Wavelink

Zlepšení efektivity dodavatelského řetězce

Wavelink po tři desetiletí poskytovat mobilní řešení, která zlepšují efektivitu dodavatelského řetězce a produktivitu pracovníků. Společnost byla inovátorem v kriticky důležité oblasti správy zařízení, správy bezdrátové infrastruktury, emulace terminálu, povolení hlasu a software na využívání mobilních aplikací.

Tisíce společností s milióny zařízeními v širokém spektru vertikálních trhů spoléhají na to, že Wavelink zrychlí poskytování aplikací, sníží náklady na správu zařízení a podporu a posílí síťové zabezpečení.

Wavelink byl získán společností LANDESK v červnu 2012. V lednu 2017 byly produktové řady Wavelink a LANDESK začleněny do řady technologických řešení Ivanti, a to jako důsledek převzetí společnosti LANDESK skupinou Clearlake Capital a založení nové společnosti Ivanti.

Řešení Wavelink

Podniky na celém světě v oblastech v rozsahu od výroby a prodeje po skladování a automatizaci spoléhají na platformy softwarové mobility Wavelink a povolení hlasu a řešení správy mobility podniku (EMM).

Emulace terminálu
Speakeasy
Avalanche

Uklidněte svého partnera po prodeji

Nevytrubujeme naši technologii pouze proto, aby utichla podpora.

Naši techničtí zástupci jsou připraveni pomoci vám tak, aby vaši koncoví zákazníci byli produktivní a poskytovali informace umožňující snadné hledání odpovědí na obvyklé otázky. Podívejte se na rozsáhlé znalosti a podrobnosti v našich online zdrojích a zažijte výjimečné uživatelské služby v našem týmu.

Odkazy na užitečné informace