Potřebuji...

rozšířit Microsoft Endpoint Configuration Manager o opravy třetích stran.

Podívejte se, jak to funguje

Podívejte se, jak naše řešení umí vylepšit naši zkušenst MEM při poskytování ochrany, kterou si zasloužíte.

Podívejte Se Na Video
Bezpečný přístup
Patche jsou jako bezpečnostní pásy pro vaše IT uživatele—podívejte se jak.
Přečtěte Si Bílou Knihu

Jak získat opravy pro úplné pokrytí s MEM?

Správce Microsoft Endpoint Configuration Manager a Intune umožňuje pokrytí software Microsoft. Ale co aplikace třetích stran jako Adobe Acrobat Flash a Reader, Google Chrome, Mozilla Firefox a Oracle Java? Patří mezi 86 procent zranitelného software a jsou to aplikace a funkce prohlížečů, na které se hackeři nejčastěji zaměřují. Jak budete sledovat, napravovat a hlásit všechny zranitelné stránky—aniž byste zruinovali banku nebo způsobili bolení hlavy IT oddělení?

Opravte všechen software pomocí nástroje, který dobře znáte

Máte MEM a to pracuje pro vás. Takže, co kdybyste k tomu přidali úplné opravy třetích stran—bez přidání infrastruktury nebo školení?

Rizikový management a shoda
Opravte i ten nezranitelnější software třetích stran a ověřte, že tyto patche pocházejí z MEM.
Zjednodušená konfigurace
Vypořádejte se s konstantním útokem bezpečnostních patchů napříč tisícovkami aplikací třetích stran.
Vestavěná rozšířitelnost
Rozšiřujte se bez námahy, jak vyžadují vaše potřeby, díky přirozené zkušenosti MEM.
Větší návratnost investic
Získejte více za své dolary vynaložené na IT. Maximalizujte svou investice do systémového centra.

Ne nové. Pouze vylepšené.

Získejte to nejlepší z obou světů. Aplikace Patch pro MEM od Ivanti pomocí vaší existující infrastruktury a konzole správy patche MEM opraví vaše nejzranitelnější aplikace. Naše moduly budou za chvíli instalovány, V našem rozsáhlém katalogu si musíte jen vybrat, co publikovat a balíky se zobrazí vedle aktualizací Microsoft. Můžete použít systémy a tok práce, který dobře znáte a naše řešení se přizpůsobí MEM.   

Patch pro MEM
Opravy třetích stran pro Microsoft Endpoint Configuration Manager.

Komplexní oprava pro klid duše

Oprava aplikací třetích stran může být boj. Efektivní správa rizik zajištěním správné distribuce patchů.  

Přirozený modul správy patchů

Není třeba používat extra servery nebo další prostředníky či používat jinou konzoli než MEM. A co víc, instalace je snadná, rychlá a ověřuje vaši konfiguraci MEM pro lepší uživatelskou zkušenost.

Automatizované opravy

Naše řešení kontroluje vymezení oprav automaticky. Můžete rovněž provést nastavení automatické publikace nových oprav. Její logika dokonce přesahuje nahrazované patche a pomáhá s instalací obtížných patchů jako Java.

Oceněný katalog oprav

Vyberte a publikujte patche z komplexního katalogu prodejců jako Adobe, Apple, Citrix, Google, Mozilla, Oracle a mnohem více.

Odborný výzkumný tým

Naši technici zaměřující se na obsah patchů tráví nepočítaně hodin tím, že zajišťují, aby všechny patche byly důkladně otestovány dříve, než je pro vás uvolníme. Zabezpečte své prostředí s úspěchem; využijte naše roky zkušeností s poskytováním přesných a včasných údajů o opravách.

Itegrované funkce odesílání zpráv

Jak demonstrujete shodu s opravami ve vaší organizaci? Pomocí funkcí odesílání zpráv v MEM, kterou již znáte, můžete prohlížet a ověřovat poskytování a instalaci patchů třetích stran.

Přizpůsobitelné patche

Editujte a přizpůsobujte jednotlivé patche tak, aby vyhovovaly firemní politice. Publikujte metadata patche samostatně, kvůli zprávám o shodě a požadavkům auditu nebo zjištění, zda byl patch úplně rozmístěn.