Potřebuji

spravovat svá mobilní zařízení.

Produktivita uživatele kdykoli a kdekoli

Moderní uživatelé očekávají, že v dnešním vzdáleném prostředí dokončí svou práci pomocí různých zařízení.

Získat whitepaper

Podívejte se, jak to funguje

Buďte produktivní na VŠECH vašich zařízeních.
Podívejte Se Na Video

Správa podnikové mobility

Flexibilní volby pro MDM, registraci, využívání aplikací a zabezpečení.
Zjistěte Více

Správa podnikové mobility (EMM)

Mobilita mění to, jak žijeme a pracujeme

87 % všech duševně pracujících zaměstnanců v podnicích používá PC a alespoň jedno mobilní zařízení pro dokončení své denní práce (EMA). Zaměstnanci už nejsou připoutáni ke stolním počítačům na jednom místě, ale jsou neustále v pohybu, přičemž používají řadu zařízení a přihlašují se k mnoha aplikacím. S firemními i osobními zařízeními typu BYOD potřebují nutně správu a integraci do IT systémů správy společnosti bez kompromisů se zabezpečením nebo osobním přístupem.

Správa a zabezpečení zařízení iOS, Android, Windows a Mac přes EMM

Spravujte své koncové body zrovna jako svá mobilní zařízení při jejich registraci, využívání profilů a postupů, konfiguracích e-mailových účtů nebo při uplatňování omezení. A nedělejte si starosti, volba zástupce je rovněž k dispozici.

Efektivně podpořte mobilní uživatele
Podpořte mobilitu a umožněte svým uživatelům pracovat na jakémkoli zařízení s důvěrou, že jsou dostupná bezpečnostní opatření, která chrání firemní informace napříč koncovými body.
Zjednodušte administrativu
Ať jsou postupy konzistentní a snadné. Implementujte jednoduchou uživatelskou politiku pouze jednou a použijte ji ve všech zařízeních vašich uživatelů.
Spravujte zařízení typu BYOD
Nemělo by záležet na tom, kdo vlastní hardware. Spravujte přístup k firemním informacím, aniž byste narušili osobní data uživatele.
Zabezpečte to, na čem záleží
Reagujte rychle v případě ztraceného nebo ukradeného zařízení a chraňte firemní obsah, ke kterému mají uživatelé přístup.
Buďte IT v „jednotě“
Spravujte a zabezpečujte všechna zařízení vašich uživatelů v jednom unifikovaném systému.
Společná zkušenost
Poskytněte zkušenost s rozhraním a navigací, která je konzistentní od stolního počítače po tablet a chytrý telefon.
EMM styl nebo zástupce
Proč si vybírat? Dopřejte si to nejlepší z obou světů, spravujte svá zařízení přes EMM A ponechte si volbu využít styl správy založený na výkonném zástupci.
Zabezpečení provozu
V kombinaci se zabezpečením koncového bodu snadno izolujte zasažená zařízení v případě jejich porušení, automaticky aktualizujte software a uveďte zařízení zpět na síť.

Podpořte své uživatele a posilte své IT

Cíl správy a zabezpečení mobilních zařízení je snadný se dvěma integrovanými řešeními od Ivanti: Endpoint Manager a Endpoint Security for Endpoint Manager. 

Možnosti integrované správy mobility podniku (EMM) vám umožní používat stejnou konzoli, kterou využíváte pro správu systémů a zabezpečení, abyste spravovali rovněž mobilní zařízení ve vašem prostředí.

Unified Endpoint Manager
Spravujte všechny přístroje vašich uživatelů z jedné konzoly pro správu.
Endpoint Security for Endpoint Manager
Poskytuje vícevrstvou ochranu, aniž by uživatelé museli přerušovat své obchodní činnosti.

Podpořte mobilitu s důvěrou

Možnosti správy mobility podniku (EMM) pro efektivní správu a zabezpečení mobilních zařízení ve vašem prostředí.

Správa mobilních aplikací

Aktualizujte aplikace na zařízeních, dávejte aplikace na černou nebo bílou listinu a nastavujte pravidla pro přístup. Spravujte podnikové aplikace nebo aplikace třetích stran od iTunes nebo Google Play. Instalujte nebo odstraňujte aplikace na základě tzv. chytrých postupů (podle role, polohy, typu zařízení nebo jiných kritérií).

Správa mobilních zařízení

Zjednodušte inventář, konfiguraci a správu vašich mobilních zařízení. Snadno vytvářejte profily, vynucujte omezení, a nastavujte a posilujte bezpečnostní postupy.

Správa mobilního zabezpečení

Vymazávejte firemní aplikace selektivně a udržujte bezpečnost v případě, že se zařízení ztratí nebo je ukradeno. Detekujte jailbreaknutá nebo rootnutá zařízení, posilujte standardy hesla a jiné konfigurace a kontrolujte přístup zařízení k firemním sítím a datům.

Podpora VPP a DEP pro Apple

Pomocí programu Volume Purchase Program (VPP) pro Apple snadno získejte a distribuujte aplikace v AppStore. Registrujte zařízení rychle a snadno s plnou podporou programu Device Enrollment Program (DEP) pro Apple. A nejlepší ze všeho je, že DEP lze použít napříč zařízeními macOS, iOS a tvOS.

EMM pro Mac a Windows 10

Spravujte svá zařízení s Mac nebo Windows 10 zrovna jako svůj chytrý telefon. S možnostmi správy mobility podniku pro Mac a Windows 10 můžete rozšířit svou zkušenost se správou mobility na notebooky vašich uživatelů a další zařízení.

Robustní mobilní zařízení

Mobilní zařízení se systémem Windows 10, Android a iOS lze snadno migrovat, modernizovat a aktivovat hlasem, a to využitím technologie ve skladu i v dodavatelském řetězci. Zvyšte přesnost a efektivitu bez úprav nebo výměny IT či hostitelských systémů.