POTŘEBUJI...

konsolidovat VDI snímky.

Virtualizace 101

Vše, co potřebujete vědět, než se vydáte na cestu virtualizace.
Stáhněte Si Pdf

Zlepšete vaše virtuální prostředí

Ivanti je váš komplexní obchod pro zřizování uživatelsky přívětivých počítačových a mobilních aplikací.
Čtěte Více

Proč Ivanti pro VDI

Zjistěte, jak uživatelská virtualizace funguje a přidává hodnotu vašemu podnikání.
Klikněte Pro Pdf

SNÍŽENÍ SLOŽITOSTI VDI

Redukujte rizika a složitost virtualizace projektu

IT přijímá VDI kvůli centrální správě a zabezpečení počítačového prostředí, snížení rizika a úspory času. Bohužel odpor uživatelů je hlavní příčinou selhání implementace počítačové virtualizace. S VDI je pro uživatele obtížné perzonalizovat jejich počítače. Přihlašovací doby se prodlužují. Tisk je problém. Uživatelská zkušenost trpí.

IT musí udělat VDI uživatelsky přívětivým. Snížení složitosti VDI a zlepšení uživatelské zkušenosti je proto klíčové.

Oddělení uživatelských informací z OS

Když se ze základního OS a aplikací oddělí uživatelsky specifické informace, implementace VDI a správa jsou snadné a přijetí uživateli roste.

SNADNÉ NAHRAZENÍ POČÍTAČE
Když uživatelské nastavení a soubory podporují uživatele, nahrazení počítače a mobilní uživatelská podpora jsou snadné.
VYNUCENÍ SHODY A BEZPEČNOST
Odstranění práv administrátora a následné zvýšení oprávnění uživatele pro aplikaci nebo komponentu Windows snižuje riziko společnosti.
NIŽŠÍ NÁKLADY NA SERVER
Snížení počtu OS a aplikací maximalizuje počet uživatelů na server.
REDUKCE VOLÁNÍ NA TECHNICKOU PODPORU
Zajištění konzistence počítače, OS a nastavení aplikací zachovává vysokou funkčnost počítačů a redukuje volání na technickou podporu.
ZJEDNODUŠENÍ SPRÁVY ZOBRAZOVÁNÍ
Modifikace zlatého snímku „za letu“ redukuje udržované snímky, přitom stále podporuje pracovní požadavky každého uživatele.
AKCELERACE VYUŽITÍ VDI
Automatické oddělování uživatelských informací z OS snižuje manuální úsilí, které je třeba vynaložit na projekty virtualizace počítače.
DLOUHODOBÉ UŽIVATELSKÉ PŘIJETÍ
Umožňuje rychlá přihlašování, cílený tisk a konzistentní uživatelskou zkušenost mezi zařízeními a umístěním.
OPTIMALIZACE UŽIVATELSKÉHO PŘIJETÍ
Zachovává osobní nastavení mezi relacemi, aby uživatelé mohli lépe přijmout VDI.

Jaké produkty potřebuji?

Řešení od Ivanti snižuje manuální úsilí a zdroje potřebné k implementaci a správě VDI vyjímáním a centralizováním uživatelských aplikací, perzonalizace a souborů, následně se aplikují ovládací prvky k zabezpečení koncových bodů VDI a zvyšuje se výkon. Koncoví uživatelé dostanou to, co potřebují k vyšší produktivitě z jakéhokoli místa, na libovolném zařízení, zatímco IT může řídit distribuované uživatele a počítače z centralizovaného místa. Tento přístup zaručuje, že koncová místa jsou chráněna a uživatelé dostanou skvělou výpočetní zkušenost.

Řízení aplikace
Umožňuje IT zachovat si kontrolu nad koncovým bodem, zatímco uživatelé dostanou přesná řídící oprávnění a přístup k aplikacím. Zabraňuje neoprávněnému spuštění kódu bez komplexních bílých a černých listin a prosazuje licence softwaru.
Environment Manager
Umožňuje IT perzonalizovat počítače na vyžádání a aplikovat kontextové politiky za účelem ochrany koncových bodů. Výkonný motor politiky na kliknutí přijímá konfiguraci počítače založenou na uživatelském kontextu a dramaticky urychluje přihlašovací doby.
Performance Manager
Umožňuje IT poskytovat vysoce reagující počítače, zajišťovat konzistentní chování aplikace a zlepšovat hustotu uživatelů při snižování nákladů na hardware a prodloužení životních cyklů hardwaru.

Zajistěte úspěch implementace VDI

Ochraňte a využijte investice VDI zajištěním uživatelského přijetí a redukcí úkolů a nákladů spojených s IT.

Zachování firemních dat

Zabraňte využívání spotřebitelských cloudových služeb uživateli tím, že jim poskytnete jednoduchý všudypřítomný přístup k souborům, který očekávají.

Zlepšení výkonu aplikace

Inteligentně spravujte procesor a paměťové zdroje z důvodu eliminace nebezpečných procesů a aplikací náročných na paměť a zdroje.

Vynucení shody

Doplňte stávající ovládání bezpečnosti a správy o řízení aplikace, správu a uzamčení výsad, plus samostatnou obnovu a velmi podrobný audit.

Mobilní uživatelé? Žádný problém.

Nahraďte pomalé a poškozené roamingové profily uživatelským perzonalizovaným přístupem pro tento případ, který je rychlý a výjimečně spolehlivý.

Redukce náročnosti a přihlašovacích dob

Nahraďte přihlašovací skripty a složitosti objektu skupinové politiky Microsoft výkonným a snadno použitelným strojem, který přijímá desktopovou konfiguraci na základě uživatelského kontextu.

Zvýšení uživatelského přijetí

Poskytněte perzonalizovaný počítač každému uživateli, v libovolném čase a zachovejte perzonalizované změny uživatele mezi relacemi.

POTŘEBUJETE KONSOLIDOVAT SNÍMKY VDI?

VŠICHNI ODBORNÍCI TO VÍ, MY MŮŽEME POMOCI