POTŘEBUJIspravovat více, než jen mé PC (Správa Apple/Mac)

PŘÍBĚH ÚSPĚCHU

Pomáhá školskému obvodu Granite School District uskutečnit svou základní výukovou misi

Správa Apple určená pro podnikání.

ZPRÁVA GARTNER

Průvodce nástroji správy klienta Gartner. Gartner je chytrý.

Spravujte iOS a macOS ve smíšeném prostředí

Není tajemstvím, že Apple zasahuje do podnikání s iPhony, iPady a Macy. Jestliže očekáváte, že budete spravovat zařízení Mac a Apple s čímkoli jiným, trend směřuje ke správě všech koncových míst jako součást strategie sjednocené správy koncových bodů. 

Uživatelé Apple chtějí oprávnění, ne přímo správu. Řešení Ivanti vám umožní spravovat iOs a Mac na uživatelské úrovni ve smíšeném prostředí. vše ve stejném toku práce pro správu PC a mobilních zařízení.

Správa Apple pro podnikání

IT týmy potřebují širší obraz jejich prostředí, hlubší náhled na jejich rizika a přehled o používaných přístrojích. Získejte přehled o krocích, které je třeba udělat. Přečtěte si analýzu Garnter a zjistíte jak.

Řízení vzdělávání
Správa a zabezpečení školních technologií a zařízení ve třídě.
Sjednotit procesy správy koncového bodu
Udělat změny konfigurace nebo posunout balíčky univerzálně směrem k Macům, iPadům, iPhonům a dalším PC a mobilním platformám.
Řízení majetku, shody a nákladů
Řízení rizik a nákladů pomocí pokut, součtů, nadměrných licencí a nadměrné spotřeby energie ovlivňující vaši základní úroveň.
Mějte zařízení zabezpečené a aplikace aktualizované.
Vše aktualizujte, abyste předešli zranitelnostem. Braňte se bezpečnostním útokům a rizikům plynoucím z virů, ransomware a uživatelských změn konfigurace.
Zlepšete produktivitu uživatelů a IT
Automatizujte IT úlohy při poskytování modernější zkušenosti uživatelům. Chraňte IT administrátory před přeskakováním mezi různými konzolami.
Získejte přehled a řízení
Zařízení Apple jsou běžnými přístroji „BYOD“. Objevte je, umístěte je pod správu a spojte je se všemi uživateli.

Podpořte uživatele Apple v podniku.

Uživatel je poslední koncový bod. Řešení od Ivanti automatizuje IT úlohy na zařízeních Apple, zvyšuje produktivitu IT při poskytování aktualizované, moderní zkušenosti uživatelům. Dobrou zprávou pro naše přátele v IT je, že správci nemusí přeskakovat mezi různými konzolami nebo managementskými paradigmy pro správu nebo zabezpečení Maců se zařízeními s Windows a s mobilními zařízeními . 

Unified Endpoint Manager
Kombinujte možnosti správy systémů pro sjednocení správy koncového bodu.
Endpoint Security for Endpoint Manager
Operacionalizujte bezpečnost v integraci se správou systémů.

Prokázaní správa Mac

Pomáháme spravovat zařízení Mac společnostem již léta. Nyní poskytujeme vyzkoušené možnosti správy mobility podniku (EMM) pro všechny zařízení Apple s macOS a iOS. 

Znovuzískání softwarových licencí

Sledování využití software pomáhá optimalizovat vaše softwarové licence jako součást celkové strategie správy majetku. Získejte zpět nepoužívané licence a přidělte je tam, kde je to třeba. 

Patche pro OS a aplikace pro Mac

Verze OS pro Apple OS mohou přinést aktualizaci strojů. Využívejte nové verze macOS bez serverů Mac. Využívejte stejné procesy pro patche, které používáte pro zařízení s Windows pro aplikaci patche na Mac nebo aplikace třetích stran. 

Umožněte samoobslužný portál

Poskytněte konečnému uživateli pracovní prostředí, které pracovníkům nabízí vše k tomu, aby mohli vzájemně reagovat s IT a přístupovými aplikacemi společnosti, aktivy, obsahem a službami na jednom místě. Spojte se s funkcemi Apple MDM a využívejte obchod s aplikacemi Apple pomocí Device Enrollment Program (DEP) a the Volume Purchase Program (VPP).

Rychlé rozvinutí software a patchů

Využijte tisíce strojů za pouhé minuty. Organizujte, automatizujte a používejte operační systémy, distribuci software a projekty používání patchů uživatelům v různých skupinách na různých stupních využití. Instalujte software bez interakce koncového uživatele nebo jej prezentujte jako samoobslužný pracovní prostor pro koncové uživatele. 

Zefektivnění poskytování a využití Macu

Použijte šablony zásobování pro automatizaci procesů aktualizace, včetně komunikace s uživateli, stanovení všech podporovaných a licencovaných aplikací a standardizace snímků Mac OS. Používejte macOS bez serverů Mac. 

Dálkové ovládání zařízení Mac

Proč cestovat 30 a více minut kvůli 5minutové opravě? Vyřešte problémy uživatelů s efektivním vynaložením nákladů pomocí bezpečného dálkového ovládání zařízení Mac s HTML 5 z libovolného zařízení;

Přijmout uživatele Apple

Řešení Ivanti automatizuje IT úlohy na zařízení Apple