Potřebuji...

přidat hlas do mé aplikace.

Umíte říct „produktivita“?
Odemkněte skrytou hodnotu svých činností ve velkoobchodě díky hlasové technologii.
Přečtěte Si Případovou Studii
Podívejte se, jak to funguje
Podívejte se, jak vám hlas může zvýšit množství objednávek.
Ukázat Video
Specifikace produktu
Poznejte všechny důvody, proč byste měli implementovat hlasové řešení se Speakeasy.
Stáhněte Nyní

Hlas a vaše KPI

Dosáhněte měření produktivity se Speakeasy

Každý rok musíte hledat způsoby, jak zvýšit produktivitu pracovníků o 5% a více. Možná jste v minulosti uvažovali o hlasovém řešení. Možná byly náklady příliš vysoké. Nebo to nemusí fungovat.  

Dobrá zpravá je, že hlasové řešení se vyvíjí. Nevzdávejte to. Zkuste to znovu. Výsledky by mohly změnit celou činnost.  

Chcete výhody, které přináší hlasové řešení, s volnýma rukama a otevřenýma očima.   Jděte, mluvte a NIKDY nepřestávejte.  

Hlasové aplikace zvyšují produktivitu vašeho velkoobchodu

Každá společnost chce zlepšovat efektivitu a snižovat náklady. Otázka je, jak to udělat? Jeden z nejlepších způsobů je hlasová aplikace od Ivanti (dříve Wavelink). Největším zabijákem produktivity v mnoha velkoobchodech je neproduktivní cestovní doba. Povzbuďte svůj tým, aby pracoval při chůzi a hovoru.  

Rychlá implementace
Mnoho našich největších zákazníků hlásilo, že jejich největší obavou byla rychlost implementace hlasu. A s Wevelink trvala implementace v průměru 30 dnů—někdy méně.
Velký přírůstek produktivity
Produktivita se zvětší tak moc, že budete muset přenastavit své cíle. Už se nemusíte zastavovat, abyste si přečetli obrazovku, naskenovali a pak četli znovu. Stačí jít a mluvit. Cestovat a pracovat.
Práce řízená hlasem
Vaše stávající aplikace umí zaměstnancům sdělit další pokyny v jejich toku práce a zaměstnanci mohou zadat data zpět. Hlas nahrazuje obrazovky a stisknutí kláves.
Nejsou třeba audity
Některé velkosklady téměř pokaždé provádějí 100% audit. Díky skenování a hlasu se můžete vyhnout prakticky všem auditům. Ušetřete obrovské množství času. (Toshiba našla časové úspory 25%.)
Rychlá ROI
S nízkými náklady, snadnou implementací a rychlým školením získáte své peníze rychle zpět. Někteří naši zákazníci dosvědčují pozitivní ROI za méně než 90 dnů.
Hlas pro vaší technologii
Přidání hlasu do vašich stávajících telnetových a webových aplikací je snadné. A ještě lepší, že není třeba dotýkat se hostitelských aplikací (WMS, ERP, atd.).
Selektivní používání hlasu
Hlas je součástí multimodálního řešení zachycování dat. Přidejte hlas vedle skenování čárového kódu, klíčových vstupů a více pro optimalizované řešení sběru dat.
Redukce školení
Skutečně není čas na školení. Jestliže vaši zaměstnanci umí mluvit, mohou používat Speakeasy. O tom to je.

Buďte jako Toshiba. Ušetřete 500000 USD.

MILUJEME, když nám zákazníci řeknou, jak byla implementace Speakeasy snadná a kolik peněz to ušetřilo. Zaměstnanci firmy Toshiba řekli, že než začali používat Speakeasy, proces byl nemotorný a časově náročný. Zařízení, která se používala v dvoukrokovém sběru, byla těžká a závisela na zadání klíčových dat. Zaměstnanci museli fyzicky skenovat čarové kódy a zadávat data. Každá objednávka trvala o 25% déle. Tak začali hledat hlasové řešení. A po několika zkouškách našli Speakeasy.  

Speakeasy
Hlas pro vás.
Velocity
Modernizované telnetové a webové aplikace pro Android, iOS a Windows 10.

Hlas, který přináší výhodu vašemu velkoobchodu

Nepřidávejte hlas jen proto, že je to skvělé, legrační nebo jiné. Přidejte hlas, protože to ušetří peníze a zvýší produktivitu vašich zaměstnanců.  

Samostatná konektivita

Speakeasy používá zpracování hlasu v zařízení, takže k šifrování a dešifrování hlasu nepotřebujete připojení k serveru. Spousta zákazníků říká, že šířka pásma a servery byly důvody, proč nepřešli na hlas dříve. Tyto obavy jsou pryč.  

Žádný prostředník nebo rozhraní pro nákup

Speakeasy využívá rozhraní vaší mobilní aplikace s hostitelským systémem a eliminuje potřebu nákladného přídavného software.  

Nové nebo staré umožnění hlasu

Přidejte hlas ke stávajícím telnetovým nebo webovým aplikacím na mobilních zařízeních Windows nebo zaveďte hlas s novým zařízením Android.

Sběr dat

Doplňuje sběr dat o skenování čarového kódu a RFID, zadávání dat z klávesnice přes řešení hlas-řeč a text-řeč. Dolní řádek: mluvíte a dějí se věci. Dobré věci. Dobré věci, které šetří váš čas a peníze.