžete automatizovat vaše požadavky na software schváleními, reklamovat nepoužívaný software a optimalizovat tím náklady, a využívat software bez jakýchkoli manuálních kroků. 

Rychlé vytváření vizualizovaných panelů, které vám poskytnou ucelený přehled o vašem IT majetku. Panely jsou snadno propojeny s daty z vašich Ivanti produktů stejně jako s hlavními dodavateli ve vašem oboru. Ponořte se hlouběji a identifikujte podrobnější data, abyste si odpověděli na ty nejdrsnější otázky. 

Urychluje řešení bezpečnostních incidentů, aniž byste se museli dotknout zařízení. Ivanti vám umožňuje automaticky izolovat stroj potom, co byl nalezen malware. Potom můžete zařízení diagnostikovat, opravit a znovu zobrazit — všechno dálkově — a umístit ho zpět na síť, jakmile je vyčištěné a řádně funguje.

Migrujte na Windows 10 a spravujte šílené tempo aktualizací. Usnadněte si migrace vyjímáním nastavení profilů a uživatelských souborů ze zařízení, stanovením OS a aplikací spojených s uživatelem a následně novým aplikováním nastavení profilů a uživatelských souborů, to všechno hladce. Plus Ivanti vám pomůže nastavit automatizovaný proces pro aktualizaci rozvinutí, so můžete dodat každý kanál Windows 10 jiné skupině podle vlastního harmonogramu. Zkoušejte, testujte a používejte bez obav z nadměrného provozu na síti.

Zjistěte více

Pozvedněte bezpečnost a dodržování licenčních podmínek softwaru a zmírníte tím riziko. Poznejte, co je na vaší síti a spravujte zranitelné stránky softwaru a hardwaru. Poskytujte náležité panely k rolím, které monitorují vaši bezpečnost a dodržování licenčních podmínek a dejte jim možnost jednat — záplatovat, hlásit a dodávat zprávy z auditu. Bude se vám lépe spát a vaše společnost se vyvaruje pokut a ohrožení své reputace.

Witness IT Unified

Nyní k nákupu zjednodušené řešení