POTŘEBUJIumožnit mým zaměstnancům ve velkoobchodě dělat více.

VIDEO VELOCITY

Modernizujte emulaci terminálu tak, aby se produktivita ovládala každým dotykem.
Podívejte se, jak váš podnik může využít migraci systému Android.

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Transformujte svůj dodavatelský řetězec na hlasově ovládané vyzvedávání zásob.

Získat více produktivity od vašich zaměstnanců

Dodavatelský řetězec je po celou dobu více konkurenceschopný. Vaše podnikání musí držet krok. Jste pod tlakem dosahovat 5% zlepšení v provozní produktivitě, rok za rokem. Ale mají vaši zaměstnanci nástroje, které potřebují k tomu, aby mohli dělat více? 

(Crickets...)

Jednou z cest, jak zvýšit produktivitu, je vybrat řešení správy podnikové mobility, která se netýká jen mobilních zařízení, ale všech aspektů maximalizujících produktivitu zaměstnanců - mobilní aplikace, přístup k obsahu, zařízení a periferiím. Poskytujeme vám vše, od umožnění hlasu pro mobilní aplikace, od volby mezi operačními systémy Windows, Android, a iOS pro vaše mobilní počítače za účelem akcelerace využití vašeho mobilního zařízení;. 

Naše nástroje jsou kompatibilní s a doporučené všemi předními poskytovateli systému správy dodavatelského řetězce (SCM). Ale to hlavní: vaši pracovníci se o něj nemusí starat. Chtějí jen dělat svou práci efektivně a rychle. Aby byl váš tým efektivnější, dostáváte do rukou tu správnou technologii. Pomozte jim dělat jejich práci. 

Chcete zvýšit produktivitu? Modernizujte technologii svého stávajícího velkoobchodu. Vážně.

Přírůstky produktivity jsou odhalovány v řadě měření: peníze, čas, morálka pracovní síly, bezpečnost pracovní síly a zejména úspora nákladů. Společnosti Starbucks, Toshiba a 3M používají naše produkty každý den ke zvýšení produktivity. Naší klienti dosvědčují významné a měřitelné přínosy produktivity. Jejich ROI se realizuje v MĚSÍCÍCH, nikoli v LETECH. 

Jednoduchost pro naše uživatele
Nádherné a živé multidotykové displeje, které se snadno ovládají a jejich použití je rovněž ZÁBAVNÉ. Vezmeme nudný text o hostitelské aplikaci a přeměníme jej na intuitivní mobilní aplikaci, kterou si vaši zaměstnanci oblíbí.
Vtáhněte zaměstnance do plnění úkolů
Prohlížeč Velocity obsahuje bezpečnostní prvky, které vaše pracovníky drží v mantinelech vaší webové aplikace, zabraňují odvádění pozornosti a přitom se zaměřují na bezpečnost. Jednoduše, díky němu váš tým tvrdě pracuje.
Použijte hlas ke sběru
Použijte jej ke sběru, jistěAle hlas můžete využít kromě sběru i ke všem dalším úkolům ve velkoobchodě - od příjmu a počítání po nakládání a odesílání. Technologie je připravena a je dostupnější, než jste si mysleli.
Skvělé a výkonné podávání zpráv
Panely poskytují okamžité informace, které potřebujete k zajištění optimalizace vašich systémů. Jsou to panely světové třídy. Přidejte náš konektor Xtraction a získejte seriózní data vyšší úrovně.
Rychlejší používání aplikací
Potřebujete aktualizovat běžící aplikace? Nechcete kvůli tomu přerušit tok práce? Automatizujte procesy, takže změny můžete provádět v minutách (nebo sekundách...pokud jste úžasní).
Připravte se na růst
Náš produkt Avalanche bude růst s vámi, ať už otevíráte nové distribuční centrum nebo vstupujete na nový trh. Potřebujete spravovat 100000 mobilních zařízení a více? Není problém.
Snadná správa segmentovaných pracovních skupin
Potřebujete aktualizovat sběrové aplikace, které používají pracovníci ve vašem velkoobchodu? Vyberte klíčové pracovníky a dejte jim aktualizace, které potřebují k větší produktivitě. Bude to trval sekundy.
Podpořte produktivitu pracovníků
Zaměstnejte někoho nového jen tehdy, pokud to povede k maximalizaci produktivity pracovníků a přesným objednávkám. Klienti (velcí a ohromní), používající naše řešení Speakeasy mají nárůst produktivity o více než 50%.

Chcete zvýšit produktivitu o 50%?(Zjevně)

Chcete více využít své stávající investice, ale tlak na vyšší aktivitu roste.  Nejste optimalizováni. Víte to. Vaše zaměstnanci to ví. A co je nejdůležitější, ukazují to data. 

Většina společností jako je vaše, by mohla zvýšit produktivitu kdekoli z 5% na 50% (či dokonce více). To znamená lepší pracovní prostředí, mnohem větší přesnost; a rychlejší, svižnější, štíhlejší - prostě lepší - velkoobchod. Naše produkty umožňují pracovníkům ve vašem velkoobchodě dělat více. Které produkty z našeho balíčku vám nejvíce pomohou zlepšit produktivitu? Dobře, možností je několik, ale kvůli tomu, jak náš webový tým vytvořil tuto stránku, se zaměříme na tři. (A mají skvělé názvy, takže je to ještě lepší). 

Velocity
Modernizovaný mobilní přístup k našim hostitelským aplikacím
Avalanche
Vyzkoušený, ověřený, rozšířitelný systém správy mobility podniku.
Speakeasy
Přidejte hlas k tomu, co již máte.

Jak zastavíte bolest?

Když zavádíte novou technologii, musíte to udělat rychle. A potřebujete, aby ji zaměstnanci používali a milovali, aby byli produktivnější.  

Zlepšení bezpečnosti

Chcete produktivnější velkoobchod? Zlepšete bezpečnost díky hlasu. Speakeasy umožňuje vašim zaměstnancům mít hlavu vzhůru, oči otevřené a ruce volné. A používá k tomu stejný hardware, jaký již používáte. 

Podpora více relací

Pracovníci mohou přepínat mezi relacemi stejně snadno, jako pracují na více úkolech. Žádné zapínání, vypínání nebo přepínání přístrojů. Stačí pracovat chytře a rychle. Jednoduché věci. 

Rychle se zobrazující aplikace

Eliminuje zpoždění způsobené zpomalenou prezentací v prohlížeči na displeji. Její spojení s bezpečnostní funkcí a funkcí sběru dat přináší výjimečnou a výkonnou produktivitu. Je to jako by váš velkoobchod zažil nástup kofeinu. 

Různá zařízení

Víme, že používáte mnoho zařízení a operačních systémů. Avalanche vám umožňuje využít specializovanou technologii, kterou nabízí vaše mobilní zařízení a jejich příslušné operační systémy. Použijte, co se vám líbí a my vám to pomůžete co nejvíce využít. 

Dálkové ovládání

Umožněte vašim pracovníkům podpory převzít ovládání zařízení, analyzovat výkon a rychle vrátit uživatele k plné produktivitě. Nezapomeňte, že cílem je podpořit vaše pracovníky a zlepšit jejich produktivitu. 

Naplánované aktualizace

Začněte, kdy budete chtít. Naplánujte aktualizace zařízení tak, aby se konala v konkrétní čas nebo odložte aktualizace na další kontrolu zařízení. Nastavte plán tak, aby vaše činnost byla narušena co nejméně. 

PODPOŘTE VAŠE ZAMĚSTNANCE NYNÍ

POZDĚJI VÁM PODĚKUJÍ