Správa koncového bodu a pracovního prostoru Ivanti Zaměřte se na uživatele a ti pak udělají více se VŠEMI svými zařízeními.

Migrace uživatele bez námahy

Jste připraveni přejít na Windows 10?

Jednotné řešení UEM

Spravujte uživatelský pracovní prostor, ne pouze jejich zařízení.

Správa tradičních a moderních zařízení

Přečtěte si dokument, jak vám může společná správa pomoci na cestě k UEM.

Získejte kontrolu, aniž by uživatelé ztratili svou svobodu

Najděte rovnováhu mezi potřebami firmy a uživatelskou zkušeností. Existuje vyšší úroveň, kde vítězí jak IT, tak uživatelé — poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost, zatímco zvýšíte produktivitu a posílíte bezpečnost.

Když toho konsolidujeme více, než potřebujeme, do jedné konzoly, poskytne mi to jedno místo, z kterého můžu řídit využití aplikací, shodu oprav, licencování softwaru, antivirus atd.
Aaron OrtizManager, Enterprise Device Architecture

Spravujte jejich pracovní prostor a všechna jejich zařízení

Pro nejlepší zkušenost, a to všude

Kde se nachází středový bod mezi zkušeností u každého zařízení a tím, co chcete poskytnout svým uživatelům? Jak by vypadalo, kdybyste vzali tu stejnou zkušenost a přesunuli ji mezi zařízení — běžný scénář v nemocnicích, školách a maloobchodech? Chcete vědět, co je na každém zařízení a být si jisti, že funguje co nejaktuálněji? To jsou výzvy, které vám pomůže zvládnout Sjednocená správa koncového bodu a pracovního prostoru.

Sjednocená správa koncového bodu a správa uživatelského pracovního prostoru jsou lékem na běžné bolesti v oblasti uživatelské zkušenosti. Tyto produktové řady poskytují klíčové schopnosti pro vytváření řešení jako migrace na Windows 10 a jeho údržba, automatizovaná izolace a náprava kybernetických bezpečnostních útoků jako ransomware a malware, a automatizované procesy nástupu a odchodu zaměstnanců. Ivanti vám zjednodušuje poskytovat vašim uživatelům správnou zkušenost, zdroje a privilegia udělat rychle jejich práci — bez zmatků, zbytečných starostí nebo škod.

ivanti endpoint manager