Potřebuji...

migrovat má zařízení na Android, iOS a Windows 10

Migrace webové aplikace

Spouštějte SAP, Oracle a další webové aplikace na výkonném prohlížeči Velocity Browser.

Dozvědět Se Více
Podívejte se, jak to funguje

Připojte se snadno ze zařízení Android, iOS a Windows 10 k existujícím podnikovým systémům.

Sledovat Video
Modernizace Telnetu

Modernizované telnetové a webové aplikace pro Android, iOS a Windows 10.

Proč Modernizovat?

Doručit software, který dává smysl

Rychlý trénink, lepší výsledky

„[Velocity] změnil všechny funkční klávesy na tlačítka. Teď navigují a místo ‘F3=ZPĚT’ stisknou tlačítko ‘ZPĚT’. Pro nového člověka to dává smysl."

Podívejte se, jak společnost Dorman Products zlepšila přesnost a zákaznický servis pomocí služby Velocity. Chybné výběry sníženy o 86%!

V jaké fázi mobilní migrace příští generace se nacházíte?

Podle průzkumů plánuje více než polovina profesionálů provozujících sklady aktualizaci své mobility, protože současná zařízení stárnou a blíží se ke konci své životnosti. Společnost Ivanti vám pomůže vytěžit z vaší migrace co nejvíc.

Modernizace stávajících aplikací
Jak posouváte mobilní webové rozhraní kupředu díky využití zkušeností s dotykovým displejem, které vaši zaměstnanci očekávají?
Přidejte hlas kvůli produktivitě
Hlas může pomoci. Uživatelé, kteří využívají hlas s aplikací Speakeasy od Wavelink ušetří více než 500 000 USD každý rok. Kolik ušetříte? Začněte teď.
Modernizace telnetových aplikací
Aktualizujte „klíčování“ a naplno využijte vše, co Android, iOS a Windows 10 nabízí: dotykovou obrazovku, intuitivní navigaci a zkušenost chytrého telefonu. Vaše pracovní síla si to zaslouží.
Vyberte svůj preferovaný mobilní počítač
Nositelná elektronika, přístroje do ruky nebo tablety – máte možnosti k modernizaci pomocí konzistentní uživatelské zkušenosti.
Snadné nasazení
Modernizace je snadná s pomocí Velocity. Není potřeba mít prostředníka mezi mobilním přístrojem a vaším hostitelem. Implementace je snadná a rychlá.
Vtáhněte zaměstnance do plnění úkolů
Nedovolte, aby prohlížeč představoval bezpečnostní riziko. Nenechte své zaměstnance u prohlížečů a zaměřte se na každodenní úkoly. Buďte produktivnější. To je klíč.
Vylepšete původní aplikace
Velocity přesouvá stávající aplikace z prohlížeče do zařízení s dotykovým displejem a operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Využijte své aplikace pro průmyslový prohlížeč nebo CETem ve svém novém mobilním zařízení.
Zlepšete tok práce
Pokročilé skriptování vám umožňuje optimalizovat toky práce. Separujte data z čárového kódu do polí, zdůrazněte důležité informace, přizpůsobte barvy pro výstrahy, chyby, apod.

Všechny nástroje, které potřebujete k migraci na moderní velkoobchod, na jednom místě

Emulace terminálu a webové aplikace mají dlouhou a prověřenou historii. Investovali jste do těchto systémů a chcete si být jisti, že je využijete, i když objevíte novou, rostoucí generaci hardwaru mobilních telefonů pro vaši pracovní sílu. Výzva spočívá v tom, že jste používali WinCE nebo Windows Mobile pro jednu nebo dvě generace přístrojů. 

Máme odpovědi. Jsou to produkty, které potřebujete k modernizaci a migraci na Android, iOS a Windows 10.

Rychlá a levná migrace

Při migraci na moderní operační systémy nebudete muset být vzhůru do noci. To je naprosto jasná věc díky novým funkcím, ke kterým budete mít přístup.  

Přizpůsobitelný
Přizpůsobitelný

Vytvořte uživatelské klávesnice, které nabízí jen ty klávesy, které jsou relevantní pro příslušnou fázi pracovního toku. Přidáním značkových prvků a barevných schémat pak vytvoříte vlastní aplikace.

Dejte hlas produktivitě
Dejte hlas produktivitě

Speakeasy, který umožní hlasovou aplikaci, je stejně jednoduchý v systému Android jako v osvědčených stávajících systémech.

Modernizace stávajících aplikací
Modernizace stávajících aplikací

Vaše stávající a ověřené „klíčování“ se stává aplikací Android — spolu s navigací pomocí dotyku displeje, jasného a intuitivního UX a plně barevné grafiky. Budete muset poslat své zaměstnance domů, protože je budou chtít neustále používat!

Integrita hostitelské aplikace
Integrita hostitelské aplikace

Co se systémem, do kterého jste již investovali a optimalizovali ho? Výběr přístroje se systémem Android a modernizace vaší telnetové nebo webové aplikace s Velocity — i s přidáním hlasu — znamená, že můžete přeskočit na Android, aniž byste se dotkli vaší hostitelské aplikace.

Vyrobeno pro Android, iOS, Windows 10
Vyrobeno pro Android, iOS, Windows 10

Platformu Velocity jsme vytvořili doslova proto, abyste se vyhnuli bolesti, nákladům a rizikům migrace. Pokud jste přemýšleli nad migrací, ale nevěděli jste, jak se do ní pustit, teď je ten čas. 

Žádný prostředník
Žádný prostředník

Platforma Velocity se skládá z mobilní aplikace/prohlížeče a administrativní konzoly. Není potřeba mít komplikace mezi mobilním přístrojem a vaší hostitelskou aplikací.