Doplňte svůj tým naším.

Tým Výhoda Ivanti nabízí proaktivní a propracovaný přístup k zákaznickým službám. Naši odborníci pracují společně s vámi, od strategie na podnikové úrovni až po řešení problémů na úrovni IT, aby zajistili, že řešení Ivanti přinesou revoluční výsledky vám, vašim zaměstnancům i vašemu podnikání.

Výhoda: vy

Představte si Výhodu Ivanti jako rozšíření vašeho vlastního týmu se stejným posláním: dosažení lepších výsledků a pomoc při realizaci hodnot na každém kroku vaší cesty. Jedná se o Výhodu, kterou jinde nenajdete.

Vždy. Všude. Mezi koncovými body.

Tým Výhoda Ivanti je tady proto, aby zajistil, že naše řešení vytvoří výjimečné prostředí po celou dobu vzájemné spolupráce. Můžete se na nás obrátit kdykoli a kdekoli prostřednictvím online komunit, báze znalostí a školení nebo si můžete domluvit technickou asistenci s našimi odborníky.

Tým pro váš tým

Výhoda Ivanti vám nabízí velmi zkušenou a všestrannou skupinu odborníků zaměřenou na vaše okamžité i dlouhodobé potřeby: od rychlejšího přijetí přes řešení problémů až po pomoc při definování celkových cílů a vytváření řešení, jak jich dosáhnout. Váš tým s dvojnásobnou silou. To je Výhoda Ivanti.

Služby Výhody Ivanti

Výhoda Ivanti vám poskytuje přístup ke čtyřem klíčovým službám, z nichž každá je navržena s cílem optimalizovat uživatelský zážitek a obchodní výsledky na vaší cestě se společností Ivanti.

Zákaznický úspěch

S Ivanti je váš úspěch naše starost. Naši manažeři pro zákaznický úspěch spolupracují s vašimi zainteresovanými stranami, aby pochopili, kde jste, kam potřebujete jít, a poté naleznou řešení, která vás tam dovedou. Pomůžeme vám dosáhnout úspěchu, ať už jej definujete jakkoliv.

Profesionální služby

Vše začíná u našeho týmu pro profesionální služby. Spojení našich obchodních i technických odborných znalostí umožňuje implementaci zaměřenou na výsledky a pomáhá vám maximalizovat návratnost investic do řešení Ivanti.

Podpora

Náš tým podpory je vaším stálým partnerem na cestě k úspěchu. Ve chvíli, kdy nastane problém, neúnavně pracujeme, dokud jej nevyřešíme. Získali jsme ocenění, protože máme to nejdůležitější: absolutní důvěru našich zákazníků.

Školení

Na vyžádání nabízíme školení týkající se důležitých dovedností s řadou vzdělávacích zdrojů dostupných vždy a všude, které vám umožní osvojit si systémy Ivanti a rozšířit si odborné znalosti. 

Vaše Výhoda začíná tady.

Spojte se s námi a dozvíte se, jak vám můžeme pomoci vytvořit Everywhere Workplace s vaším IT.