Profesionální služby

Využijte náš tým profesionálních služeb, který vás provede osvědčenými postupy, od nasazení a implementace až po školení a přijetí řešení. Zajistíme, aby řešení Ivanti splnila jedinečné potřeby vašeho Everywhere Workplace, bez ohledu na velikost nebo odvětví.

Naše odbornost. Vaše výsledky.

Vše začíná u našeho týmu Výhoda pro profesionální služby. Náš tým zaměřuje své obchodní i technické odborné znalosti na implementaci orientovanou na výsledky a pomáhá vám maximalizovat návratnost investic do řešení Ivanti.

Možnosti profesionálních služeb

Spojte se s naším všestranným týmem odborníků, kteří navrhnou a nasadí správná řešení Ivanti pro vaše Everywhere Workplace.

Transformační služby

Zahajte další projekt s našimi strategickými a obchodními odbornými znalostmi a využijte naše osvědčené postupy, které pomohou vystihnout správné požadavky pro potřeby vašeho procesu.

Služby technického poradenství

Přístup k našim technickým odborníkům, kteří budou zákazníky vést v oblasti technického provedení vašeho obchodního plánu.

Konzultační služby

Zajistěte si rychlou a trvalou návratnost investice do Ivanti. Využijte naše obchodní znalosti a technické dovednosti zaměřené na implementaci orientovanou na výsledky.

Technické praktické služby

Zajistěte si rychlou a trvalou návratnost investice do Ivanti. Využijte naše obchodní znalosti a technické dovednosti zaměřené na implementaci orientovanou na výsledky.

Vzdělávací služby

Rozšiřte si odborné znalosti individuálním tempem v závislosti na svých potřebách s online a smíšeným školením, které nabízíme osobně i ve virtuální podobě.

Přístupy k provádění

Naši odborníci z oddělení podpory vám pomohou získat maximum z vašich řešení Ivanti na všech úrovních a pro každou potřebu.

Služby v balíčcích

Naše základní implementace za pevný poplatek zaměřené na vaše obchodní výsledky vám umožní získat maximum v krátkém čase.

Služby předplatných

Naše plány předplatných vám zajistí přístup ke kontinuálnímu vzdělávání a profesionálním konfiguračním službám, které vám pomohou co nejlépe využít vaši investici do Ivanti.

Techničtí poradci

Využijte služeb našich hlavních post-implementačních technických konzultantů, kteří vás provedou optimalizací řešení Ivanti při plnění vašeho obchodního plánu.

Služby na míru

Pro potřeby Enterprise a konkrétnější implementace vytvoříme přizpůsobené řešení, které je dokonale šité na míru výsledkům, které chcete.

Techničtí odborníci pro správu služeb

Získejte na vyžádání odborníka, který vám pomůže s běžnými úkoly správy a údržby vašich produktů Ivanti.

Zákaznický úspěch

Přidejte náš tým k vašemu a vydejte se raketovou rychlostí od strategie přes řešení k výsledku.

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět, jak mohou naši odborníci na profesionální služby pomoci vašemu týmu maximalizovat úspěch s řešeními Ivanti, obraťte se na nás.

Jak dále můžeme pomoci

Advantage Learning

Získejte přístup k našim vzdělávacím zdrojům na vyžádání, osvojte si technologii Ivanti a rozšiřte své odborné dovednosti.

Podpora

Obraťte se jakýmkoli způsobem na náš oceněný tým podpory, který vám pomůže vyřešit problémy.

Zákaznický úspěch

Přidejte náš tým k vašemu a vydejte se raketovou rychlostí od strategie přes řešení k výsledku.