Potřebuji...

konsolidovat VDI snímky.

Proč Ivanti pro VDI
Zjistěte, jak uživatelská virtualizace funguje a přidává hodnotu vašemu podnikání.
Klikněte Pro Pdf
Zlepšete vaše virtuální prostředí
Ivanti je váš komplexní obchod pro zřizování uživatelsky přívětivých počítačových a mobilních aplikací.
Čtěte Více
Virtualizace 101
Vše, co potřebujete vědět, než se vydáte na cestu virtualizace.
Stáhněte Si Pdf

Snížení složitosti VDI

Redukujte rizika a složitost virtualizace projektu

IT přijímá VDI kvůli centrální správě a zabezpečení počítačového prostředí, snížení rizika a úspory času. Bohužel odpor uživatelů je hlavní příčinou selhání implementace počítačové virtualizace. S VDI je pro uživatele obtížné perzonalizovat jejich počítače. Přihlašovací doby se prodlužují. Tisk je problém. Uživatelská zkušenost trpí.

IT musí udělat VDI uživatelsky přívětivým. Snížení složitosti VDI a zlepšení uživatelské zkušenosti je proto klíčové.

Oddělení uživatelských informací z OS

Když se ze základního OS a aplikací oddělí uživatelsky specifické informace, implementace VDI a správa jsou snadné a přijetí uživateli roste.

Optimalizace uživatelského přijetí
Zachovává osobní nastavení mezi relacemi, aby uživatelé mohli lépe přijmout VDI.
Dlouhodobé uživatelské přijetí
Umožňuje rychlá přihlašování, cílený tisk a konzistentní uživatelskou zkušenost mezi zařízeními a umístěním.
Akcelerace využití VDI
Automatické oddělování uživatelských informací z OS snižuje manuální úsilí, které je třeba vynaložit na projekty virtualizace počítače.
Zjednodušení správy zobrazování
Modifikace zlatého snímku „za letu“ redukuje udržované snímky, přitom stále podporuje pracovní požadavky každého uživatele.
Redukce volání na technickou podporu
Zajištění konzistence počítače, OS a nastavení aplikací zachovává vysokou funkčnost počítačů a redukuje volání na technickou podporu.
Nižší náklady na server
Snížení počtu OS a aplikací maximalizuje počet uživatelů na server.
Vynucení shody a bezpečnost
Odstranění práv administrátora a následné zvýšení oprávnění uživatele pro aplikaci nebo komponentu Windows snižuje riziko společnosti.
Snadné nahrazení počítače
Když uživatelské nastavení a soubory podporují uživatele, nahrazení počítače a mobilní uživatelská podpora jsou snadné.

Jaké produkty potřebuji?

Řešení od Ivanti snižuje manuální úsilí a zdroje potřebné k implementaci a správě VDI vyjímáním a centralizováním uživatelských aplikací, perzonalizace a souborů, následně se aplikují ovládací prvky k zabezpečení koncových bodů VDI a zvyšuje se výkon. Koncoví uživatelé dostanou to, co potřebují k vyšší produktivitě z jakéhokoli místa, na libovolném zařízení, zatímco IT může řídit distribuované uživatele a počítače z centralizovaného místa. Tento přístup zaručuje, že koncová místa jsou chráněna a uživatelé dostanou skvělou výpočetní zkušenost.

Řízení aplikace
Umožňuje IT zachovat si kontrolu nad koncovým bodem, zatímco uživatelé dostanou přesná řídící oprávnění a přístup k aplikacím. Zabraňuje neoprávněnému spuštění kódu bez komplexních bílých a černých listin a prosazuje licence softwaru.
Environment Manager
Umožňuje IT perzonalizovat počítače na vyžádání a aplikovat kontextové politiky za účelem ochrany koncových bodů. Výkonný motor politiky na kliknutí přijímá konfiguraci počítače založenou na uživatelském kontextu a dramaticky urychluje přihlašovací doby.
Performance Manager
Umožňuje IT poskytovat vysoce reagující počítače, zajišťovat konzistentní chování aplikace a zlepšovat hustotu uživatelů při snižování nákladů na hardware a prodloužení životních cyklů hardwaru.

Zajistěte úspěch implementace VDI

Ochraňte a využijte investice VDI zajištěním uživatelského přijetí a redukcí úkolů a nákladů spojených s IT.

Zvýšení uživatelského přijetí

Poskytněte perzonalizovaný počítač každému uživateli, v libovolném čase a zachovejte perzonalizované změny uživatele mezi relacemi.

Redukce náročnosti a přihlašovacích dob

Nahraďte přihlašovací skripty a složitosti objektu skupinové politiky Microsoft výkonným a snadno použitelným strojem, který přijímá desktopovou konfiguraci na základě uživatelského kontextu.

Mobilní uživatelé? Žádný problém.

Nahraďte pomalé a poškozené roamingové profily uživatelským perzonalizovaným přístupem pro tento případ, který je rychlý a výjimečně spolehlivý.

Vynucení shody

Doplňte stávající ovládání bezpečnosti a správy o řízení aplikace, správu a uzamčení výsad, plus samostatnou obnovu a velmi podrobný audit.

Zlepšení výkonu aplikace

Inteligentně spravujte procesor a paměťové zdroje z důvodu eliminace nebezpečných procesů a aplikací náročných na paměť a zdroje.

Zachování firemních dat

Zabraňte využívání spotřebitelských cloudových služeb uživateli tím, že jim poskytnete jednoduchý všudypřítomný přístup k souborům, který očekávají.