Zero Trust Security pro Everywhere Workplace

„U Zero trust nejde o technologii. Není to něco, co si koupíte – jedná se o strategii.“ - Gregory Touhill, ředitel týmu Computer Emergency Readiness na univerzitě Carnegieho–Mellonových, bývalý CISO v Obamově administrativě

Everywhere Workplace je tady

Nastala chvíle jej zabezpečit.

Práce odevšat znamená, že zaměstnanci potřebují přístup k firemním aplikacím a datům z jakéhokoli zařízení vždy a všude. Jedná se o novou úroveň svobody a zároveň i novou úroveň zranitelnosti. Pohybujte se v tomto novém prostředí pomocí zabezpečení, které jsme navrhli na míru pro Everywhere Workplace. Získejte celoplošné zabezpečení pro každé zařízení, uživatele, aplikaci a síť, ať jste kdekoli.

Co je Zero Trust?

Nikdy nedůvěřujte. Vždy prověřujte.

Zero trust je architektura zabezpečení, která předpokládá, že hackeři nikdy nespí. Neustálé monitorování a adaptivní vynucení zajišťuje nepřetržitou ochranu na úrovni uživatele, zařízení, aplikace, sítě a dat.

Proč potřebujete Zero Trust

Nulová důvěra. Nulový kompromis.

Tváří v tvář stále větším a sofistikovanějším hrozbám představuje zero trust správné řešení pro Everywhere Workplace. Nepřetržitým ověřováním pozice i kompatibility a poskytnutím nejméně privilegovaných uživatelských účtů můžete zredukovat povrch útoku na vaši organizaci a snížit pravděpodobnost úniku dat. Zero Trust navíc zmírňuje hrozby a zajišťuje stálé a produktivnější zabezpečené prostředí pro uživatele, ať jsou kdekoliv.

Přizpůsobte si Zero Trust

Máte stávající IT infrastrukturu, zásady zabezpečení, síťovou infrastrukturu, požadavky ohledně kompatibility a potřeby uživatelů. Každý z těchto prvků je jedinečný pro vaši organizaci – a vaše cesta se zero trust bude také jedinečná. U zero trust se nejedná o univerzální přístup, naopak se může přizpůsobit vašemu aktuálnímu stavu, strategii a cílům.

Pilíře Zero Trust

Efektivní zabezpečení začíná jedním z těchto základních pilířů zero trust.

Ověřte uživatele

Uživatelé, i ti s nejlepšími úmysly, jsou nadále nejslabším článkem a phishingové útoky jsou stále častější. Zajistěte uživatele spolehlivým ověření, jako je vícefázové ověření, bezpečným přístupem bez hesla, biometrikou a správou privilegovaného přístupu.

Spravujte zařízení

Útoky pomocí vyděračského softwaru jsou stále častější. Pro zachování uživatelského prostředí bez hackerů je zásadní zajistit nepřetržitou správu ohrožení zabezpečení, inteligentní správu záplat, zjišťování mobilních hrozeb a nápravu.

Zabezpečte pracovní objemy a aplikace

Ať už jsou vaše pracovní objemy v cloudu nebo v prostorách firmy, přístup zero trust dokáže podporovat bezpečné zásady rozvoje, nejméně privilegované účty, zabezpečenou komunikaci mezi aplikacemi a zabezpečení kontejneru.

Chraňte svoji síť

Při síťovém přístupu zero trust je zásadní kontext Organizace musí překonat klasické VPN a navrhnout mikrosegmentované sítě, které mohou inteligentně rozhodovat ohledně přístupu na základě atributů uživatele, pozice zařízení a typu aplikace.

Braňte svá data

Víme, jak těžké je zajistit mapování dat, klasifikaci a prevenci ztrát na úrovní moderního pracovního prostředí. Hygiena dat je však zásadní pro kontinuitu, kompatibilitu a soukromí.

Nepřetržitá viditelnost a škálovatelná automatizace

To, co nevidíte, nemůžete zabezpečit. Udržujte si přehled prostřednictvím robustních přehledů v celé vaší IT infrastruktuře a automatizované odpovědi na hrozby. Jedná se o jediný způsob rozšíření IT týmů, který reaguje na výzvy zabezpečení Everywhere Workplace.

Zabezpečení uživatelé

Snižte pravděpodobnost úniků dat eliminací hesel a nasazením mobilních, anti-phishingových řešení.

Zero Sign-On
Zabezpečená zařízení

Zabezpečené zařízení s UEM a inteligentní správou záplat.

Unified Endpoint Management
Zabezpečený přístup

Umožněte zabezpečený přístup k aplikacím v cloudu i v prostorách firmy.

Zero Trust Access