Potřebuji

levně poskytnout aplikace uživatelům.

Datový list
Automatizace využití software s aplikací Endpoint Manager.
Stáhněte Si
Nová příručka Gartner
Průvodce nástroji správy klienta Gartner
Přečtěte Si Zprávu
Správa aplikací
Zvyšte zabezpečení koncových bodů a snižte pracovní zatížení IT.
Stáhnout

Poskytování IT aplikací

Je čas na to, abyste automatizovali používání software

Není nadsazené říct, že mnoho IT oddělení stále instaluje nové aplikace, aktualizace a patche ručně nebo spoléhají na to,že si to udělají uživatelé sami. Takový proces zabere čas a je náročný na lidské chyby. Některé stroje mohou zůstat nepovšimnuty nebo nemají nejnovější patche. A pokud aplikace instaluje několik techniků, může to přinést různá nastavení, což vytváří dominový efekt. Jakmile později poskytujete podporu těmto strojům, můžete strávit čas navíc odstraňováním problémů, protože se nemůžete spolehnout na to, že nastavení je stále stejné. Podívejte se, jak to děláme.

Vezměte několik aplikací a všude je používejte

Jak se dnes může jakákoli organizace libovolné velikosti obejít bez nástroje pro automatickou správu? S řešením od Ivanti nyní můžete urychlit přípravu software a zpřístupnit jej uživatelům.

Automatický projekt rozvinutí software
Používejte rychlejší způsoby testování a využívání. Odstraňte bolesti hlavy plynoucí z nasazování a poskytování softwarových projektů.
Distribuce na více platforem v řádu minut
Využívejte tisíce strojů, na kterých běží různé operační systémy, kdykoli a bez nutnosti blokovat drahé firemní pásmo.
Nabídněte uživatelům pohodlný obchod s aplikacemi
Aktualizujte způsob poskytování aplikací pomocí modernějšího samoobslužného přístupu.
Získejte kontrolu nad bezpečností software
Převezměte kontrolu nad aplikacemi od okamžiku instalace pomocí kontroly nad právy a oprávněními, která byla poskytnuta uživatelům.
Sledujte licence a reklamujte ty, které se nepoužívají
Seznamte se s využitím software a vraťte veškerý nepoužívaný software k novému rozdělení. Zachovejte rychlou návratnost investic do vašeho software.

Zákazníci z celého světa se obrací k řešení od Ivanti

Projekty využívání software a migrace trvají příliš dlouho. Ale je zde dobrá zpráva. S oceňovaným klientským software na správu klienta od Ivanti můžete distribuovat software na více platforem v řádu minut a s využitím minimální infrastruktury a provozu na síti. Řešení od Ivanti umožňuje zrychlit projekty distribuce software. Každá fáze využití je více automatizovaná a snadno se sleduje. Když se procesy opakují, váš úspěch lze lépe předvídat. 

Endpoint Manager
Řízení aplikace

Spolehněte se na vyzkoušené možnosti

To, co dělá technologie správy aplikací od Ivanti skutečně výjimečné, je způsob, jakým vám pomáhají modernizovat IT tak, aby vyhovovalo potřebám vašich uživatelů. . 

Sledování projektů využití

Nové operační systémy a bezpečnostní procesy vyžadují rychlejší způsob řízení a využití software Nástroje pro využití software od Ivanti odstraňují bolesti hlavy plynoucí z nasazování a poskytování projektů zvětšující se skupině osob a pomáhá zefektivňovat interakci s procesy změny a kontroly.

Sledování postupu využití

Osvědčuje postup v každé fázi projektu pomocí vnitřního Ganttova grafu a investorům poskytuje automatizované aktualizace postupu u každého projektu. Je perfektní pro zachování softwarových aktualizací a patchů pro operační systémy další generace, jako jsou Windows 10 A Mac OS X.

Pracovní prostoru koncového uživatele

Přináší aplikace skupinám uživatelů prostřednictvím přizpůsobeného prostoru koncového uživatele nebo firemního katalogu služeb. Pomáhá snižovat servisní události, umožňuje uživatelům iniciovat schválené instalace a umožňuje rychlejší odstraňování problémů pomocí detailní historie.

Patentovaná technologie distribuce

Patentovaná technologie podnikové distribuce rozptyluje velké balíky s minimální šířkou pásma bez určené rekonfigurace hardware nebo routeru. Například distribuujte balík 10000 uživatelů za 10 až 20 minut tím, že poskytnete přístup k balíkům, které již jsou na síti.. Přizpůsobená konfigurace zjednodušuje řízení šířky pásma.

Cíloví uživatelé a více platforem

Shromážděte aplikace, včetně nezbytně nutných balíků a složených balíků v jedné operaci. Stanovte pořadí využití každé aplikace. Používejte balíky kdekoli zaměřováním na uživatele a inteligentní distribucí software konkrétním zařízením uživatelů v minutách. Poskytuje balíky pro platformy Windows, Mac, iOS, Android, aLinux.

Správa a reklamace softwarových licencí

Udělejte si laskavost a sledujte software od chvíle, kdy jej nainstalujete. Jakmile budete chtít znovu naplnit váš zásobník licencí, nastavte funkci softwarového majetku na reklamaci software, který se nepoužíval v časovém rámci určeném IT. Můžete rovněž vyloučit uživatele, ze kterých nechcete vybírat.