POTŘEBUJI... optimalizovat můj software a hardware.

CÍLOVÝ MODEL

Tato cestovní mapa ITAM vás zavede na správnou cestu. Kde se nacházíte na cestě správy IT majetku?

3 snadné kroky pro úspěch ITAM. Nejlepší blogový příspěvek všech dob? Možná.

ROZVRSTVENÝ PŘÍSTUP

Podívejte se, jak vaše organizace může využít naše komplexní řešení správy majetku.

ŠETŘETE SVŮJ ROZPOČET NA IT

Objevte úplný potenciál vašeho IT majetku.

Bez ohledu na průmyslové odvětví nebo typ podniku je pravděpodobné, že budete dohlížet na spoustu hardware a software. Od stolních počítačů po notebooky, od tiskáren po chytré telefony -- vaši uživatelé budou potřebovat tato zařízení a software, který na nich běží, aby mohli svou práci dělat efektivně.

Vaší prací je ve stejném čase optimalizovat výkon IT majetku—vše při snaze snižovat náklady. Potřebujete řešení ITAM, ve kterém bude váš majetek pracovat pro vás pilněji.
 

Nemůžete řídit něco, o čem nic nevíte

Většina organizací připouští, že nemají ponětí, jaký hardwarový a softwarový majetek existuje v jejich prostředí. Zní vám to povědomě? Nemějte žádné pochyby a s Ivanti se přesvědčte, že je váš majetek využit naplno.

Automatizované toky práce
Automatizujte procesy zajišťující, že nově přijatí zaměstnanci budou mít naplněny své IT potřeby hned první den. A chraňte se před tím, aby bývalí zaměstnanci odcházeli s aktivy, licencemi či jiným firemním majetkem.
Minimalizujte prostoje
Čas jsou peníze. Eliminujte prodloužený prostoj kvůli poruše hardware pomocí včasných procesů údržby a výměny.
Optimalizace licence
Pomocí náhledu na využití software můžete snadno identifikovat a znovu získat nevyužívané licence a ty, které se vůbec nepoužívají.
Automatické zjišťování
Zjistěte hardwarový a softwarový majetek automaticky—spravovaný i nespravovaný—, který je připojen k síti.

Znalosti jsou síla

Řešení Ivanti přináší znalosti o existujícím majetku, který je v síti—a o nových nákupech. A to je síla...čistá, ryzí, syrová, adrenalinová síla. Můžete objevovat majetek, který je životně důležitý pro vaši činnost, poskytuje náhled pro informovaná rozhodnutí a pomáhá co nejvíce využít vaše IT investice.

Celková optimalizace hardware a software.
Asset Manager
Aby váš majetek pracoval po celou dobu jeho životnosti.
Optimalizátor licence
Maximalizujte své softwarové licence a přestaňte zbytečně utrácet.
Přesun správu softwarového majetku do datového centra.

Optimalizujte své investice do hardware a software

Počítačový hardware není levný. Softwarové licence mohou stát ještě více. Zasloužíte si správné nástroje, abyste mohli vše provádět na nejvyšší možné úrovni.

Optimalizace hardware

Získejte podrobné informace o stavu vašeho hardware v průběhu jeho životního cyklu včetně informací jako plán obnovy, údržba a hardwarové požadavky na software.  

Reklamace software

Reklamujte nevyužité licence u svého prodejce software a požadujte přerozdělení nebo nové vyjednávání. Zaměřte se na nebo vyhněte se minimálnímu rušení konkrétních uživatelů nebo skupin uživatelů.  

Sjednocený pohled

Ať už spravujete software, hardware, server, klienta, virtuální, fyzický nebo cloudový majetek, balík pro správu IT majetku vám nabízí snadný, komplexní přehled o vaší pozici ITAM.

Optimalizace software

Zobrazte informace o využití software v reálném čase kvůli optimalizaci licencí. Podrobně hledejte údaje jako název zařízení, kdy byl software používán naposled, kolikrát byl spuštěn a dobu trvání.

STAŇTE SE „ODBORNÍKEM, KTERÝ VÍ O MAJETKU VŠE“

DEJTE SI TENTO TITUL NA LINKEDIN