Cherwell

Správa služeb pro IT a podniky

V roce 2004 si zakladatelé společnosti Cherwell Software předsevzali, že vybudují společnost, která bude pozorně naslouchat zákazníkům a umožní jim pomocí technologií rychleji a efektivněji dosahovat jejich cílů. Tato původní vize nakonec vyústila v intuitivní a flexibilní softwarovou platformu pro automatizaci služeb v celém podniku.

Software Cherwell® Service Management, který byl poprvé uveden na trh v roce 2007, umožnil oddělením IT snadno automatizovat rutinní úkoly, zrychlit dobu odezvy a uvolnit cenný čas.

Díky svému výkonu a flexibilitě se Cherwell Service Management stal základním nástrojem pro zlepšení činností v oblasti služeb napříč organizacemi – a to nejen v oblasti IT, ale i v oblasti lidských zdrojů, zařízení, bezpečnosti informací a řízení projektů.

25. března 2021 se společnost Cherwell stala součástí Ivanti. Tato akvizice upevňuje pozici společnosti Ivanti jako jediného dodavatele správy podnikových služeb, který nabízí komplexní správu služeb a majetku od IT až po hranice obchodu a od každého koncového bodu až po hranici IoT.

Produkty Cherwell

Produkty a řešení Cherwell umožňují organizacím zlepšovat služby a automatizovat pracovní postupy s využitím dat, která sahají napříč kontexty a obchodními jednotkami.

Cherwell CORE
ITSM
ITAM
ESM
PPM
Security Management

Váš partner i po prodeji

Nepropagujeme všemožně naše technologie, abychom mlčeli, když dojde na jejich podporu.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám udržet produktivitu vašich koncových uživatelů a poskytnou vám informace obsahující snadno dostupné odpovědi na běžné otázky.

Problém vyžadující podporu oznamte prostřednictvím samoobsluhy, obraťte se na místní tým podpory pro individuální pomoc, spolupracujte s odborníky, prohledávejte články znalostní databáze a účastněte se diskusních fór.

Odkazy na užitečné informace