Správa koncového bodu a pracovního prostoru Ivanti Zaměřte se na uživatele a ti pak udělají více se VŠEMI svými zařízeními.

Migrace uživatele bez námahy

Jste připraveni přejít na Windows 10?

Jednotné řešení UEM

Spravujte uživatelský pracovní prostor, ne pouze jejich zařízení.

GARTNER MAGIC QUADRANT PRO UEM

Ve zprávě ze srpna 2019 nás Gartner uvádí jako výhradního vyzyvatele vůdců, za pokračování v realizaci naší vize Unified IT.

Získejte kontrolu, aniž by uživatelé ztratili svou svobodu

Najděte rovnováhu mezi potřebami firmy a uživatelskou zkušeností. Existuje vyšší úroveň, kde vítězí jak IT, tak uživatelé — poskytnout nejlepší uživatelskou zkušenost, zatímco zvýšíte produktivitu a posílíte bezpečnost.

Když toho konsolidujeme více, než potřebujeme, do jedné konzoly, poskytne mi to jedno místo, z kterého můžu řídit využití aplikací, shodu oprav, licencování softwaru, antivirus atd.
Aaron OrtizManager, Enterprise Device Architecture

Spravujte jejich pracovní prostor a všechna jejich zařízení

Pro nejlepší zkušenost, a to všude

Kde se nachází středový bod mezi zkušeností u každého zařízení a tím, co chcete poskytnout svým uživatelům? Jak by vypadalo, kdybyste vzali tu stejnou zkušenost a přesunuli ji mezi zařízení — běžný scénář v nemocnicích, školách a maloobchodech? Chcete vědět, co je na každém zařízení a být si jisti, že funguje co nejaktuálněji? To jsou výzvy, které vám pomůže zvládnout Sjednocená správa koncového bodu a pracovního prostoru.

Sjednocená správa koncového bodu a správa uživatelského pracovního prostoru jsou lékem na běžné bolesti v oblasti uživatelské zkušenosti. Tyto produktové řady poskytují klíčové schopnosti pro vytváření řešení jako migrace na Windows 10 a jeho údržba, automatizovaná izolace a náprava kybernetických bezpečnostních útoků jako ransomware a malware, a automatizované procesy nástupu a odchodu zaměstnanců. Ivanti vám zjednodušuje poskytovat vašim uživatelům správnou zkušenost, zdroje a privilegia udělat rychle jejich práci — bez zmatků, zbytečných starostí nebo škod.

ivanti endpoint manager