Partnerská síť Ivanti

Najít partnera

Ivanti si může vybírat z mnoha partnerů. Najděte toho, který splňuje vaše požadavky.

Přihlaste se a staňte se partnerem Ivanti.

Partnerský portál

Přihlaste se na náš partnerský portál. Získejte přístup ke zdrojům, podrobnostem o registraci, atd.

Partnerský program na míru

Partnerská síť Ivanti se rozpíná po celé zeměkouli,nabízí odborné IT činnosti, které prostupují mobilními, cloudovými a osobními počítačovými prostředími. Naši partneři jsou odborníci v oblasti poskytování konzistentní uživatelské zkušenosti napříč platformami a zařízeními. Tento přístup pomohl tisícům organizací vyřešit jejich nejpalčivější IT problémy při vytváření rychlé návratnosti investic.

Typ partnera

Partneři Ivanti se liší podle velikosti a rozsahu, ale všichni mají vysoké standardy s ohledem na produkty a služby, které dodávají. Ať už chcete přeprodávat produkty Ivanti nebo nabízíte naše řešení jako službu, máme několik možností oprávnění pro vaši společnost.

Poskytovatel odborného řešení (ESP)
ESP Ivanti jsou prodejci s přidanou hodnotou, kteří poskytují zdroje k vytváření zkušeností s Ivanti. Umí navrhovat, implementovat a optimalizovat řešení Ivanti a jsou odborně vyškoleni k tomu, aby poskytovali jednotnou, konzistentní a nákladově efektivní uživatelskou zkušenost.
Poskytovatelé spravovaných služeb (MSP)
MSP Ivanti dodávají a spravují síťové služby, aplikace a vybavení podnikům, obytným domům a dalším poskytovatelům služeb. Partneři MSP prodávají řešení Ivanti v rámci předplacené služby. Ivanti je akreditovaný prodejce aliance MSP.
Národní prodejci (NSP)
NSP Ivanti jsou velkými prodejními partnery s národním a celosvětovým pokrytím. Prodávají produkty Ivanti jako strategické nabídky velkým a zavedeným zákazníkům.

Prodejci Supply Chain

Prodejci Ivanti Supply Chain dodávají mobilní řešení, která zlepšují efektivitu dodavatelského řetězce a produktivitu pracovníků. Jsou odborníky v oblasti řízení kritických zařízení, řízení bezdrátové infrastruktury, emulace terminálů, hlasové podpory nebo vývoje mobilních aplikací.