Potřebuji

Dálkově ovládat libovolné PC nebo Mac odkudkoli.

Proč my?
Tři dobré důvody, proč se na nás podívat.
Podívejte Se Na Video
Nová příručka Gartner
Průvodce nástroji správy klienta Gartner
Přečtěte Si Zprávu
Datový list
Spravujte všechna uživatelská zařízení pomocí Endpoint Manager
Podrobnosti O Produktu

Představte si IT tým, jak se snaží poskytovat podporu koncovým uživatelům bez software pro dálkové ovládání

Představte si jediného správce sítě, který má za úkol vyřešit problémy ve 20 školách ve školském obvodu ručně. Nebo IT pracovníka s průměrným množstvím 750 požadavků na servisní zásah za měsíc, který poskytuje technickou podporu ručně. Znamená to více cestování, více nepříjemností, delší čas a vyšší náklady. 

S dálkovým ovládáním můžete analyzovat systémy, řešit problémy a redukovat návštěvy na místě. Můžete ovládat téměř jakýkoli počítač dálkově z libovolného počítače zabezpečeným přístupem přes prohlížeč a podporovat uživatele kdekoli na vyžádání.

Proč cestovat 30 a více minut kvůli 5minutové opravě?

Eliminujte dobu řízení do každého místa, omezte návštěvy na místě a ušetřete stovky hodin a hromady peněz. Řešte problémy efektivně komunikací s uživateli. 

Rychlé řešení problémů
Efektivní zvládnutí problémů, aniž by bylo třeba odcházet od stolu. Šetří až tisíce hodin.
Kdekoli ze zařízení
Dálkové ovládání z libovolného zařízení - vašeho PC, tabletu či chytrého telefonu - pomocí ovladače s HTML 5
Vestavěná bezpečnost
Uživatelé vědí, kdy se správná IT osoba připojí k jejich zařízení a přebírá řízení. Relace jsou šifrovány a přihlašovány kvůli následnému auditu.
Interakce a komunikace
Někdy je vzdělávání tím nejlepším způsobem, jak pomoci. Použijte nástroje k chatování, kreslení nebo prezentaci.

Dálková reagující služba.

Uživatelé IT služeb jsou na místě řidiče, což znamená, že IT oddělení musí uspokojit rostoucí očekávání pracovníků a nepřetržitě zabezpečovat firemní síť. Být schopen podporovat uživatele pomocí dálkově ovládaných možností znamená dlouhou cestu v naplňování očekávání a zlepšování účinnosti.

Endpoint Manager
Integrované dálkové ovládání pro komplexní správu zařízení

Funkce dálkového ovládání v podrobnostech

Objevte klíčové funkce dálkového ovládání, které každý den používají tisíce organizací. 

Komunikace s uživateli

Sdělujte uživatelům, jak budou řešeny jejich problémy, pomocí chatu a kreslení při ovládání jejich zařízení. Nástroje pro kreslení umožňují ukázat na objekt, kreslit od ruky a zvýraznit konkrétní oblasti na ploše.

Zabezpečení a správa podle rolí

Správa podle rolí zaručuje, že IT správci mohou dálkově ovládat zařízení pracovníků, jejichž správa jim je přidělena. Uživatelé vědí, kdy se jejich zařízení bude kontrolovat a kdo to bude provádět. 

Auditní zprávy

Centralizované podávání zpráv a informací z auditu o každé dálkově ovládané relaci přidává další bezpečnost. 

Zahajte činnosti

Otevřete okno s konverzací, přesuňte soubory, spusťte aplikace, spusťte programy na zařízení nebo restartujte a nastavte zařízení dle potřeby.  

Využívá cloudová servisní zařízení

Všechna dálkově ovládaná data používaná ke kontrole uživatelských zařízení prostřednictvím cloudových servisních zařízení jsou šifrována přes VPN. Splňuje bezpečnostní standardy jako FIPS 140-2.

Podpora prohlížeče

Poskytuje podporu s využitím prohlížeče s HTML 5. Používejte větší tablet, jste-li na cestách nebo se kdykoli přihlaste do počítače a proveďte údržbu na PC nebo zařízení Mac uživatele. Prohlížecí zařízení nevyžaduje další software nebo pluginy a proto není třeba je následně odinstalovávat.