Rozšířené produkty

Zajistěte budoucnost svého IT prostředí s Ivanti

Lepší nyní. Lepší pro to, co přijde. Díky specializovanému týmu a neustálým aktualizacím jsou Rozšířené produkty Ivanti zárukou optimalizovaného provozu a klidu na práci, které vám poskytují dlouhodobou konkurenční výhodu. Prozkoumejte sadu špičkových řešení zahrnujících Ivanti Neurons.

Buďte aktuální

Sledujte oznámení a informace o produktech na blogu Rozšířené produkty.

Odešlete svůj požadavek na vylepšení

Máte nápad? Ovlivněte budoucí vývoj odesláním svého požadavku na vylepšení.

My se o to postaráme

Ivanti je vždy o tři kroky napřed a přidává k Rozšířeným produktům nové funkce, vylepšení a celková rozšíření opravy, abyste vždy kráčeli s technologií.

Podívejte se na video a poslechněte si Andyho Byrnea, viceprezidenta a generálního ředitele skupiny Extended Product ve společnosti Ivanti.

Rozšířené produkty Ivanti

Produkty, které znáte a milujete, rozšiřujeme do budoucnosti.

Workspace Control

Řízení pracovního prostoru pro kontextově orientované digitální pracoviště ve fyzických, virtuálních i cloudových prostředích.

Desktop and Server Management

Využijte možnosti automatizace k centrální správě a zabezpečení fyzických a virtuálních koncových bodů v průběhu jejich celého životního cyklu.

Endpoint Security

Jedna webová konzola pro záplatování systémů Windows, Linux a Mac, řízení aplikací, zařízení a antivirového softwaru.

Identity Director

Na atributech založený koncept řízení identit a přístupu s automatizovaným poskytováním, pracovními toky a samoobsluhou.

Ovládání zařízení

Identifikace a uzamčení koncových bodů jako prevence neoprávněného použití mobilních zařízení/portů a k zablokování neznámých aplikací.

Password Director

Bezpečný samoobslužný software k obnovování hesel, který eliminuje nejčastější požadavek odesílaný technické podpoře.

Naši zákazníci

Spojte se s námi

Chcete se dozvědět více o pokroku, kterého jsme dosáhli, a o tom, co chystáme v oblasti Rozšířených produktů? Propojme se.