Školení a certifikace

IVANTI GLOBAL ACADEMY

Mnohem více než jen školící video

Výběr správné technologie je pouze součástí rovnice. Správné školení vám může pomoci dokončit celkový obraz a zachovat cíle vašeho podnikání. Ivanti® Global Academy je komplexní školící prostředí s výukou krok za krokem — výukový „ekosystém“ 24 hodin denně 7 dní v týdnu 365 dní v roce, který klade sílu výuky do rukou posluchače. Naše smíšené výukové prostředí v cloudu, fungující na mnoha zařízeních, pomáhá zákazníkům společnosti Ivanti školit se ve věcech, ve kterých chtějí, kdy chtějí, kde chtějí a jak chtějí, aby jim školení přineslo prospěch co nejrychleji a co nejjednodušším způsobem. Řešení Global Academy v sobě rovněž pojí školící obsah a služby, aby poskytlo efektivnější a angažovanější výukovou zkušenost.

Stáhněte si přehled řešení Ivanti Global Academy

ivanti global academy
Certifikace produktu
Virtuální laboratoře
Webináře
Výukové cesty podle rolí
Obsah ke stažení
Informační videa
e-Learning
Živé online školení

Certifikační program Ivanti

Projděte programem Ivanti Global Academy a zvyšte svou hodnotu pro organizaci s prokazatelnou, plnohodnotnou certifikací, která osvědčuje, že jste se naučili zacházet s produkty.

Autorizovaná výuková centra Ivanti (dříve Autorizovaná výuková centra RES)

Školení k produktům pro řešení Ivanti (dříve RES) Identity Director, Workspace a produkty v oblasti automatizace poskytují Autorizovaná výuková centra RES (RALCS). Potřebujete-li více informací o těchto třídách, navštivte jednoho z partnerů společnosti Ivanti v oblasti školení RALC. 

FastLane

Nizozemí

Webové stránky
Global Knowledge

Nizozemí

Webové stránky
Dupaco (Ingram Micro)

Nizozemí

Webové stránky
VirtualEngine Limited

Spojené království

Webové stránky
Prianto

Spojené království

Webové stránky
i-Access Inc.

Spojené státy

Webové stránky

ITX

Dánsko

Webové stránky
ADN GmbH

Německo

Webové stránky
OnePoint

Francie

Webové stránky
Cleverin

Nizozemí

Webové stránky

Soukromé školení

Mnoho situací vyžaduje alternativy k získání správného školení. Cestovní omezení, načasování, rozpočet a různé skupiny vyžadující hovory o školení pro flexibilní školící přístupy. Následující možnosti vám mohou pomoci usnadnit úlohu splněním vašich požadavků na školení.

HOSTIT REGIONÁLNÍ ŠKOLENÍ

Máte v místě skupinu uživatelů, kteří si přejí navštěvovat technické školení Ivanti konané ve vaší oblasti? Pokud máte své vlastní školící zařízení a chtěli byste hostit jeden z našich tréninkových kempů, pak by program regionálního školení mohl být přímo pro vás.

UŽIVATELSKÉ ŠKOLENÍ

V závislosti na vašich požadavcích můžete povýšit své školení na novou úroveň. Uživatelské školení Ivanti může být rozumná volba.

PŘIZPŮSOBENÉ SOUKROMÉ ŠKOLENÍ

Přístup přizpůsobeného soukromého školení by mohl vyhovovat, pokud čelíte cestovním omezením nebo kombinaci publika, které potřebuje školení.

Školící střediska po celém světě

Ivanti poskytuje kvalitní technické školení o produktech v mnoha částech světa, jak ve školící místnosti, tak virtuálně. Vyberte níže uvedený region a získáte umístění školící místnosti.

USA - Salt Lake City
VELKÁ BRITÁNIE - BRACKNELL, BERKSHIRE
NIZOZEMÍ - AMSTERDAM