Potřebuji

poskytnout správná oprávnění svým zaměstnancům - ne více, ne méně.

Zabraňte ransomware
FBI řadí správu výsad na třetí místo v jejich seznamu devíti kroků prevence.
Přečtěte Si Bílou Knihu
Správné zabezpečení koncových bodů — jednoduché provedení
Zlepšete svou bezpečnostní strategii se správou výsad.
Zjistěte Více
Zlepšujte, nepřekážejte
Odejměte administrátorská práva bez dopadu na produktivitu.
Získejte Technickou Příručku

Lepší řízení aplikace

Potřebujete něco víc, než jen bílou listinu.

Řízení aplikace je nezbytné pro blokování toho, co nemůžete opravit, jako je využití nulového dne a původních systémů. Ale dynamická bílá listina je jen částí rovnice.  

Potřebujete způsob odejmutí úplných administrátorských práv, která mohou způsobit průnik malware a jeho rozšíření po celé vaší organizaci. A musíte to udělat tak, aby to nebolelo uživatele. Protože co se stane, kdzž se uživatelé nemohou dostat k aplikacím, které potřebují? Zaplaví technickou podporu nebo budou hledat jiná řešení (stínová IT). A ve vašem systému se začnou množit zlá zranitelná místa.  

Být v rovnováze

Zabraňte spuštění neznámých aplikací, aniž byste uživatelům zabránili v přístupu k ověřeným aplikacím, které potřebují ke své práci.

Pomáhejte zabránit útokům
Odejměte široká administrátorská práva v podniku, která mohou vést k nekontrolovatelnému šíření malware.
Postarejte se o to, aby byli uživatelé šťastní
Když uživatelé nemají přístup k tomu, co potřebují ke své práci, nebudou potřebovat administrátorská práva. Nebude vám chybět uživatelská podpora a stínové IT.
Zlepšete své řešení
Přidávejte, odebírejte nebo eliminujte výsady u uživatele, v aplikaci nebo úlohách. A umožněte samostatné zlepšení, když nastane výjimka.
Buďte ve shodě
Splňujte regulační požadavky, které vyžadují konkrétní řídící prvky pro správu výsad přístupu k IT, jako je SOX (Sarbanes-Oxley Act).
Staňte se opravdovým obchodním partnerem
Potřebujete zvýšit efektivitu dodavatelského řetězce? Zrychlit službu, která generuje příjem? Nyní nejde jen o vypořádání se s bezpečnostními incidenty a frustrovanými uživateli.

Nová úroveň ovládání aplikace

Řízení aplikace Ivanti kromě správy výsad začleňuje další funkce určené k zabezpečení koncových bodů bez omezování uživatelské produktivity včetně řízení licencí a ověřených zlatých snímků.  

Řízení aplikace
Zesilte kontrolu a správu aplikací pro servery, pracovní stanice a prostředí MEM.
[product summary]
[product summary]
[product summary]

Ochrana koncového bodu nemusí bolet

Zlepšete bezpečnost díky řízení aplikace, které nabízí více kontextových prvků ovládání a možosti zjišťování.  

Strukturované řízení

Držte krok s mobilní pracovní silou díky řízení na všech zařízeních, kdykoli a kdekoli. Při správě výsad poskytněte co nejvíc potřebných podrobností.  

Samostatně zvýšené výsady

Dejte svým uživatelům větší možnost spouštět aplikace, které můžete přijmout nebo zakázat podle jejich role.  

Dynamický přístup k bílé listině

Nastartujte rychle svou bezpečnost s dynamickým modelem důvěry a získejte přehled o aplikacích ve vašem prostředí s využitím zjišťovacích a studijních schopností.

Ověřené vlastnictví

Zabraňte spuštění neautorizovaného programu díky pravidlům pro oprávnění aplikace. Pokud aplikace není ověřena, jednoduše se nespustí.  

Režim shromažďování dat

Získejte přehled o aplikacích ve vašem prostředí a o tom, kdo je používá, abyste mohli blokovat spuštění, všimnout si špatných stavů a rychleji reagovat.