Potřebuji

zajistit, aby byla moje mobilní zařízení připravena na dnešní i zítřejší potřeby podnikání.

Odstraňování problémů za pochodu
Pomocí nástroje Smart Device Remote Control řešte problémy tak, aby se vaši pracovníci mohli vrátit zpět ke svým úkolům.
Bezplatný Datový List
Podívejte se, jak to funguje
Žádný dodavatel správy mobilních zařízení nerozumí vašim požadavkům na mobilní produktivitu jako my.
Podívejte Se Na Video
Správa vaší migrace
Už dříve jsme prošli migrací zařízení i OS. Usnadněte si přesun u vašeho podnikání.
Proč Avalanche?

Žádný čas na prostoje

Bezpečná, dostupná a přístupná mobilita

Avalanche udrží vaše pracovníky připojené, efektivní a na vrcholu produktivity. Důvěřují nám největší globální dodavatelské řetězce a jsme uznáváni za distribuci využití jednotlivým zákazníkům v množství více než 100 000 mobilních zařízení. 

Až obnovíte svá mobilní zařízení, podívejte se, jak jsme vybudovali naše schopnosti Windows Mobile/CE díky Avalanche, abychom mohli spravovat vaše mobilní využití Android, iOS a Windows 10.

Správa mobilních zařízení optimalizovaná pro vaši řadu zařízení

Ať jde o skenery ve velkoobchodu nebo tablety v maloobchodu, systém Avalanche udržuje kontrolu nad vaším nejklíčovějším mobilním využitím.

Výkonné ovládání funkcí zařízení
Nástroje se specifickým zařízením vám umožní kontrolu nad vaším mobilním inventářem od ovládacích prvků skeneru a kamery přes wi-fi, aplikace a odstraňování problémů na dálku.
Snadná správa segmentovaných pracovních skupin
Potřebujete aktualizovat sběrové aplikace, které používají pracovníci ve vašem velkoobchodu? Vyberte klíčové pracovníky a dejte jim aktualizace, které potřebují k větší produktivitě. Zabere to sekundy.
Připravte se na růst
Náš produkt Avalanche bude růst s vámi, ať už otevíráte nové distribuční centrum nebo vstupujete na nový trh. Potřebujete spravovat 100 000 mobilních zařízení a více? Žádný problém.
Rychlejší používání aplikací
Potřebujete aktualizovat běžící aplikace? Nechcete kvůli tomu přerušit tok práce? Automatizujte procesy, takže změny můžete provádět v minutách (nebo sekundách... pokud jste úžasní).
Skvělé a výkonné podávání zpráv
Panely poskytují okamžité informace, které potřebujete k zajištění optimalizace vašich systémů. Jsou to panely světové třídy. Přidejte náš konektor Xtraction a získejte seriózní data vyšší úrovně.
Rychlé řešení problémů
Rychlý přístup a řešení problémů tak, aby se vaši pracovníci mohli vrátit k úkolům, které jsou rozhodující pro vaše podnikání. Přesunujte soubory, postrkujte aktualizace aplikací nebo dálkově restartujte zařízení, to všechno prostřednictvím bezpečných relací.
[shrnout řešení]

Umožněte pracovníkům dostat ze sebe to nejlepší

Od aktualizací nebo dálkového ovládání zařízení po celém světě v minutách po cílené aktualizace konkrétních jednotek podnikání, správa mobilních zařízení Avalanche udrží vaše pracovníky připojené, efektivní a na vrcholu produktivity.

Avalanche
Vyzkoušený, ověřený, rozšířitelný systém správy mobility podniku.
Smart Device Remote Control
Dálkové zpřístupnění a odstraňování problémů, aby se pracovníci mohli vrátit zpět ke svým úkolům.
Xtraction
Široké přehledy o využití, shodě a rizicích.

Důvěřují nám nejnáročnější dodavatelské řetězce po celém světě

Víme, jak důležitá je pro vaše podnikání mobilní produktivita. Nechte, ať tři desetiletí zkušeností v oblasti správy mobilních zařízení pracují pro vás.

Naplánované aktualizace

Začněte, kdy budete chtít. Naplánujte aktualizace zařízení tak, aby se konala v konkrétním čase nebo odložte aktualizace na další kontrolu zařízení. Nastavte plán tak, aby vaše činnost byla narušena co nejméně.

Dálkové ovládání

Umožněte svým pracovníkům podpory převzít ovládání zařízení, analyzovat výkon a rychle vrátit uživatele k plné produktivitě. Nezapomeňte, že cílem je podpořit vaše pracovníky a zlepšit jejich produktivitu.

Různá zařízení

Víme, že používáte mnoho zařízení a operačních systémů. Nástroj Avalanche vám umožňuje využít specializovanou technologii, kterou nabízí vaše mobilní zařízení a jejich příslušné operační systémy. Používejte, co se vám líbí a my vám to pomůžeme co nejvíce využít.

Zaměřte se na zařízení a aktualizace

Organizujte testovací skupiny pro aktualizace aplikací a segmentujte využití podle konkrétních pracovních skupin, rolí, geografických ukazatelů, časových pásem a zařízení, to vše snadno.

Android Enterprise ověřen

Jak se přesouváte k poslední generaci mobilních počítačů, nástroj Avalanche je i nadále vaším důvěryhodným správcem mobilních zařízení. Investujeme do nejnovějších požadavků podniků, abychom zajistili, že vaše využití systému Android bude úspěšné!

shrnutí funkcí produktu