POTŘEBUJI...migrovat má zařízení na Android.

MODERNIZACE TELNETU

Migrujte své stávající funkce telnetu do Velocity a Androidu.

Připojte se snadno ze zařízení Android k existujícím podnikovým systémům.

MIGRACE WEBOVÉ APLIKACE

Spouštějte SAP, Oracle a další webové aplikace na výkonném prohlížeči Velocity Android Browser.

Doručit software, který dává smysl

Rychlý trénink, lepší výsledky

„[Velocity] změnil všechny funkční klávesy na tlačítka. Teď navigují a místo ‘F3=ZPĚT’ stisknou tlačítko ‘ZPĚT’. Pro nového člověka to dává smysl."

Podívejte se, jak společnost Dorman Products zlepšila přesnost a zákaznický servis pomocí služby Velocity. Chybné výběry sníženy o 86%!

V jaké fázi migrace na Android se nacházíte?

Podle průzkumů plánuje více než polovina profesionálů provozujících sklady aktualizaci své mobility, protože současná zařízení stárnou a blíží se ke konci své životnosti. Společnost Ivanti vám pomůže vytěžit z vaší migrace co nejvíc.

Zlepšete tok práce
Pokročilé skriptování vám umožňuje optimalizovat toky práce. Separujte data z čárového kódu do polí, zdůrazněte důležité informace, přizpůsobte barvy pro výstrahy, chyby, apod.
Vylepšete původní aplikace
Velocity od Wavelink je způsob, jak přesunout stávající aplikace z prohlížeče do zařízení s dotykovým displejem a operačním systémem Android. Využijte své aplikace pro průmyslový prohlížeč nebo CETem ve svém novém mobilním zařízení.
Vtáhněte zaměstnance do plnění úkolů
Nedovolte, aby prohlížeč představoval bezpečnostní riziko. Nenechte své zaměstnance u prohlížečů a zaměřte se na každodenní úkoly. Buďte produktivnější. To je klíč.
Snadné nasazení
Modernizace je snadná s pomocí Velocity. Není potřeba mít prostředníka mezi mobilním přístrojem a vaším hostitelem. Implementace je snadná a rychlá.
Vyberte svůj preferovaný mobilní počítač
Nositelná elektronika, přístroje do ruky nebo tablety, to vše jsou možnosti pro systém Android. Využijte optimální přístroj a nechte nás postarat se o zbytek.
Modernizace telnetových aplikací
Aktualizujte „klíčování“ a naplno využijte vše, co Android nabízí: dotykovou obrazovku, intuitivní navigaci a zkušenost chytrého telefonu. Vaše pracovní síla si to zaslouží.
Přidejte hlas kvůli produktivitě
Hlas může pomoci. Uživatelé, kteří využívají hlas s aplikací Speakeasy od Wavelink ušetří více než 500 000 USD každý rok. Kolik ušetříte? Začněte teď.
Modernizace stávajících aplikací
Jak posouváte rozhraní mobilního webu kupředu kvůli využití zkušeností s dotykovým displejem, kterou vaši uživatelé očekávají od systému Android? Odpovědí je prohlížeč Velocity od Wavelink.

Všechny nástroje, které potřebujete k migraci na systém Android na jednom místě

Emulace terminálu a webové aplikace mají dlouhou a prověřenou historii. Investovali jste do těchto systémů a chcete si být jisti, že je využijete, i když objevíte novou, rostoucí generaci hardwaru mobilních telefonů včetně možností se systémem Android pro vaši pracovní sílu. Výzva spočívá v tom, že jste používali WinCE nebo Windows Mobile pro jednu nebo dvě generace přístrojů.

Máme odpovědi. Jsou to produkty, které potřebujete k modernizaci a migraci na Android.

Rychlá a levná migrace

Při migraci na Android nebudete muset být vzhůru do noci. To je naprosto jasná věc díky novým funkcím, ke kterým budete mít přístup.  

Žádný prostředník

Platforma Velocity se skládá z mobilní aplikace/prohlížeče a administrativní konzoly. Není potřeba mít komplikace mezi mobilním přístrojem a vaší hostitelskou aplikací.

Vyrobeno pro Android

Platformu Velocity jsme vytvořili doslova proto, abyste se vyhnuli bolesti, nákladům a rizikům migrace na Android. Pokud jste přemýšleli nad migrací, ale nevěděli jste, jak se do ní pustit, teď je ten správný čas.

Integrita hostitelské aplikace

Co se systémem, do kterého jste již investovali a optimalizovali ho? Výběr přístroje se systémem Android a modernizace vaší telnetové nebo webové aplikace s Velocity — i s přidáním hlasu — znamená, že můžete přeskočit na Android, aniž byste se dotkli vaší hostitelské aplikace.

Modernizace stávajících aplikací

Vaše stávající a ověřené „klíčování“ se stává aplikací Android — spolu s navigací pomocí dotyku displeje, jasného a intuitivního UX a plně barevné grafiky. Budete muset poslat své zaměstnance domů, protože je budou chtít neustále používat!

Dejte hlas produktivitě

Speakeasy, který umožní hlasovou aplikaci, je stejně jednoduchý v systému Android jako v osvědčených stávajících systémech.

Přizpůsobitelný

Vytvořte uživatelské klávesnice, které nabízí jen ty klávesy, které jsou relevantní pro příslušnou fázi pracovního toku. Přidáním značkových prvků a barevných schémat pak vytvoříte vlastní aplikace.

OD VAŠÍ HLADKÉ INTEGRACE

VÁS DĚLÍ JEN NĚKOLIK KROKŮ