Vyřešte překážky v oblasti IT ještě dříve, než na ně narazíte.

Podporujte a chraňte své týmy od cloudu až po edge prostředí pomocí řešení Ivanti Neurons, hyper-automatizační platformy pro všude dostupné pracoviště. Samoléčení ještě nikdy nebylo tak jednoduché.

Opravujte méně. Zvládněte více.

Co kdybyste mohli problémy odhalovat a automaticky opravovat dříve, než se o nich uživatelé vůbec dozví? Přesně to umí řešení Ivanti Neurons. Díky strojovému učení a hluboké inteligenci vám umožní preventivně opravovat problémy ještě před tím, než zpomalí vaši produktivitu. Přestaňte se zabývat řešením problémů a poskytujte lepší zážitky všude tam, kde podnikáte.

Dramaticky zlepšete své IT

Ivanti Neurons pohání v reálném čase vaše IT inteligencí, kterou se můžete řídit, umožňuje zařízením, aby se sama léčila a zabezpečovala, a poskytuje uživatelům přizpůsobený samoobslužný zážitek. Umožněte uživatelům, vašemu týmu a vašemu podniku dělat více, a to odkudkoli, pomocí Ivanti Neurons.

Podporujte to podstatné

Ivanti Neurons přináší hodnotu od prvního dne tím, že v reálném čase poskytuje přehledy, které vám umožní předcházet rizikům a porušováním během několika sekund, nikoli minut. Díky viditelnosti napříč vaším softwarovým prostředím navíc můžete optimalizovat výkon aktiv a náklady. Sečteno a podtrženo: méně odstávek, efektivnější provoz a rychlá návratnost vaší investice do Ivanti.

Pracoviště se změnilo. Nyní je všude a zaměstnanci pracují na všech typech zařízení, sítí a aplikací. Ivanti Neurons je přelomová platforma, která zjednodušuje a automatizuje vaše IT a poskytuje vám bezprecedentní kontrolu a správu vašeho všude dostupného pracoviště.

Ivanti Neurons poskytuje přehledy v reálném čase, které vedou k rychlejším a lepším rozhodnutím, což má za následek převratnou úroveň rychlosti, přesnosti a efektivity. Objevte lepší výsledky, bezproblémové uživatelské zkušenosti a produktivnější podnikání všude, kde podnikáte, díky Ivanti Neurons.

Ivanti Neurons nepřetržitě předvídá, objevuje a opravuje bezpečnostní hrozby ještě předtím, než se o nich vaši uživatelé dozví. Poskytuje také přehled o vašem softwarovém prostředí a výdajích za aplikace, což vám umožní optimalizovat výkon vašich aktiv po celou dobu jejich životního cyklu. Díky tomu, že se zařízení mohou sama léčit a zabezpečovat, a že je uživatelé mohou obsluhovat sami, strávíte méně času řešením problémů a budete mít více času na vytváření hodnot.

Vyřešte preventivně až 80 % problémů s koncovými body
Snižte neplánované odstávky až o 60 %

Podporujte a chraňte své všude dostupné pracoviště

Hyper-automatizační technologie řešení Ivanti Neurons vám umožní objevovat, spravovat, zabezpečovat a obsluhovat vaše IT prostředí od cloudu až po edge prostředí.

Objevte své pracoviště

Začněte tím, že pomocí řešení Discovery od společnosti Ivanti najdete všechna aktiva.

Spravujte své pracoviště

Udělejte radost uživatelům a umožněte jim přizpůsobenou a bezpečnou pracovní zkušenost s řešeními Unified Endpoint Management od Ivanti.

Zabezpečte své pracoviště

Klid duše všude, kde je vaše firma aktivní, s řešeními Ivanti založenými na principu nulové důvěry.

Spravujte služby poskytované vaším pracovištěm

Vynikající uživatelské zkušenosti a obchodní výsledky s řešeními Ivanti pro správu firemních služeb.

Objevte Ivanti Neurons

Ivanti Neurons pohání v reálném čase vaše IT inteligencí, kterou se můžete řídit, umožňuje zařízením, aby se sama léčila a zabezpečovala, a poskytuje uživatelům přizpůsobený samoobslužný zážitek. Umožněte uživatelům, vašemu týmu a vašemu podniku dělat více, a to odkudkoli, pomocí Ivanti Neurons.

Ivanti Neurons for Discovery

Zefektivněte a zabezpečte své IT a uživatelské prostředí díky přehledu o svých prostředcích v reálném čase.

Ivanti Neurons for Edge Intelligence

Rychlá identifikace a oprava problémů díky informacím v reálném čase v rámci celého podniku.

Ivanti Neurons for Healing

Zbavte se povinnosti řešit problémy díky automatické detekci, diagnostice a opravám problémů koncových bodů.

Ivanti Neurons for Patch Intelligence

Pomocí přesných dat v reálném čase můžete rychleji reagovat na hrozby a zkrátit dobu potřebnou k instalaci patchů.

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Optimalizujte výdaje na aplikace pomocí komplexního přehledu o svém portfoliu prostředků, včetně historie nákupů, obnovení licencí a smluv.

Ivanti Neurons Workspace

Získejte rychlejší řešení a zajistěte efektivnější a produktivnější práci.

Ivanti Neurons for Healthcare

Zlepšuje viditelnost aktiv a zmírňuje bezpečnostní rizika u lékařských přístrojů.

Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management

Automatizujte rozmísťování, přizpůsobte pracovní prostory uživatelů a opravujte problémy rychle a kdekoli.

Ivanti Neurons for ITSM

Vychutnejte si novou úroveň rychlosti a efektivity s hyperautomatizovaným IT, které samo léčí a samo zabezpečuje zařízení a dává uživatelům možnost samoobsluhy.

Ivanti Neurons for ITAM

Automaticky optimalizujte výkon a využití prostředků s úplným přehledem o softwarovém prostředí.

S Ivanti Neurons vidíme významné úspory ve správě aktiv a záruk, a to díky aktivnímu sledování stavu zařízení, jako je výkon baterie. Ivanti Neurons nám poskytuje inteligenci v reálném čase, takže můžeme automatizovat nebo provádět informovanější rozhodnutí a udržovat produktivitu našich uživatelů.

Spojte se s námi

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o hyper-automatizaci a o tom, jak může změnit své IT prostředí, spojte se s námi.