Jste lepší než základní ITSM

Zažijte kompletní řízení podnikových služeb (ESM)

Jak byste hodnotili zralost vaší praxe ITSM? Naplnění servisních potřeb vašich uživatelů není hra. A není to ani vhodná chvíle spoléhat se na gamifikovaný, povrchní a neadekvátní helpdeskový software základní úrovně.

Osvědčená řešení společnosti Ivanti pro správu služeb a aktiv stojí na pevných základech uznávaných a osvědčených postupů, které vám umožní poskytovat vynikající služby všem uživatelům a urychlit vaši cestu k zralejší úrovni bezpečnosti. Přepněte na Ivanti. Začít můžete již dnes.

Rámec vycházející z nejlepší praxe

Získejte bohatší a zralejší schopnosti.

Kratší časy řešení

Problémy identifikujte a řešte proaktivně.

Automatizace připravená k okamžitému použití

Zažijte kompletní řízení podnikových služeb (ESM).

Řešte problémy, ještě než jsou rozpoznány

Existuje jasná poptávka po technologiích, které proaktivně identifikují a řeší problémy ještě dříve, než je uživatelé odhalí nebo než mohou ovlivnit chod podniku. Ivanti vás vyzbrojí poznatky a opatřeními, které výrazně zkrátí dobu řešení.

Umělá inteligence, která je usilovnější a chytřejší

Existuje jasná poptávka po technologiích, které proaktivně identifikují a řeší problémy ještě dříve, než je uživatelé odhalí nebo než mohou ovlivnit chod podniku.

Proaktivně sledujte a řešte problémy dříve, než je odhalí samotní uživatelé. Naši zákazníci mají zkušenost s až 50% eliminací ticketů.*

Budoucnost leží v automatizaci informačních technologií

Podle odhadů společnosti Gartner bude v roce 2024 30 procent předních světových firem spoléhat na platformy AIOps pro automatizované získávání informací, zatímco dnes jsou to pouhé 3 procenta. *

* Gartner Market Guide for AIOps Platforms 2021

Řešení Ivanti nabízejí pevné základy

Ivanti ITSM stojí na pevných základech uznávaných a osvědčených postupů a naše jednotná platforma využívá Ivanti Neurons for ITSM a Ivanti Neurons for ITAM k samouzdravování, předcházení problémům dříve, než nastanou, a poskytování vynikajících zkušeností zaměstnancům v segmentu IT a dalších odvětvích.

Společnost Ivanti je první volbou pro ITSM

Zpráva společnosti Gartner „Critical Capabilities for ITSM Tools“

Zjistěte, proč si Ivanti drží přední pozici v tomto segmentu.

Zpráva společnosti Omdia „Enterprise Service management 2021“

Tato zpráva obsahuje komplexní pohled na oblast ESM a ITSM, včetně předních firem v oboru a vynořujících se trendů.

Řada webinářů „Manage, Secure and Service“

Připojte se k řadě našich měsíčních webinářů, v nichž zkoumáme nejlepší praxi při podpoře zaměstnanecké mobility, zlepšování produktivity uživatelů a IT a minimalizaci rizik.

Požádejte o demonstrační verzi ITSM řešení společnosti Ivanti

Využijte možnost bezplatného vyzkoušení našich řešení a zjistěte, co může špičkový nástroj k řízení služeb učinit pro vaše uživatele a vaše podnikání.