POTŘEBUJI... poskytovat správu služeb z cloudu.

DATOVÝ LIST

Buďte specifičtí. Několik možností doručení, za kterých si můžete vybrat.

Objevte tajemství: 5 způsobů, jak zmodernizovat vaše ITSM

MAXIMALIZUJTE EFEKTIVITU

Přečtěte si zprávu o zvýšené efektivitě díky automatizaci služeb.

CLOUD ITSM

Nižší náklady na IT infrastrukturu a zdroje

Trávení času s instalací, údržbou a zabezpečením hardware a software, který potřebujete ke spuštění operací správy služeb, snižuje vaši pozornost na to, na co opravdu záleží—a tím vytváří obchodní hodnotu. Potřebujete bezúdržbový způsob podpory uživatelů a poskytování služeb s flexibilitou reagovat na nové obchodní iniciativy a růst.

Je čas vyhrabat se z té díry a nechat Ivanti pozvednout vás. Vyveďte Ivanti z 90. let.

Uvažujte o cloudovém nástroji ITSM

ITSM řešení v cloudu vám dává flexibilitu a svobodu v přístupu k funkčnosti podnikové IT servisní podpory, která se snadno spravuje, udržuje a podporuje budoucí potřeby. Nemůžete to odmítnout, vypadá to lákavě, že?

Rychlejší časová hodnota
Bez obav ze zrychlování software můžete provádět činnost správy služeb rychleji, aniž by to ovlivnilo uživatele.
ZEFEKTIVNĚNÍ PROCESŮ
Usnadněte nejenom automatizované úlohy a toky práce v rámci podnikové jednotky, ale také napříč ostatními podnikovými jednotkami za účelem zefektivnění koncových procesů.
Rozšíření bez námahy
Rychle a snadno zvyšte nebo snižte rozsah technologie, která podporuje vaší činnost ITSM v reakci na měnící se příležitosti vaší organizace, požadavky a velikost.
Zabezpečení systémů a dat
Nechte Ivanti, aby pozvedlo vaší ITSM provozní bezpečnost na novou úroveň. Snímání zranitelnosti, ovládání přístupu, zálohování dat a další — zajistěte zabezpečení činnosti vaší servisní podpory.
Získejte čas na inovaci
Zakuste svobodu objevování nových projektů ITSM. Cloudové řešení ITSM Ivanti vám umožňuje více reagovat, být agilní a zaměřit se na podnikání. Nechte své inovace vzlétnout.
Vždy modernizované
Využívejte aktuální funkce ITSM a IT trendy nebo riziko ovlivňující službu, kterou uživatelé přijímají. Využívejte spravované aktualizace a údržbu, kterou vám pravidelně poskytují naši experti.
Přesuňte zdroje
Používejte méně administrativních zdrojů IT hardware pro správu IT infrastruktury. Travte více času s aktivitou přidání hodnoty vyšší úrovně, která posunuje správu služeb.
Předvídatelné náklady
Snižte náklady vlastnictví a vyhněte se zbytečným kapitálovým výdajům za hardware. Přihlaste se ke cloudové službě, ITSM SaaS Ivanti a dalším, které efektivně spravují vaše rozpočty.

Cloudové řešení podniku ITSM, které čeká na vás

Ivanti nabízí cloudové řešení ITSM, která vám pomůže rychleji nastartovat a pak vás dostat na vyšší úroveň provozní zralosti ITSM, ale pouze, když jste dobří a připraveni. Potěšte své uživatele a poskytujte IT službu a podporu, která vytváří hodnotu od prvního dne díky řešení přinášejícímu všechny možnosti, integrace a automatizace, kterou byste očekávali.   Je snadné je používat a snadné je vlastnit.  

Service Manager
Poskytujte kvalitní obchodní služby konzistentně z cloudu.

Podnikové funkce ITSM pro vás

Zde je důvod, proč byste se na to měli podívat blíže. Naše cloudové řešení ITSM vám pomůže spravovat a automatizovat životní cyklus procesů ITSM. Nakonec budete moci vidět data a provádět činnost. Samozřejmě to znamená, že nyní můžete optimalizovat své služby. Vaši koncocí uživatelé budou ohromeni nádhernými snímky, jednoduchou navigací a schopností získat podporu odkudkoli.

Hybridní cloud

Nejste si jisti ohledně úplné cloudové činnosti? Žádný problém! Ivanti nabízí hybridní model pro ty, kteří ho potřebují.

Automatizace

Provádění činností je snadnější s možnostmi automatizace, které spojují procesy ITSM a externí systémy správy IT činností bez zvláštních nákladů.

VĚTŠÍ SPOKOJENOST UŽIVATELE

Splňte očekávání zákazníka odstraněním zbytečných manuálních a často opakovaných interakcí, zatímco poskytnete vyšší konzistenci a náhled do žádostí.

Rozhraní podle rolí

Intuitivní rozhraní pro počítač nebo mobil zapůsobí na vaše uživatele a poskytnout personalizovaná data, které potřebují v větší efektivitě.

Procesy certifikace ITIL

Rozjeďte nejlepší vylepšení praktického postupu bez námahy při vědomí toho, že jsme následovali nejlepší postupy.

VYLEPŠENÁ KVALITA

Odstraňte potenciál pro chyby standardizací sady schválených procesů, toků práce a činností pro efektivnější a výkonnější poskytování služeb.

NA CLOUDY JEN NEZÍREJTE

VYUŽÍVEJTE ŘEŠENÍ ITSM ZALOŽENÉ NA CLOUDU