Produkty OEM

Buďte světová třída

Ivanti nabízí technologii bohatou na funkce, která se hladce integruje do vašich řešení s nižšími náklady na zdroj. Můžete se neustále věnovat zdrojům a rozvíjet silné stránky vašeho klíčového produktu, které přidávají hodnotu a oddělují vás od vaší konkurence.

Rozsáhlá podpora
Poskytuje uživatelům nejnovější ověřené patche pro Windows, macOS, vybrané verze Linux a pro rostoucí seznam aplikací třetích stran.
Flexibilní architektura
Lze vybrat mezi možnostmi snímáním a nápravou bez zástupce anebo s ním, které budou vyhovovat místnímu, mobilnímu nebo cloudovému řešení.
Virtuální a fyzická podpora
Přidává řešení, které umí automaticky zjistit, skenovat a napravit fyzická zařízení a virtuální zařízení -- bez ohledu na to, zda jsou napájeny.
Optimalizováno pro oem
Poskytněte zákazníkům vysoce výkonné skenování téměř v reálném čase s působivě nízkými systémovými požadavky.

Ukažte mi vaše řešení oprav

Mysleli jsme na všechny. Vážně. Široká řada řešení oprav od Ivanti je perfektní volbou pro posílení vašeho produktu při udržení nízkých nákladů.

SDK pro Windows

Zlepšuje váš produkt, takže můžete rychle najít chybějící patche OS a zastaralý, zranitelný software. Poskytuje flexibilní podporu pro stažení z místa, plánování, restartování a další. Přináší výsledky a přidružená metadata pro přizpůsobitelné uživatelské rozhraní a hlášení funkcionality a designu.

SDK PRO macOS

Vašemu řešení umožňujeme snímat a aplikovat patche pro macOS, Apple a aplikace třetích stran – vše s minimálním narušováním uživatele, které vaši aplikaci umožňuje řídit načasování restartování.

SDK pro Linux

Podporuje důležité aplikace třetích stran včetně mnoha aplikací od Adobe, Java, OpenOffice a další. Získává flexibilitu,takže vaše aplikace může řídit načasování restartování. Pokrytí CentOS, Red Hat a SUSE 64-bit Linux OS, a další.

Katalog patchů

Přidání automatizované podpory patchů rostoucímu seznamu aplikací třetích stran plus importování jednoduchých dat nevyžadujících další software nebo školení.

Patch pro MEM

Rozšiřte investice vašich zákazníků do aplikace Microsoft System Center Configuration Manager pomocí jednoduchého toku práce. Podpora stovek prodejců a aplikací, i těch nejobtížnějších jako Java a Google Chrome.
 

Rozšiřte pomocí Xtraction schopnosti vytváření zpráv a panelů

Dejte zákazníkům možnost prosekat se masou IT dat k přehledům, na kterých nejvíc záleží. Poskytněte reálný čas a IT business inteligenci k vystopování trendů, rizik a příležitostí.

Úplné řešení

Poskytněte svým zákazníkům přístup k jednoduchému úplnému přehledu o vícenásobných IT datových zdrojích tak, aby vaše řešení mohlo řídit inteligentní rozhodování.

Samoobslužné odesílání zpráv

Umožňuje každému připojit data, vytvářet zprávy, navrhovat panely, provádět hloubkový průzkum a filtrovat data v reálném čase. Snižuje zátěž na specialisty oznamování zpráv IT.
 

Maximalizace přehledu

Vašemu řešení umožňuje poskytovat klíčová data investorům. Zákazníkům je umožněno zobrazení a sdílení panelů na schůzkách nebo export do hlavních formátů souborů.
 

Zákaznická zkušenost

Vaši uživatelé budou moci vizualizovat perzonalizovaná data v reálném čase nebo určitém čase a naplánovat čas doručení zprávy, který jim vyhovuje.
 

Staňte se partnerem vůdčí firmy v odvětví dálkového ovládání

Poskytněte svým uživatelům svobodu ve zpřístupnění vašich produktů z libovolného místa začleněním našeho nákladově efektivního dálkového řešení, které je určeno téměř pro každou roli v IT.  

Komunikace a rozhodnutí

Vaše řešení bude umět ovládat zařízení uživatelů dálkově najednou a používat komunikační nástroje k rychlému vzdělávání a řešení problémů.

Ovládání z libovolného zařízení

Poskytuje vašemu řešení sílu používat libovolný prohlížeč HTML5 pro dálkové ovládání zařízení, přidává možnost spouštět příkazy a dokonce i aplikace.

Průběh zabezpečení

Koncové šifrování SSL pro veškerou komunikaci, žádné ukládání přihlašovacích údajů, zástupce se nahraje při zavolání a po dokončení se odstraní.

Jednoduchá integrace

Vše, co potřebujete, je jednoduché API pro zpřístupnění webové služby k nahrání a odejmutí klienta. Správci, analytici a uživatelé jej mohou spustit z webové stránky nebo portálu.
 

Pozvedněte svá bezpečnostní řešení pomocí Application Control

Pokročilá technologie ve správci aplikace Newco dává vašemu týmu bezprecedentní ovládání koncového bodu snižující riziko bez nutnosti dělat kompromis s uživatelskou zkušeností. Naše řešení snadno snižuje hrozby bez narušování produktivity. Připodobněte si jej k neproniknutelné síle bublinkové fólie.

Poskytování ochrany
Ochrana nultého dne před škodlivými a cílenými hrozbami zbavením se místních administrátorských účtů. Zachovejte kontrolu tím, že uživatelů poskytnete výsady tehdy, když je potřebují.
Ověřené vlastnictví
Zabraňuje spuštění neautorizovaného programu a vynucení licencování software prostřednictvím modelu „ověřeného vlastnictví“ a lepšího přístupu k bílým a černým listinám.
Správa výsad
Správa výsad v aplikaci nebo individuální úloha namísto této relace nebo účtu. Přidávejte, odebírejte nebo eliminujte výsady u uživatele, v aplikaci nebo úlohách.
Jemné ovládání
Nová úroveň ovládání aplikace a správy výsad, která zachovává praktickou, nákladově efektivní rovnováhu mezi IT shodou a uživatelskou poptávkou a produktivitou