Lidé, kteří pracují v první linii, jsou vašimi nejdůležitějšími zaměstnanci

Posílit pracovní sílu první linie

Podpořit zapojení zákazníků prostřednictvím schválených aplikací

Ivanti UEM usnadňuje nasazení a aktualizaci podnikových aplikací do zařízení a zabraňuje uživatelům instalovat zakázané aplikace jako sociální sítě, osobní e-maily nebo služby pro streamování hudby. Udržujte pozornost svých pracovníků v první linii.

 • Podnikové aplikace
 • Řízení aktiv
 • Rychlejší reakce

Rychlé zajištění

Ivanti automatizuje časově náročné úlohy spojené se zajištěním a konfigurováním zařízení pro nové uživatele. To ušetří nesčetné pracovní hodiny IT a zajistí také okamžitou produktivitu vzdálených pracovníků, kteří mohou rychle začít používat nová zařízení vybavená všemi potřebnými aplikacemi, konfiguracemi a zásadami zabezpečení. Vzdálení dříči se mohou pustit do práce dříve.

 • Zajišťování zařízení je časové náročné.
 • Správci přitom mohou zařízení nastavit bezdrátově.
 • A pracovníci mohou být produktivní dřív.

Sdílení zařízení pro zvýšení produktivity

Pracovníci v první linii často sdílejí zařízení, například v maloobchodě, kde může mít během jediné směny několik prodavačů přístup ke stejnému zařízení, aby zkontrolovali zásoby nebo odbavili zákazníky. Každý zaměstnanec může mít různé kompetence nebo funkce, které vyžadují přístup do různých aplikací nebo obsahů. Ivanti umožňuje správcům přidělovat prostřednictvím jediné řídicí konzoly přístup jednotlivým skupinám a uživatelům na základě rolí.

 • Pracovníci v první linii často sdílejí zařízení.
 • Různí zaměstnanci potřebují různé úrovně přístupu a různé aplikace.
 • Ivanti přiřazuje přístup podle rolí z jediné řídicí konzoly.

Vynucení zásad pro zajištění bezpečnosti

Správci Ivanti UEM mohou zavést určitá omezení zařízení, například zakázat kameru a mikrofon, omezit možnosti Wi-Fi a další. To nejenže pomáhá udržet produktivitu pracovníků první linie, ale také chrání aplikace a zařízení před nebezpečným chováním uživatelů, například před přístupem k potenciálně rizikovým sítím.

 • Řízení kamery a mikrofonu.
 • Omezení Wi-Fi.
 • Udržování produktivity pracovníků.

Poskytněte zabezpečený přístup a šetřete čas i peníze

Jádro programu k řízení zásad Ivanti UEM uděluje přístup na základě kontextu zařízení, uživatele, sítě nebo aplikace. Pracovník veřejných služeb může například rychle přistupovat k pracovním úkolům a aktualizovat je v terénu, aniž by se musel vracet do kanceláře, což šetří čas i peníze, protože odpadají další cesty.

 • Pracovníci mohou aktualizovat své pracovní úkoly, aniž by se museli vracet do kanceláře.
 • Méně výjezdů.
 • Vyšší efektivita pracovníků.

Základní společník úspěšného pracovníka první linie

Pracovník v první linii je tváří vaší společnosti. Pracovníci v první linii jsou prostředníky pro komunikaci se zákazníky za zdmi vaší firmy. Externí povaha práce lidí v první linie je činí zranitelnými vůči narušením bezpečnosti. Proto potřebují jednotné řešení – na každém zařízení, v každém operačním systému, kdekoliv. Potřebují být vyzbrojeni nástroji, které jim zajistí dosažení spokojenosti zákazníků a produktivity. Potřebují společnost s vysokým skóre zákaznické spokojenosti. Potřebují Ivanti UEM.

Série webinářů: Zabezpečení aplikací se zásadním významem pro plnění úkolů na jakémkoli zařízení pro pracovníky první linie

Platforma Ivanti UEM pro sjednocenou správu koncových bodů umožňuje pracovníkům první linie bezproblémový přístup k důležitým lokálním aplikacím a nástrojům produktivity, jako jsou Epic, ServiceNow a Medscape.

5 způsobů, jak může Ivanti zvýšit efektivitu a bezpečnost vašich pracovníků v první linii

62 % společností nahrazuje procesy na bázi papíru mobilními technologiemi pro celopodnikové použití a tento podíl může do roku 2023 dosáhnout 97 %. To znamená, že společnosti potřebují mobilní strategii pro své pracovníky v první linii, aby byly konkurenceschopné a poskytovaly vysokou úroveň služeb zákazníkům. Ivanti může pomoci.

S Ivanti dokážeme integrovat všechny nové možnosti smartphonů do naší organizace a otevřít svět aplikací pro naše lidi.

Umožněte svým pracovníkům v první linii zvýšit produktivitu.