Potřebuji

Najít snadnější cestu ohlašování podávání zpráv o IT.

Šťastný klient
Harris Health System s Xtraction vytváří klientské zprávy rychleji, než kdy jindy.
Přečtěte Si Případovou Studii
Podívejte se, jak to funguje
S Xtraction snadněji získáte data, které automaticky potřebujete.
Podívejte se na video
Demonstrujte hodnotu
85% řídících pracovníků chce více dat o IT
Stáhněte Si Zprávu

Co potřebujete pro snadné podávání zpráv?

Dlouho jste zápolili se složitým nástrojem na podávání zpráv. Museli jste přeskakovat mezi různými aplikacemi s vnitřními rozhraními pro podávání zpráv - potom skloubit data dohromady ručně v tabulkovém procesoru. Výsledek? Ošklivá, těžkopádná, plochá hlášení, která všechny při prezentaci uspí. A nejste sami. Sdílí manažeři pro IT majetek, bezpečnostní správci, servisní manažeři a provozní manažeři vaši bolest? 

Už nemusíte trpět. Toto je podávání zpráv IT, panely a analytika na steroidech.

Podnikové podávání zpráv IT na steroidech

Podávání zpráv napříč IT je výzva. Potřebujete způsob, jak projít desítky datových zdrojů z desítek systémů, překrýt je udělat je tak, aby vypadaly báječně. 

Komplexní pohledy
Podívejte se na aktuální stav IT, sledujte výkon a zhodnoťte riziko, abyste mohli podniknout kroky a plánovat budoucí zdroje.
Zobrazení c-suite
Podívejte se na špičkové a obchodu přizpůsobené panely na první pohled s červenou/jantarovou/zelenou IT metrikou a finančními dopady.
Sjednocená data
Snadné získání odkazovaných dat z více systémů. Prohlédněte si velký obrázek, malý obrázek nebo...tolik obrázků, kolik chcete.
Jedno jednochuché rozhraní
Získejte jeden pohled, jeden panel...nebo jeden graf na tomto panelu! Není již třeba otevírat každou IT aplikaci.
Nic jednoduchého
Nečekejte celé dny na uživatelsky vytvořenou zprávu. Udělejte si ji sami v řádu minut.
Data pro vás, jeho, ji
Prezentujte jen to, co je důležité pro každého člena týmu nebo vedení a přestaňte si zaneřáďovat život.
Hlubší ponory
Prozkoumejte data, která odhalí skrytou hodnotu. Najděte ztracená aktiva, nové příležitosti nebo zranitelná zařízení.
Spolupracujte a sdílejte
Zobrazte a sdílejte data důležitá pro podnikání. Dělejte rozhodnutí založená na přesných datech... bez ohledu na to, kdo je hlasitější.

Intuitivní, výkonné panely a analytika.

Xtraction poskytuje jednoduché řešení podávání zpráv o IT pro širokou řadu prodejců IT systémů, jako ITSM, ITAM a Security space. Vyberte si zdroj nebo zdroje data prodejce, vyberte formát výstupu, uchopte a přetažením vytvořte zprávy nebo panely, které chcete - žádné programování nebo složité příkazy. Těžkou práci jsme udělali za vás.

Ani nemusíte používat jiný náš produkt. Jsme z toho smutní, ale stále můžete používat Xtraction se systémy jiných prodejců.

Xtraction
Webové, samoobslužné podávání zpráv o IT, které je zaměřeno na uživatele.

Funkce pro viditelnost a transparentnost

S Xtraction jsou činnosti jednoduché. Vytvořen s ohledem na uživatele (ne oznamovací závislák, který miluje programování), naše snadno použitelné, samoobslužné oznamování zpráv a funkce zobrazování na panelu v reálném čase znamenají novou úroveň uvědomění si situace, kterou vaše jiné standardní nástroje nenabízejí. Rychlé zobrazování dat v čase, hloubkový průzkum kliknutím a dokonce zobrazení základních datových záznamů. Máte to vše na dosah prstů. Podívejte se blíže na funkce,díky kterým bude váš život snadnější.

Intuitivní rozhraní podle rolí

Rozhraní je dětská hra. Stačí uchopit a přetáhnout a vytvořit tak personalizovaný a celkově uživatelský pohled odkudkoli. Máte přístup pouze k datům relevantním pro vaši roli, které si zobrazíte jako zprávy nebo panely.

Podávání zpráv v reálném čase

Neanalyzujte data až po požáru. Namísto toho se podívejte na data, problémy s přidruženými náklady a více - v reálném čase. A navíc získejte automaticky výstrahy. 

Hromada propojení

Xtraction má propojení na spoustu řešení, které nabízí Ivanti, jakož i na produkty od prodejců jako BMC, Flexera, VMware, Symantec, Microsoft a mnoho dalších pro správu služeb, správu kontaktního centra, správu aktiv, správu koncového bodu a sledování vývojářských chyb. Tento seznam je nekonečný.

Hloubkový průzkum

Graf někdy dost dobře nestačí. Musíte znát specifika. Snadno se hlouběji ponořte do grafů a tabulek a dokonce se můžete podívat na základní záznamy, abyste mohli udělat rozhodnutí. 

Filtr

Možnost filtrování v reálném čase, abyste se mohli zaměřit přímo na konkrétní datový bod. Jednoduše se zaměřte na potenciální hrozby, spirálovitý nárůst nákladů nebo na nevyhovující zařízení, než bude pozdě něco udělat.

Instalace na klíč

Budete v akci a budete přesunovat ve STEJNÝ DEN, ve kterém nainstalujete Xtraction. Není to žádný objemný systém, který vyžaduje týdny implementace. Dejte se do toho a získejte ta správná data.