Zákaznický úspěch

Využijte služeb našeho týmu pro zákaznický úspěch a získejte výhodu trvalé podpory na úrovni podniku zaměřené na jediný cíl: Zajistit, abyste s Ivanti dosáhli naprosto výjimečných výsledků.

Zajistěte si úspěch s nejvyšší úrovní služeb a podporou

Jednoduše řečeno, váš úspěch s Ivanti je pro nás od začátku nejvyšší prioritou. Náš tým odborníků se vynasnaží, aby vám pomohl dosáhnout požadovaného výsledku – v cloudu, v prostorách podniku i všude jinde. Pokud byste uvítali personalizovaný vztah s určeným týmem odborníků na zákaznický úspěch a podporu, kontaktujte nás níže.

Společně to jde lépe

Spojete se. Spolupracujte. Učte se. Zrychlete. Připojte se k jedné z našich uživatelských skupin pro globální zákazníky a poznejte osvědčené postupy, zjistěte, jak ostatní dosahují svých cílů, seznamte se se zákazníky ve své oblasti, sdílejte znalosti a rady a vybudujte si síť kontaktů.

Staňte se znalcem

Zapojte se do Ivanti komunity zákazníků pro znalce a seznamte se s odborníky, jako jste vy. Učte se od ostatních a spolupracujte s nimi. Vytvořte si osobní značku. Připojte se k diskusním fórům a zjistěte, co je nového v Ivanti. Za zapojení dokonce získáte odměny. Připojte se a staňte se znalcem Ivanti!

Podpořte svoji kariéru

Rozšiřte si dovednosti a odborné znalosti ohledně řešení Ivanti pomocí Advantage Learning a získejte přístup a pokyny na na vyžádání, kdykoli a kdekoli.

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vám náš tým pro zákaznický úspěch může pomoci maximalizovat výsledky s Ivanti, spojte se s námi.

Jak dále můžeme pomoci

Advantage Learning

Získejte přístup k našim vzdělávacím zdrojům na vyžádání, osvojte si technologii Ivanti a rozšiřte své odborné dovednosti.

Podpora

Obraťte se jakýmkoli způsobem na náš oceněný tým podpory, který vám pomůže vyřešit problémy.

Profesionální služby

Partnerství s námi urychlí vaše implementace orientované na výsledky.