Potřebuji...

zajistit shodu, abychom přežili příští audit software.

Vyhněte se chybám
Jaké jsou nejčastější chyby, která vás během auditu budou stát peníze?
Sledujte Nyní
Začněte vytvářet svůj plán
Příručka Jak přežít audit software v 10 krocích
Stáhněte Nyní
Jste připraveni na audit?
Váš příští audit může čekat v poště. Jste připraveni? Většina organizací říká, že nikoli.
Podívejte Se Na Stavy

Přežití auditu software

Prodejci software chtějí vaše peníze.

Prodejci software chtějí vytěžit kapitál z vašich neefektivních metod sledování licencí. Pokud váš podnik stále přihlašuje licence v tabulkovém procesoru (dobře, je to pořád lepší, než na ubrousku), je zde dobrá šance, že budete platit více.  

Více než dvě třetiny organizací může v příštím roce očekávat audit. Více než polovina podniků dále hlásí, že za 12 měsíců byli auditováni více než jednou—a výsledek může být nákladný. Spousta organizací ve snaze vyhnout se těmto nákladům nakupuje mnoho licencí, ale to je plýtvání penězi a je to úplně zbytečné. Ivanti vám dává jistotu do vašeho přístupu k licencím tím, že vám pomáhá proaktivně spravovat vaše prodejce.

Přežijte svůj příští audit software se sebedůvěrou

Důvěrná znalost toho, jaký software má být zakoupen—a co je důležitější, jaký má být použit—je nezbytně důležité pro přežití auditu. Komplikované hádání toho, co se má použít, nyní získává civilizovanější přístup díky řešení Ivanti.

Úspora peněz
Snižte náklady plynoucí z nadměrného počtu licencí a nebezpečných nákupů. Zároveň budete vědět, že vám nehrozí vysoké pokuty ani náklady na vyrovnání.
Znalosti jsou síla
Poznejte svou efektivní pozici s ohledem na licence. Poznejte kdo, co a kde pro softwarové licence.
Ochrana produktivity
Některé audity mohou trval déle než rok, což zastaví vaši práci a bude vás stát peníze. Ivanti vám pomůže minimalizovat výpadek.
Přesné odesílání zpráv
Vytvořte přesná data, specifická podle prodejce, pro zobrazení aktuálního stavu souladu.

Udělejte opatření dříve, než zaklepe auditor

Spousta společností čeká, až na ně přijde audit, než aby převzali kontrolu nad softwarovým majetkem. Velká chyba. Vzniká škoda ve formě nákladů na vyrovnání, pokut a soudních výdajů. Neúspěšné audity také mohou poškodit reputaci vaší organizace, tak se neloudejte. S Ivanti podnikněte kroky k tomu, aby váš příští audit byl co nejvíce bezbolestný.  

Celkové řešení shody.
Ivanti Neurons for ITAM
Proaktivní sledování majetku.
Optimalizátor licence
Kompletní přehled o software.
Úplná správa licence.

Řešení, které by mohlo ušetřit spoustu peněz

Balicí společnost Sealed Air ušetřila téměř milión dolarů na licenčních poplatcích za první tři měsíce používání Ivanti. Podívejte se, jak naši zákazníci zároveň přežijí audity a ušetří peníze.  

Automatické zjišťování

Zpřístupněte a sepište všechny spravované a nespravované IP zařízení ve vaší firemní síti pro získání přesného obrazu vašeho softwarového majetku.  

Panely pracovního prostředí

Vizualizuje váš aktuální stav shody, rychle identifikuje softwarové licence bez shody a poskytuje náhled na očekávané náklady vyrovnání.

Toky práce připravené k použití

Správce majetku pro koncové body přináší připravený proces toku práce, který vás provede auditem a pomůže zlepšit váš stav shody.

Správa kontraktu

Zjistěte, které aplikace podléhají licenci a schválení, a ohlaste jakékoli využívání nad rámec firemních předpisů.

Jděte do podrobností

Zobrazte informace o využití software v reálném čase kvůli optimalizaci licencí. Podrobně hledejte údaje, jako kdy byl software používán naposled, kolikrát byl spuštěn a dobu používání.

Konektory B2B

Automaticky importujte informace o nákupu software od CDW, Microsoft, Adobe, Lenovo, Dell, a HP a budete vytvářet záznamy o majetku.