Potřebuji...

spravovat životní cykly mého IT majetku.

Ztráta hardware?
Mohli byste ztratit peníze a vystavit vaši organizaci riziku. Je čas na Ivanti.
Stáhněte Si Bílou Knihu
Bílá kniha zdarma
Automatizace je klíčem k úspěšné strategii ITAM, od získání po odchod.
Stáhněte Si Bílou Knihu
Žádné tabulky
Správa celkového majetku od začátku do konce.
Podrobnosti O Produktu

Spravujte svůj IT majetek

Starejte se o svůj majetek (a vaše uživatele) od získání po odchod

Pokud jsou uživatelé srdcem vaší organizace, pak majetek je krví, která je udržuje v chodu. Jeden nemůže přežít bez druhého. Aby uživatelé mohli fungovat na maximum, potřebují ke své práci správné nástroje.

správa IT majetku—při poznání stavu vašeho IT majetku od zakoupení po odstranění, je kriticky důležitá pro snížení nákladů a zvýšení produktivity. Navíc můžete snadno spravovat smlouvy a záruky prodejců, díky tomu máte informace pro lepší plánování a rozpočet.

Získejte vrcholnou kontrolu nad vaším majetkem

Servery, desktopy, laptopy,tiskárny a software—nezapomeňte na software. Efektivní správa IT majetku, které používají vaši zaměstnanci, může být výzva, bez ohledu na velikost vaší organizace.  

Detekce majetku
Objevte a zaznamenejte nové nákupy spolu s vlastněným hardware a software, abyste věděli, co máte a kde to máte, od získání po likvidaci.
Zvýšení produktivity
Dejte koncovým uživatelům správné nástroje ve správnou dobu, snižte prostoje systému a vhodně plánujte obnovu hardware podle rozpočtu.
Snížení nákladů na údržbu
Snadno zjistíte, jaký hardware je třeba koupit, aktualizovat a udržovat kvůli snížení nákladů a zachování majetku v dobrém stavu.
Maximalizujte použití majetku
Získejte přehled o majetku, který je k dispozici a po ruce, aby neležel na polici.
Flexibilní správa aktiv
S lepšími informacemi se můžete lépe rozhodovat za pochodu. Automaticky importujte a sledujte záruční, nájemní a smluvní informace.
Automatizované procesy
Jasné a akční cesty událostí jako nakládání a vykládání zaručují nejvyšší efektivitu vašeho majetku a zaměstnanců.

Správa IT majetku pro budoucnost vašeho podnikání

Váš starý způsob zaznamenávání majetku je náročný na čas a chaotický. Aktualizace tabulky s podrobnostmi o každém kusu hardware a software, které vaše organizace vlastní, může být práce na plný úvazek. Stále vám to nedává přehled, který potřebujete k tomu, abyste předpověděli, kdy aktualizovat, opravit nebo koupit nový majetek, aby se vaše IT mohlo vyrovnat s rostoucími a měnícími se požadavky vaší společnosti. Když máte řešení, které se postará o vše, co budete potřebovat k řízení vašeho majetku od nákupu po dobu životnost, nebudete bezmocní a nezůstanete vzadu.

Ivanti Neurons for ITAM

Sledujte životní cykly majetku.

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Získávejte okamžité přehledy o výdajích do vašeho softwareového prostředí a aplikací.

Kompletní správa IT majetku bez práce

Proč nepřijmout řešení, které sleduje životní cyklus každého jednotlivého majetku od chvíle, kdy se objeví? Představte si, co byste mohli stihnout, kdybyste nemuseli dělat práci manuálně.

Konektory B2B

Získejte přímý vstup od svých prodejců včetně čísel PO, záručních informací, atd. Získejte přesná data od začátku.

Akční rozhraní s obchodní hodnotou

Uvidíte celé prostředí ITAM zobrazené na atraktivním, infografickém panelu. Získejte inteligentní přehled o ROI a pak provádějte činnosti odkudkoli.  

Skenování čárového kódu

Spravujte svůj majetek bez ohledu na umístění a zlepšete přesnost zadávání dat. Skenujte majetek společnosti při jeho pořízení—nebo na každém stupni jejich životního cyklu—a synchronizujte s existujícími daty.

Bezbolestná integrace

Ať už používáte naše produkty nebo řešení od Microsoft, Service Now, Remedy či jiných prodejců, správce majetku poskytuje životně důležité spojení mezi zjišťováním, servery, koncovými body a dohodnutou úrovní služeb, abyste měli veškerá data, která potřebujete.  

Procesy životního cyklu

Motor procesu je páteří správy životního cyklu správy majetku pro koncové body. Tento motor zahrnuje procesy jako nakládání a vykládání, přihlášení a odhlášení, pořízení a likvidaci.

Přizpůsobená řešení

Balík správy IT majetku poskytuje řešení, která se mohou přizpůsobit tak, aby vyhovovalo potřebám a optimalizovalo váš IT majetek.