Potřebuji poskytnout správná oprávnění svým zaměstnancům - ne více, ne méně.

ZLEPŠUJTE, NEPŘEKÁŽEJTE

Odejměte administrátorská práva bez dopadu na produktivitu.

Zlepšete svou bezpečnostní strategii se správou výsad.

ZABRAŇTE RANSOMWARE

FBI řadí správu výsad na třetí místo v jejich seznamu devíti kroků prevence.

Lepší řízení aplikace

Potřebujete něco víc, než jen bílou listinu.

Řízení aplikace je nezbytné pro blokování toho, co nemůžete opravit, jako je využití nulového dne a původních systémů. Ale dynamická bílá listina je jen částí rovnice.  

Potřebujete způsob odejmutí úplných administrátorských práv, která mohou způsobit průnik malware a jeho rozšíření po celé vaší organizaci. A musíte to udělat tak, aby to nebolelo uživatele. Protože co se stane, kdzž se uživatelé nemohou dostat k aplikacím, které potřebují? Zaplaví technickou podporu nebo budou hledat jiná řešení (stínová IT). A ve vašem systému se začnou množit zlá zranitelná místa.  

Být v rovnováze

Zabraňte spuštění neznámých aplikací, aniž byste uživatelům zabránili v přístupu k ověřeným aplikacím, které potřebují ke své práci.

Staňte se opravdovým obchodním partnerem
Potřebujete zvýšit efektivitu dodavatelského řetězce? Zrychlit službu, která generuje příjem? Nyní nejde jen o vypořádání se s bezpečnostními incidenty a frustrovanými uživateli.
Buďte ve shodě
Splňujte regulační požadavky, které vyžadují konkrétní řídící prvky pro správu výsad přístupu k IT, jako je SOX (Sarbanes-Oxley Act).
Zlepšete své řešení
Přidávejte, odebírejte nebo eliminujte výsady u uživatele, v aplikaci nebo úlohách. A umožněte samostatné zlepšení, když nastane výjimka.
Postarejte se o to, aby byli uživatelé šťastní
Když uživatelé nemají přístup k tomu, co potřebují ke své práci, nebudou potřebovat administrátorská práva. Nebude vám chybět uživatelská podpora a stínové IT.
Pomáhejte zabránit útokům
Odejměte široká administrátorská práva v podniku, která mohou vést k nekontrolovatelnému šíření malware.

Nová úroveň ovládání aplikace

Řízení aplikace Ivanti kromě správy výsad začleňuje další funkce určené k zabezpečení koncových bodů bez omezování uživatelské produktivity včetně řízení licencí a ověřených zlatých snímků.  

Řízení aplikace
Zesilte kontrolu a správu aplikací pro servery, pracovní stanice a prostředí SCCM.
[product summary]
[product summary]
[product summary]

Ochrana koncového bodu nemusí bolet

Zlepšete bezpečnost díky řízení aplikace, které nabízí více kontextových prvků ovládání a možosti zjišťování.  

Režim shromažďování dat

Získejte přehled o aplikacích ve vašem prostředí a o tom, kdo je používá, abyste mohli blokovat spuštění, všimnout si špatných stavů a rychleji reagovat.

Ověřené vlastnictví

Zabraňte spuštění neautorizovaného programu díky pravidlům pro oprávnění aplikace. Pokud aplikace není ověřena, jednoduše se nespustí.  

Dynamický přístup k bílé listině

Nastartujte rychle svou bezpečnost s dynamickým modelem důvěry a získejte přehled o aplikacích ve vašem prostředí s využitím zjišťovacích a studijních schopností.

Samostatně zvýšené výsady

Dejte svým uživatelům větší možnost spouštět aplikace, které můžete přijmout nebo zakázat podle jejich role.  

Strukturované řízení

Držte krok s mobilní pracovní silou díky řízení na všech zařízeních, kdykoli a kdekoli. Při správě výsad poskytněte co nejvíc potřebných podrobností.  

HLEDÁNÍ ROVNOVÁHY

ZLEPŠENÍ BEZPEČNOSTI BEZ DOPADU NA PRODUKTIVITU