Správa zařízení Windows

Spravujte a zabezpečte zařízení Windows

Forrester WAVE™ Unified Endpoint Management, Q4 2021

Přečtěte si, proč byla společnost Ivanti jmenována předním dodavatelem v oblasti sjednocené správy koncových bodů.

Stáhnout zprávu
Tři hlavní důvody pro migraci na Windows 11

Jste připraveni?

Stáhnout náš eBook
Příběh úspěšné implementace

Implementace nákladově efektivního nasazení systému Windows do 10 tisíc zařízení společnosti SHARP Healthcare umístěných v různých geografických lokacích.

Další informace

Chcete centralizovat přehled, zajistit zabezpečení a urychlit aktualizace pro lepší správu počítačů se systémem Windows?

Oddělení IT mají přetrvávající potíže se sledováním verzí systému Windows nasazených v jejich prostředích. Potřebují pomoc se správou a řízením bezproblémové migrace na nové verze systému Windows. Kromě toho musí IT oddělení zůstat ostražitá a používat nejnovější bezpečnostní záplaty, protože malware představuje vážné ohrožení bezpečnosti dat.

Zobrazte a spravujte všechny své koncové body Windows

S nástrojem Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management (UEM) získáte větší viditelnost celé své počítačové flotily s platformou Windows a svůj IT tým nasměrujete na cestu k hyperautomatizaci umožňující svépomocnou nápravu, svépomocné zabezpečení vašich zařízení a poskytování personalizované kontextuální zkušenosti.

Společnost Ivanti získala ocenění Gartner® Critical Capabilities for UEM Tools

Společnost Gartner ocenila Ivanti Neurons, naši hyperautomatizační platformu, ve své zprávě Critical Capabilities for Unified Endpoint Management Tools pro rok 2021. Výsledky byly výjimečné.

Komplexní platforma UEM pro správu zařízení a záplat Windows

Škálovatelná platforma pro zavedení, správu a zabezpečení zařízení se systémem Windows pomocí moderní i klientské správy.

video thumbnail

Hlavní funkce a možnosti

Zjednodušení procesu poskytování a nasazování zařízení Windows

Pomocí systému konfiguračních šablon (provisioning templates) můžete automatizovat upgradové procesy, včetně komunikace s uživateli, přehledu všech podporovaných a licencovaných aplikací a standardizace obrazů systému Windows. Bez problémů nasazujte zařízení s Windows prostřednictvím přímé integrace s nástrojem Windows Autopilot.

Spravujte a zabezpečte všechny své koncové body Windows bez ohledu na to, kde se nacházejí

Používejte moderní správu zařízení ke správě a zabezpečení všech svých zařízení Windows, ať už v kanceláři, na cestách, nebo při práci z domova. Objevte je, umístěte je pod správu a přiřaďte je k jednotlivým uživatelům prostřednictvím cloudu.

Zlepšete svoji zkušenost se společnou správou zařízení se systémem Windows

Umožněte správu zařízení na bázi agentů pro zjišťování zařízení v reálném čase, vzdálené akce a efektivní distribuci souborů pro zlepšení doručování aplikací a záplat, a to buď z cloudu, nebo lokálně.

Poskytněte aplikace svým koncovým bodům Windows

Efektivně poskytujte kritické podnikové aplikace všem uživatelům a umožněte jim spouštět jejich oblíbené aplikace buď prostřednictvím Microsoft Store nebo z aplikačního portálu Ivanti.

Sjednoďte procesy správy koncových bodů a záplatování

Provádějte změny konfigurace nebo posílejte záplaty či aplikace univerzálně do počítačů se systémem Windows nebo jiných zařízení, a to vše z jedné platformy. Náš katalog záplat softwaru třetích stran se neustále vyvíjí a rozšiřuje, což zlepšuje uživatelské prostředí a umožňuje organizacím využívat nástroje třetích stran.

Obnovujte softwarové licence systému Windows

Sledování používání softwaru Windows pomáhá optimalizovat softwarové licence v rámci celkové strategie správy majetku. Obnovte nepoužívané licence a přidělte je tam, kde jsou potřebné.

Inteligence okrajových zařízení

Dotazujte se všech okrajových zařízení na platformě Windows a s nástrojem Ivanti Neurons for Edge Intelligence získejte během několika sekund provozní přehled v rámci celého podniku a v reálném čase.

Zaveďte rámec zabezpečení s nulovou důvěrou pro Windows

Udržujte vše aktualizované, abyste zabránili zranitelnostem zařízení se systémem Windows. Braňte se úspěšně bezpečnostním útokům a rizikům způsobeným viry, ransomwarem a změnami konfigurace iniciovanými uživateli. Efektivní vícevrstvé zabezpečení systému Windows včetně správy oprávnění, které zajistí, že budou moci být využívány pouze oprávnění uživatelé a aplikace.

Související produkty

Ivanti Neurons for UEM
Ivanti Neurons for UEM

Komplexní nabídka správy Windows na bázi cloudu, která zahrnuje funkce pro moderní správu zařízení se systémem Windows.

Další informace
Ivanti Endpoint Manager
Ivanti Endpoint Manager

Lokální řešení pro správu všech zařízení v pracovním prostředí Everywhere Workplace bez ohledu na připojení k podnikové síti.

Další informace
Endpoint Security for Endpoint Manager
Endpoint Security for Endpoint Manager

Organizace zabezpečení integrovaného se správou systémů.

Další informace
Patch for Endpoint Manager
Patch for Endpoint Manager

Přidejte správu záplat do lokálního prostředí nástroje Endpoint Manager a vyhodnocujte, testujte a automaticky aplikujte záplaty operačního systému a aplikací v rámci celého podniku.

Další informace

Windows Autopilot Support

Bez problémů nasazujte zařízení Windows u koncových uživatelů v prostředí Everywhere Workplace.