SPRÁVA IT MAJETKU IVANTIUdržujte svůj IT majetek co nejnovější a v takové kondici, aby pro vás tvrdě pracoval.

Používáte pouze 35%* softwaru, za který jste zaplatili?

Osekejte vaše náklady na software a optimalizujte váš majetek ve formě softwaru.

Jak jsme hodnoceni

To dobré, to špatné a to ošklivé od každého prodejce ITAM. Podívejte se, jak je hodnoceno Ivanti.

Nevíte, kde začít?

Příručka krok za krokem, jak vybudovat úspěšný program ITAM.

Váš majetek pouze nesledujte, spravujte ho

Správa IT majetku (ITAM) není jen záležitost sledování majetku. Jde o jeho správu prostřednictvím jeho životnosti, aby se zajistilo, že neupadne v zapomnění a nezačne chátrat. Objevte, normalizujte a znovu využívejte váš IT majetek. Vyhnete se tak finančnímu riziku ze špatného hospodaření s hardwarem a softwarem.

Ztráta sledování majetku uvrhne vaši organizaci do nebezpečí neshody, překročení výdajů za software, prostoje hardwaru nebo dokonce bezpečnostních hrozeb krádeže nebo ztráty.

V prvních třech měsících používání řešení automatické identifikace a odstraňování nevyužívaného software jsme ušetřili 958 000 USD na licenčních poplatcích.
George LeonardIT Asset Manager

Optimalizujte vaše investice do IT majetku

Jestliže váš majetek nepracuje pro vás, pracuje proti vám.

Pravdou je, že většina podniků má jak IT hardware, tak IT software nečinný a sedá na něho prach, zatímco vysává cenné zdroje. Tak proč platit za licence a zařízení, která nepotřebujete? Realitou je, že organizacím chybí přehled potřebný k tomu, aby dokázali co nejvíc využít své IT investice.

Podrobný vhled do vašeho IT majetku je nutností, abyste znovu využívali nepoužívaný software, vyhověli požadavkům na shodu a zajistili, aby se váš majetek nestal zbožím zastrčeným do regálů.