Potřebuji

spravovat více, než jen mé PC (Správa Apple/Mac)

Zpráva Gartner

Průvodce nástroji správy klienta Gartner. Gartner je chytrý.
Stáhněte Si Zprávu

Spravujte všechny vaše koncové body

Správa Apple určená pro podnikání.
Datový List Produktu

Příběh úspěchu

Pomáhá školskému obvodu Granite School District uskutečnit svou základní výukovou misi
Přečtěte Si Síle

Spravujte iOS a macOS ve smíšeném prostředí

Není tajemstvím, že Apple zasahuje do podnikání s iPhony, iPady a Macy. Jestliže očekáváte, že budete spravovat zařízení Mac a Apple s čímkoli jiným, trend směřuje ke správě všech koncových míst jako součást strategie sjednocené správy koncových bodů. 

Uživatelé Apple chtějí oprávnění, ne přímo správu. Řešení Ivanti vám umožní spravovat iOs a Mac na uživatelské úrovni ve smíšeném prostředí. vše ve stejném toku práce pro správu PC a mobilních zařízení.

Správa Apple pro podnikání

IT týmy potřebují širší obraz jejich prostředí, hlubší náhled na jejich rizika a přehled o používaných přístrojích. Získejte přehled o krocích, které je třeba udělat. Přečtěte si analýzu Garnter a zjistíte jak.

Získejte přehled a řízení
Zařízení Apple jsou běžnými přístroji „BYOD“. Objevte je, umístěte je pod správu a spojte je se všemi uživateli.
Zlepšete produktivitu uživatelů a IT
Automatizujte IT úlohy při poskytování modernější zkušenosti uživatelům. Chraňte IT administrátory před přeskakováním mezi různými konzolami.
Mějte zařízení zabezpečené a aplikace aktualizované.
Vše aktualizujte, abyste předešli zranitelnostem. Braňte se bezpečnostním útokům a rizikům plynoucím z virů, ransomware a uživatelských změn konfigurace.
Řízení majetku, shody a nákladů
Řízení rizik a nákladů pomocí pokut, součtů, nadměrných licencí a nadměrné spotřeby energie ovlivňující vaši základní úroveň.
Sjednotit procesy správy koncového bodu
Udělat změny konfigurace nebo posunout balíčky univerzálně směrem k Macům, iPadům, iPhonům a dalším PC a mobilním platformám.
Řízení vzdělávání
Správa a zabezpečení školních technologií a zařízení ve třídě.

Podpořte uživatele Apple v podniku.

Uživatel je poslední koncový bod. Řešení od Ivanti automatizuje IT úlohy na zařízeních Apple, zvyšuje produktivitu IT při poskytování aktualizované, moderní zkušenosti uživatelům. Dobrou zprávou pro naše přátele v IT je, že správci nemusí přeskakovat mezi různými konzolami nebo managementskými paradigmy pro správu nebo zabezpečení Maců se zařízeními s Windows a s mobilními zařízeními . 

Endpoint Manager
Kombinujte možnosti správy systémů pro sjednocení správy koncového bodu.
Endpoint Security for Endpoint Manager
Operacionalizujte bezpečnost v integraci se správou systémů.

Prokázaní správa Mac

Pomáháme spravovat zařízení Mac společnostem již léta. Nyní poskytujeme vyzkoušené možnosti správy mobility podniku (EMM) pro všechny zařízení Apple s macOS a iOS. 

Dálkové ovládání zařízení Mac

Proč cestovat 30 a více minut kvůli 5minutové opravě? Vyřešte problémy uživatelů s efektivním vynaložením nákladů pomocí bezpečného dálkového ovládání zařízení Mac s HTML 5 z libovolného zařízení;

Zefektivnění poskytování a využití Macu

Použijte šablony zásobování pro automatizaci procesů aktualizace, včetně komunikace s uživateli, stanovení všech podporovaných a licencovaných aplikací a standardizace snímků Mac OS. Používejte macOS bez serverů Mac. 

Rychlé rozvinutí software a patchů

Využijte tisíce strojů za pouhé minuty. Organizujte, automatizujte a používejte operační systémy, distribuci software a projekty používání patchů uživatelům v různých skupinách na různých stupních využití. Instalujte software bez interakce koncového uživatele nebo jej prezentujte jako samoobslužný pracovní prostor pro koncové uživatele. 

Umožněte samoobslužný portál

Poskytněte konečnému uživateli pracovní prostředí, které pracovníkům nabízí vše k tomu, aby mohli vzájemně reagovat s IT a přístupovými aplikacemi společnosti, aktivy, obsahem a službami na jednom místě. Spojte se s funkcemi Apple MDM a využívejte obchod s aplikacemi Apple pomocí Device Enrollment Program (DEP) a the Volume Purchase Program (VPP).

Patche pro OS a aplikace pro Mac

Verze OS pro Apple OS mohou přinést aktualizaci strojů. Využívejte nové verze macOS bez serverů Mac. Využívejte stejné procesy pro patche, které používáte pro zařízení s Windows pro aplikaci patche na Mac nebo aplikace třetích stran. 

Znovuzískání softwarových licencí

Sledování využití software pomáhá optimalizovat vaše softwarové licence jako součást celkové strategie správy majetku. Získejte zpět nepoužívané licence a přidělte je tam, kde je to třeba.